Suvi on aeg, kus inimesed puhkavad ja liiguvad palju ringi ning seetõttu on paljudel juhtudel kõige mugavam kasutada ka paremaks nägemiseks just 1-päevaseid kontaktläätsi. Toongi selles postituses välja 5 põhjust, mis tasuks mõelda 1-päevaste kontaktläätsede kasutamisele.

1-päevased läätsed

1. Ühepäevaseid kontaktläätsi pole vaja puhastada ja hoiustada, seega puudub vajadus konteineri ja hooldusvahendi ostmiseks ning puhkusel olles või võõras kohas ärgates võid kotist lihtsalt uued läätsed kasutusele võtta.

2. 1-päevased läätsed on hügieenilisemad, kuna iga kord saab puhta läätse silma panna.

3. Ühepäevaseid läätsi saab mugavalt kotis kaasa kanda ja kasutada vastavalt vajadusele. Hea variant näiteks reisimisel, sportides või mõnel üritusel.

Soovitus: Pane sageli kasutavatesse kotidesse ja kohtadesse (spordikott, hügieenikott, kohver, suvila jne.) mõni läätsepaar varuks, nii võid kindel olla, et Sul on alati värsked kontaktläätsed olemas!

4. Säilivusajad on üldjuhul mitmeid aastaid, seega ei pea muretsema, et läätsed ruttu aeguvad. Nii on 1-päevased kontaktläätsed ka väga hea valik, kui kasutad kontaktläätsi harva.

5. Sobivad ka kandmiseks rannas või ujumisprillidega koos ujumiseks, kuna isegi kui veest bakter läätse pinnale satub, siis õhtul visatakse kasutatud läätsed minema.

NB! Pea meeles, et ühepäevased kontaktläätsed on mõeldud ühekordseks kasutamiseks!