KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Privaatsuspoliitika

Meile on oluline, et saaksid meid usaldada. Seega paneme rõhku Pupilo külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt ei küsita kunagi Pupilo.ee külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad. Seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhtudel.

Informatsioon, mida me kogume

Meie peamine eesmärk informatsiooni kogumisel on pakkuda kiiret ja mugavat teenust. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on E Vision OÜ. Kui Sa tellid Pupilo lehelt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

– Nimi;
– aadress;
– e-maili aadress;
– telefoni number.

Mõningatel lehtedel saad ennast meie uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

– Nimi;
– e-maili aadress.

Me kogume külastajate kohta ka sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg, millal lehte külastati, kust kaudu tuldi Pupilo lehele, kui kaua oldi veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame statistika tegemiseks, et muuta Pupilo veelgi paremaks.

Meie e-poodi külastades salvestab teie veebilehitseja ajutise faili  (edasipidi: küpsis), mis võimaldab meil teile pakkuda personaalset veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame Sulle küpsise abil ajutiselt kuvada Sind huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi. 

Kuidas me informatsiooni kasutame

Sinult saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit ning vajadusel ka krediitkaardi numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname kullerile Sinu telefoninumbri, aadressi ning nime.

Kui Sa ei soovi enda andmeid meiega jagada, siis ostu sooritamiseks külasta meie kontorit aadressil Tallinn, Tulika 15/17, ruum 323.

Andmete kustutamine

Kui soovid enda isikuandmed meie süsteemist kustutada, siis saada sellekohane kiri aadressile [email protected] ja vastame hiljemalt 14 päeva jooksul.

0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele