Transport ja tagastamine

Sobiva transpordiviisi saad valida ostu vormistamisel järgmiste valikute hulgast:

  1. SmartPOST Kõige mugavam ja kiirem viis paki kätte saamiseks. SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle Eesti ning mandri Eestis jõuab pakk kohale järgmiseks tööpäevaks pärast teele panemist ning saartele 2 tööpäevaga. Vaata SIIT SmartPOST pakiautomaatide asukohti ja täitmise kellaaegasid.Üle 35€ tellimusega TASUTA, alla 35€ tellimusega 2€.
  1. Sama süsteem, mis SmartPOST-l, kuid pakiautomaadid asuvad välistingimustes (seetõttu miinuskraadidega me sinna pakke ei saada) ning ligipääsetavad 24h. Vaata SIIT Omniva pakiautomaatide asukohti ja täitmise kellaaegasid. Üle 35€ tellimusega TASUTA, alla 35€ tellimusega 2.50€
  1. Telli pakk endale sobivasse Omniva postkontorisse. Omniva postkontorite asukohti ja lahtiolekuaegu saad vaadata SIIT. Üle 35€ tellimusega TASUTA, alla 35€ tellimusega 3,5€
  1. Omniva lihtkiri Kui pakk on väikene ja mahub Sinu postkasti, siis võib paki tellida ka lihtkirjana. Lihtkirja puhul tuleb siiski aga arvestada sellega, et lihtkirja pole võimalik meil jälgida ning me ei saa garanteerida selle õigeaegset kohalejõudmist. Küll 90% pakkidest jõuab kohale järgmise tööpäeva hommikuks. Alati TASUTA!
  1. Pakile on võimalik tulla järgi ka meie Tallinnas asuvasse kontorisse (Tulika 15/17, ruum 323). Asume C-korpuses ning 3ndal korrusel. Kõige lihtsam on siseneda C-korpuse uksest, mis asub Kristiine Keskuse poolses küljes. Oleme avatud E-R 9.00-17.00! Alati TASUTA!
  1. Kui Sa ei ela Eestis, aga soovid Pupilost endale läätsed või hooldusvahendid tellida, siis kohaletoimetamise meetodiks saad valida just "Pakk välismaale". Olenevalt riigist liigub pakk Sinuni 7 kuni 14 tööpäeva jooksul Üle 100€ tellimusega TASUTA, alla 100€ tellimusega 7€.
  1. SmartKULLER on väga mugav ja kiire viis saada pakk kätte kulleriga. Tellimust sooritades saad valida ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00), millal sobiks, et kuller paki kohale tooks ning pakke toimetatakse kätte ka laupäeviti. Üle 35€ tellimusega TASUTA, alla 35€ tellimusega 3.90€
  1. Kuller toob paki täpselt Sinu soovitud kohta. Enne paki kohaletoomist võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib täpsemalt kokku, millal saab paki üle anda. Kui paneme paki teele, siis kuller toob paki Sulle järgmisel tööpäeval, üldiselt enne lõunat. Seega kui tahaksid reedel tellides (eeldusel, et ka kaup meil laos olemas) laupäevaks pakki kätte saada, siis tasuks pakk tellida SmartPOST-i või Omniva pakiautomaati. Üle 35€ tellimusega TASUTA, alla 35€ tellimusega 4.60€.