Soflens Daily Disposable

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Ühed enimostetud ja kiidetud ühepäevased kontaktläätsed. 1-päevased läätsed on eriti mugavad suvel, sest saad alustada iga päeva uute ja puhaste kontaktläätsedega, mille õhtul saad lihtsalt prügikasti visata! Proovi ja loobu hooldusvedelikuga mässamisest!

Loe ka meie optometristi Leana blogipostitust: "5 põhjust, miks valida 1-päevased kontaktläätsed".


NB! "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 14 tööpäeva
Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 24
Veesisaldus 59%
Materjal Hilafilcon B
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Firma „Bausch & Lomb“ ühepäeva kontaktläätsed on mugavad kasutada ning annavad väga selge nägemise, eriti öösel. Ei mingit puhastamist ja konteineritesse asetamist, kanna neid päeva, võta silmast ja viska ära!

SofLens Daily Disposable ühepäevaste kontaktläätsede valmistamisel on kasutatud mustust/jääkaineid tõrjuvat materjali ning uudset ComfortMoist tehnoloogiat. SofLens Daily Disposable läätsede hoidelahusesse lisatud Poloxamine nimeline aine tekitab ümber läätse niiskust ligitõmbava padjandi, mis omakorda koostöös silma enda pisaravedelikuga võimaldab kogu päeva kestvat kandmismugavust.

Lisaväärtusena pakuvad SofLens Daily Disposable kontaktläätsed väga head nägemisteravust ja seda tänu kõrgteholoogilisele disainile, mida kohandatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks vastavalt läätse tugevusele. Bausch & Lomb ühepäevased kontaktläätsed neutraliseerivad optilistele süsteemidele (silmad, läätsed) omase sfäärilise aberratsiooni, mis annab selge ja moonutustevaba nägemise. Tänu läätse enda ja silma poolt tekitatud valguse hajumise minimeerimisele paraneb nägemis-ja kontrastitaju.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
Ei soovita Review by
Hind
3
Kvaliteet
2
Läätsi on raske silma panna, kuna need on väga pehmed. Samuti ei saa neid eriti kaua kanda, kuna kuivavad juba nelja-viie tunniga.
Väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Toode, hind ja tarne väga super!
Mugav ja soodne Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Hetke seisuga minu lemmik läätsed. Hind soodne ning silmale väga mugavad.
Väga hea Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kuna ei kasuta läätseid igapäevaselt, on need parim valik. Väga mugavad silmas, silmad ei väsi, lihtne silma ja silmast saada.
Soovitan proovida Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Silmas väga mugavad, aga raske on silma saada. Samas ei ole võrdlusmomenti, kuna olen algaja läätsekandja.
Väga head kvaliteetsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Soovitan kõigile
Väga rahul pikka aega Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kasutanud üle paari aasta ja väga rahul. Parem kui 1-kuulised! Kulukam, aga silmadele kasulikum - iga päev puhas ja värske olek.
Minu lemmikud Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Olen proovinud mitmeid erinevaid kontakläätsi ja need on osutunud minu lemmikuteks.
Mugavus Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Saab olla terve päeva ilma, et silm väsiks.
Varasemalt kasutasin 1-kuulisi, aga tekkis tihti silmapõletik ning proovisin 1-päevaseid ja osutusid mugavamateks. Algul tundus tüütu igapäev läätsesid vahetada, aga sellega harjub kiirelt. Kindlasti kallim valik kui 1-kuulised, aga mugavus ja tervise heaolu kompenseerib selle. Soovitan kasutada!
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Pigem kogenud läätsekandjale. Kui alles alustasin läätsede kandmist, siis oli neid üsna keeruline silma saada ja läks kaua aega. Nüüd saan nad ilma igasuguste probleemideta silma. Läätsed ise on pehmed ja õhukesed, silmas väga mugavad. Kasutan juba mitu aastat ja ei plaani välja vahetada.
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Soflens Daily Disposable

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet