laatsed

Soflens Daily Disposable

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Ühed enimostetud ja kiidetud ühepäevased kontaktläätsed. 1-päevased läätsed on kohe eriti mugavad suvel, saad alustada igat päeva uute ja puhaste kontaktläätsedega, mille õhtul saad lihtsalt prügikasti visata! Proovi ja loobu hooldusvedelikuga mässamisest!

Loe ka meie optometristi Leana blogipostitust: "5 põhjust, miks valida 1-päevased kontaktläätsed".


Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp 1-päevased
Pakendi suurus 30
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 24
Veesisaldus 59%
Materjal Filcon II
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Firma „Bausch & Lomb“ ühepäeva kontaktläätsed on mugavad kasutada ning annavad väga selge nägemise, eriti öösel. Ei mingit puhastamist ja konteineritesse asetamist, kanna neid päeva, võta silmast ja viska ära!

SofLens Daily Disposable ühepäevaste kontaktläätsede valmistamisel on kasutatud mustust/jääkaineid tõrjuvat materjali ning uudset ComfortMoist tehnoloogiat. SofLens Daily Disposable läätsede hoidelahusesse lisatud Poloxamine nimeline aine tekitab ümber läätse niiskust ligitõmbava padjandi, mis omakorda koostöös silma enda pisaravedelikuga võimaldab kogu päeva kestvat kandmismugavust.

Lisaväärtusena pakuvad SofLens Daily Disposable kontaktläätsed väga head nägemisteravust ja seda tänu kõrgteholoogilisele disainile, mida kohandatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks vastavalt läätse tugevusele. Bausch & Lomb ühepäevased kontaktläätsed neutraliseerivad optilistele süsteemidele (silmad, läätsed) omase sfäärilise aberratsiooni, mis annab selge ja moonutustevaba nägemise. Tänu läätse enda ja silma poolt tekitatud valguse hajumise minimeerimisele paraneb nägemis-ja kontrastitaju.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Uuesti ei ostaks Review by Kerstin
Hind
Kvaliteet
Esimene kord pusisin 1h läätsesid silma, (asi võis olla ka minus, kuna läätsesid olen enne kandnud vaid korra kuuajalisi ~9 a tagasi). Minu silmale vist ei sobi, pidevalt tundsin ja häiris väga. Teist korda ei ostaks enam. Järgmisena proovin mingeid teisi. (Postitatud 29.06.2017)
Ei saa silma Review by K
Hind
Kvaliteet
Olen pool elu erinevaid läätsesid kandnud ja vat neid läätsesid mina silma ei saa! Uskumatu! Lihtsalt närvi ajab! (Postitatud 15.05.2017)
Väga head läätsed Review by Ave
Kvaliteet
Hind
Softlens Daily Sisposable läätsed on väga mugavad silmas. Ei saa arugi et midagi oleks üldse silmas. Silmad ei väsi ka siis kui läätsed ununevad natukene kauemaks silma kui peaks. Olen neid läätsi soovitanud ka oma sõpradele. (Postitatud 01.05.2017)
Kiire teenindus ja väga hea läätsed Review by Sander
Hind
Kvaliteet
Läätsed väga õhukesed, istuvad silmades hästi. Teenindus alati kiire olnud ning kaup korralik. (Postitatud 14.01.2016)
SofLens Review by Liisu
Kvaliteet
Hind
Minule kahjuks need läätsed ei sobinud. Peale 6-8h kandmist hakkasid läätsed silmas jubedalt kriipima ja muutusid kuivaks.
Kogenud läätsekandjana oli ka päris tükk tegemist, et nad silma saada. (Postitatud 14.01.2015)
Soodne ja kiire Review by Liisi
Kvaliteet
Hind
Läätsed on mugavad, hind oluliselt soodsam kui optikapoes, teenindus väga kiire- tellisin pühapäeval ja kolmapäeva keskpäeval olid läätsed SmartPOSTiga kohal. (Postitatud 21.05.2014)
Uus kogemus Review by Andres
Hind
Kvaliteet
Olen kasutanud seda toodet juba pika aega - väga mugavad ja kvaliteetsed. Bausch & Lomb - ei pea pettuma. Tavaliselt olen ostnud Optikakauplustest, seekord siis proovin Läätsed.com teenust :) (Postitatud 11.02.2014)
Head Review by Jane
Hind
Kvaliteet
Silmas on need väga mugavad, praktiliselt ei tunne, võrreldes Focus Dailies all day Comfort'iga. Kuigi miinus selline, et on raskeski silma panna. Eelmisi läätseid kohe võisin panna, aga nendega tegelesin u.15 min... Loodan, et varsti saan hakkama. (Postitatud 10.02.2014)
Soflens läätsed Review by Lily
Hind
Kvaliteet
Algaja läätsekasutajana oli neid läätsi võrreldes teisega raske silma saada, pool tundi pidi pusima. Aga kui lõpuks silma said siis on väga hea nägemisteravus ja ei saagi aru, et midagi silmas oleks, väga pehmed ja mugavad. (Postitatud 19.07.2013)
mugavad Review by Merle
Hind
Kvaliteet
Väga mugavad läätsed, ainuke asi mis oli häiriv, et läätsed hakkasid silmas nö. "ujuma". Teiste läätsede puhul pole nii juhtunud. Ei mingit ärritustunnet ega üldse tunnet, et midagi silmas oleks. (Postitatud 02.08.2012)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Soflens Daily Disposable

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet