laatsed

Soflens Daily Disposable

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Ühed enimostetud ja kiidetud ühepäevased kontaktläätsed. 1-päevased läätsed on eriti mugavad suvel, sest saad alustada iga päeva uute ja puhaste kontaktläätsedega, mille õhtul saad lihtsalt prügikasti visata! Proovi ja loobu hooldusvedelikuga mässamisest!

Loe ka meie optometristi Leana blogipostitust: "5 põhjust, miks valida 1-päevased kontaktläätsed".


NB! "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 14 tööpäeva
Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp 1-päevased
Pakendi suurus 30
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 24
Veesisaldus 59%
Materjal Hilafilcon B
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Firma „Bausch & Lomb“ ühepäeva kontaktläätsed on mugavad kasutada ning annavad väga selge nägemise, eriti öösel. Ei mingit puhastamist ja konteineritesse asetamist, kanna neid päeva, võta silmast ja viska ära!

SofLens Daily Disposable ühepäevaste kontaktläätsede valmistamisel on kasutatud mustust/jääkaineid tõrjuvat materjali ning uudset ComfortMoist tehnoloogiat. SofLens Daily Disposable läätsede hoidelahusesse lisatud Poloxamine nimeline aine tekitab ümber läätse niiskust ligitõmbava padjandi, mis omakorda koostöös silma enda pisaravedelikuga võimaldab kogu päeva kestvat kandmismugavust.

Lisaväärtusena pakuvad SofLens Daily Disposable kontaktläätsed väga head nägemisteravust ja seda tänu kõrgteholoogilisele disainile, mida kohandatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks vastavalt läätse tugevusele. Bausch & Lomb ühepäevased kontaktläätsed neutraliseerivad optilistele süsteemidele (silmad, läätsed) omase sfäärilise aberratsiooni, mis annab selge ja moonutustevaba nägemise. Tänu läätse enda ja silma poolt tekitatud valguse hajumise minimeerimisele paraneb nägemis-ja kontrastitaju.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
Parimad läätsed Review by Riina
Hind
Kvaliteet
Parimad läätsed, mida olen kasutanud. Ei mingit pesemist- hommikul silma, õhtul prügikasti. Vedeliku sisaldus läätses piisav, et ei hakkaks õhtul "kriipima". (Postitatud 04.09.2017)
Väga head, õhukesed ja mugavad läätsed Review by Marju
Hind
Kvaliteet
Silmasõbralikud, mugavad ja väga õhukesed. Kogenud kasutaja peaks need lihtsalt silma saama. Hind ja kvaliteet väga heas suhtes. (Postitatud 04.09.2017)
Väga head õhukesed läätsed Review by Marju
Hind
Kvaliteet
Hea hinnaga kvaliteetsed silmasõbralikud läätsed. Väga pehmed ja õhukesed. Mugavad ka pika päevase kandmise järel. Valin need läätsed teinekordki. (Postitatud 02.09.2017)
Pole viga Review by Kristel
Hind
Kvaliteet
Veidi peab vaeva nägema, et lääts silma saada. Lääts ise sobib ja püsib silmas hästi. (Postitatud 23.08.2017)
Soodsad Review by Kertu
Hind
Kvaliteet
Hea hinnaga läätsed, aga väga halb silma saada. (Postitatud 14.08.2017)
Uuesti ei ostaks Review by Kerstin
Hind
Kvaliteet
Esimene kord pusisin 1h läätsesid silma, (asi võis olla ka minus, kuna läätsesid olen enne kandnud vaid korra kuuajalisi ~9 a tagasi). Minu silmale vist ei sobi, pidevalt tundsin ja häiris väga. Teist korda ei ostaks enam. Järgmisena proovin mingeid teisi. (Postitatud 29.06.2017)
Ei saa silma Review by K
Hind
Kvaliteet
Olen pool elu erinevaid läätsesid kandnud ja vat neid läätsesid mina silma ei saa! Uskumatu! Lihtsalt närvi ajab! (Postitatud 15.05.2017)
Väga head läätsed Review by Ave
Kvaliteet
Hind
Softlens Daily Sisposable läätsed on väga mugavad silmas. Ei saa arugi et midagi oleks üldse silmas. Silmad ei väsi ka siis kui läätsed ununevad natukene kauemaks silma kui peaks. Olen neid läätsi soovitanud ka oma sõpradele. (Postitatud 01.05.2017)
Kiire teenindus ja väga hea läätsed Review by Sander
Hind
Kvaliteet
Läätsed väga õhukesed, istuvad silmades hästi. Teenindus alati kiire olnud ning kaup korralik. (Postitatud 14.01.2016)
SofLens Review by Liisu
Kvaliteet
Hind
Minule kahjuks need läätsed ei sobinud. Peale 6-8h kandmist hakkasid läätsed silmas jubedalt kriipima ja muutusid kuivaks.
Kogenud läätsekandjana oli ka päris tükk tegemist, et nad silma saada. (Postitatud 14.01.2015)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Soflens Daily Disposable

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet