KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Pupilo püsikliendi programm on meiepoolne tänuavaldus lojaalsetele klientidele 

Oleme väga väga tänulikud meie klientidele ning pakume alati kõikidele kõige paremat teenindust sõltumata ostude arvust või ajaloost. Samas tahame eriti tänada neid inimesi, kes meid üle kõige usaldavad ja seega jaguneb meie püsikliendi programm kolmeks: püsikliendid, Hõbe ja Kuld kliendid. Erinevatesse tasemetesse määramine käib ostuaktiivsuse järgi ning arvutatakse see järgnevaks aastaks. Püsikliendi programmis osalemiseks on vajalik ostud sooritada sisselogituna.

Tasemesoodustused

Püsiklient – tasuta transport pakiautomaati üle 50€ ostudele, 30 päevane tagastusõigus avamata toodetele, läätseretsepti salvestamine, läätsede aegumise meeldetuletus.

Hõbe klient – 1% soodustus ja tasuta transport Smartpost ja Omniva pakiautomaati üle 35€ ostudele, 180 päevane tagastusõigus avamata toodetele, läätseretsepti salvestamine, läätsede aegumise meeldetuletus, iga tellimusega üllatus.

Kuld klient – 2% soodustus ja tasuta transport Smartpost ja Omniva pakiautomaati üle 25€ ostudele, 365 päevane tagastusõigus avamata toodetele, läätseretsepti salvestamine, läätsede aegumise meeldetuletus, iga tellimusega üllatus, eelisjärjekorras teenindus, superpersonaalne teenindus. 

Tasemete määramine

Kui aastas kokku ostad meie poest kuni 150 euro eest, siis oled meie hinnatud püsiklient

Kui ostad aasta jooksul 150 euro ja 350 vahel, siis kuulud järgneva aasta jooksul meie Hõbeklientide hulka. 

Kui ostad aasta jooksul Pupilo poest kaupu 350  euro eest, siis terve järgmise aasta kuulud Pupilo Kuldklientide hulka. Kui järgmine aasta ostad vähemalt 350 euro eest, siis ka ülejärgmine aasta kuulud kõrgelthinnatud Kuld kliendi staatusesse.

Kuidas teada saada enda kliendistaatust?

Püsikliendi programm kehtib ainult sisseloginud kasutajatele. Staatuse ja jooksva aasta saldo vaatamiseks tuleb logida sisse ning avanenud vaates valida “Vaata kliendistaatust”

Püsikliendi staatuse vaatamine

Püsikliendi programmis osalemiseks saad Pupilo konto teha siin

Küsimuste korral võta meiega ühendust 🙂

0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele