Optive 10ml

Laos

12,90 €

Optive on enimostetud silmatilgad, mis leevendavad kuivsustunnet silmades ning mida võib kasutada ka koos kontaktläätsedega!


Detailid

OPTIVE® on kuiva silma tilk, mis annab pikatoimelise niisutuse silmapinnale ja tagab osmootse tasakaalu nii silma pinnal, kui silma sügavamas kihtides. Toimeaine CMC püsib silmapinnal rohkem kui 24 tundi ja OPTIVE®s sisalduvad neutraalsed aineosakesed L-Karnitiin ja Erütritool tungivad rakku ning kaitsevad rakke hüpertoonilise pisarakile eest.

Säilitusaine PuriteTM, on turvaline ja efektiivne, kuna silma tilgutades muutub naturaalseks pisarasarnaseks aineks, mis võimaldab OPTIVE®t kasutada koos kõigi tüüpide kontaktläätsedega.

OPTIVE® on mitmest komponendist koosnev preparaat, mis sisaldab karboksüülmetüültselluloosi 0,5 %, glütserooli 0,9 %, kokkusobivad aineid L-Karnitiini, Erütritooli ja säilitusainet Purite TM.

Pudel säilib avatuna 3 kuud. Kasutamine 1-2 korda päevas või nii palju kui vajalik.

UUS NÄIDUSTUS: peale laseroperatsiooni. Sobib ka lastele. OPTIVE® on inimesele, kes kannatab kuiva silma sündroomi all (peamiselt põhjustatud: konditsioneerid, arvutid), kergete silmatraumade ja põletike korral.

 

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Optive 10ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet