Freshlook One Day Blue

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Mugav ja efektne ühepäevane lääts, mille õhtul silmast eemaldades koos mustusega lihtsalt ära viskad. Veesisaldus on koguni 69%!

NB! Nende läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva.
Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 10 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 13.80
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 69%
Materjal Balafilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

FreshLook One Day on loodud Freshlook 3-in-1 ColorBlends tehnoloogia abil Focus Dailies platvormile. Tulemuseks on mugav ja efektne ühepäevane lääts, mille õhtul silmast eemaldades koos mustusega lihtsalt ära viskad. Veesisaldus on koguni 69%! Need kontaktläätsed ei tekita ebamugavustunnet ka pisut kuivusele kalduvas silmas. Saadaval ka tervete silmade jaoks mõeldud 0-tugevusega läätsed. NB! Ei muuda loomulikku silmavärvi tuntavalt, annab efekti üksnes heledatooniliste (hallide, siniste ja roheliste) silmade puhul.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Üllatavalt head Review by
Kvaliteet
4
Kunagi varasemalt proovisin värvilisi läätsi ja siis pettusin täiega, kuna värviline osa jäi täiega häirima silmal vaatevälja. Nendega kartsin sama asja aga tulemus oli üllatav ja värviline osa ei seganud nägemist. Valisin värviks blue, kuna mul omal ka sinised silma ja tahtsin saada intensiivsemat sinist. Olin tulemusega rahul, sest see oli loomulik - mitte nagu mõnel vaatad otsa ja saad kohe aru, et see ei ole tema loomulik silmatoon. Läätesed olid väga mugavad aga kahju oli sellest, et läksid väga kergelt katki või sain ma kogemata praak partii, sest 6-st läätsest 3 läksid katki - konkreetselt pooleks. Olen aastaid kasutanud läätsi ja varem pole seda juhtunud. Aga kokkuvõtteks olid hea läätsed ja ühed mugavaimad mida kasutanud olen.
Väga meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud siniseid ,rohelisi ja pruune selle firma läätsi -rohelised on lemmikud ja pruunid meeldivad ka-ei muuda silmavärvi küll väga palju ,aga piisavalt ja tulemus on täiesti loomulik -isegi lähedalt vaadates! Ja teenindus on super!
Proovin veel Review by
Kvaliteet
4
Olen ammu tahtnud proovida värvilisi läätsi ja ühepäevastega on just hea erinevaid värve proovida.Seekord ostsin sinised läätsed-endal on mul sellised rohekas-hallid silmad ja tulemus pole küll päris sinine ,aga sinakas ikka ja silmad tunduvad suuremad,mis mulle väga meeldib.Läätsed tunduvad ka mugavad kanda - nii et julgen soovitada teistelegi!Proovin kindlasti ka teisi värve.
Jäin rahule Review by
Kvaliteet
5
Nagu ikka, siis värv päris selline nagu pildil ei olnud (ostsin sinised) kuid kolmevärviline lääts tegi silmad paljude sõnul palju omapärasemaks ja sügavamaks. Niiskussisaldus oli hea, kannatas ka päeva tööl arvutis olla. Pean tunnistama et viimase paariga sai ka üle ajalimiidi käidud ning ei juhtunud ka miskit, pidasid hästi vastu:) Julgen soovitada!
ilusad ja omapärased Review by
Kvaliteet
4
Ka tumerohelisele silmale jätavad sinist värvi läätsed ilusa sinakas roheka värvi. Silmad muutuvad sügavamaks ja säravamaks. Olen rahul ;)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Freshlook One Day Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet