Eyeling Light Brown

Laos

27,00 €

Maailm oleks igavam, kui me ei värviks juukseid, kulme või ei kasutaks make up-i. Kuid midagi neist ei anna võrrelda efektiga, kui tuled seltskonda täiesti uue silmavärviga! Sinu ilusad pruunid silmad, mitte väga tumedad ja liiga heledad. Täpselt parajad.

Eyeling läätsed on turul uued luksuslikud pupilliavata värvilised läätsed. Tegemist ei ole masstoodanguga, iga lääts on käsitööna toonitud tipptasemel Rootsi laboris. Eyelingi läätsedele ei ole peale prinditud mustrit, seega on iga läätse toon hoolikalt välja valitud silma loomuliku ilu välja toomiseks ja rikastamiseks. Pupilliavata disain tagab loomuliku väljanägemise ka ereda päikesevalguse käes, segamata samas vaatevälja.

Miks mitte tuua ellu pisut vaheldust ning koguda ka komplimente?

NB! Tegemist on ühekuuliste läätsedega. Välja on toodud ühe läätse hind. Vajalik juurde osta ka vedelik koos konteineriga.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Eyeling

Detailid

Eyeling on uus värviliste läätsede bränd, mille eesmärk on täiendada ja anda värskust välimusele ning tuua välja iga silma loomulik ilu. Eyeling läätsed on toonitud, mistõttu ei ole neis tugevaid ebaloomulikke mustreid või värve. Samuti puudub neil pupilliava, misläbi on loomulik välimus tagatud ka kõige eredama valguse käes.

Eyeling kontaktlääts koosneb 55% veest ning 45% kvaliteetsest hüdrogeel materjalist Ocufilcon D. See tagab väga mugava kasutuskogemuse ja vähem silmade väsimust ja kuivustunnet. Tegemist on päevase kandmisrežiimiga läätsedega mida saab kasutada alates avamisest kuni 1 kuu.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ilus pruun Review by
Kvaliteet
5
Soovitan pruune silmi ihkavatele! Värv üpriski loomulik, endal muidu hallikassinised silmad ja ei muuda liiga ebaloomulikult tumepruunideks. Päikseprilliefekt on alguses harjumatu, aga tegelikult talvekaamoses just mõnus, et kõik pisut soojemates toonides. Seetõttu ideaalsed ka arvutikasutajale.
Super! Review by
Kvaliteet
5
Väga head värvilised läätsed, silmas väga loomulikud, mitte üleliia tumedad. Samuti väga mugavad, ei tekita kuivustunnet. Lisaks meeldib ka, et tekitab kergelt päikeseprilli efekti :)
Ootamatult positiivne kogemus Review by
Kvaliteet
5
Eneselegi üllatuslikult on lääts palju parem, kui arvasin. Kergelt tooniv efekt tänu eripärale, pupilliava puudumine, aga sellega harjub kiirelt. Läätsed ise on mugavad ning jätavad väga loomuliku mulje. Ainuüksi sellepärast väärt ost ning kindlasti edaspidi minu lemmikud.
Imelised Review by
Kvaliteet
5
Olen pupilost ostnud kõik oma läätsed ja pole pidanud veel kordagi pettuma
Väga hea! Review by
Kvaliteet
5
Lemmik toode, kasutan igapäevaselt
Super! Review by
Kvaliteet
5
Super rahul! Silmas nii mugavad ja loomulikud. Kindlasti tellin neid edaspidigi.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Eyeling Light Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet