laatsed

Contact Day 30 Mediterranee

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Mediterranee läätsi iseloomustab mugavus ja väga hea nägemisteravus 30 päeva varahommikust hilisõhtuni. Ocufilcon D materjal koos oma 55% veesisaldusega võimaldab teil silmade erakordse hapniku varustuse ning samuti on need läätsed väga tugevad, mis tõttu on neid hea silma panna ja silmast eemaldada.

Saadaval ka väga suurte tugevustega (kuni -20.00)!

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendi suurus 6
Kumerus BC 8.60, 8.90
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 16
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Zeiss

Detailid

Zeiss Contact Day 30 on kuuajaline kontaktlääts Zeissilt.„Day 30“ iseloomustab mugavus ja väga hea nägemisteravus 30 päeva varahommikust hilisõhtuni. Ocufilcon D materjal koos oma 55% veesisaldusega võimaldab silmadele väga hea hapniku varustuse. Isegi pikal kandmisperioodil ei tunne te silmad ebamugavust ega kuivust isegi konditsioneeriga ruumides. See materjal on ka väga tugev ja kontaktläätsed hoiavad hästi oma kuju, mis teeb nende käsitlemise väga lihtsaks. UV kaitsega.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Head läätsed Review by T
Hind
Kvaliteet
Saab kanda terve päeva, ei tekita väsimust. (Postitatud 31.08.2017)
Väga mugavad Review by Helena
Kvaliteet
Hind
Väga mugavad ja head läätsed. Kuna tuleb pikalt arvuti taga istuda siis silmad ei väsi ega kipita. Esimesest kandmispäevast viimaseni on tõesti mugavad. (Postitatud 02.08.2013)
hea kogemus Review by Kristiina
Hind
Kvaliteet
Väga mugavad läätsed, mis tõesti ka arvutiga töötades ei kuivata silma ja ei tekita ebamugavustunnet. Võrreldes eelmiste läätsedega nagu öö ja päev:) (Postitatud 04.06.2010)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Contact Day 30 Mediterranee

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet