Biomedics 55 Evolution

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Tegemist on tõeliselt soodsate ja kvaliteetsete läätsedega, mis on mõeldud päevaseks kandmiseks (kuni üks kuu).

NB! Need läätsed on tuntud ka nimede iWear DR Comfort ja Biomedics 55 Premier.

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 3 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja CooperVision

Detailid

Biomedics 55 Evolution (Premier) on Biomedics 55 läätsede täiustatud versioon. Tegemist on 1-kuuliste läätsedega, mis on mõeldud päevaseks kandmiseks. Biomedics Evolution 55 läätsed vähendavad sfäärilist aberatsiooni, mistõttu saavutatakse parem nägemistervarus ning seda eriti just hämaras.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Tahab harjumist Review by
Kvaliteet
4
Ei tea, kas sellepärast, et need on asfäärilised, aga minul nad tõmbavad aeg ajalt nägemise päris uduseks. Ma enam ei ostaks.
Odavad Review by
Kvaliteet
4
Võtsin prooviks, sest hind oli hea ja kommentaarid olid väga positiivsed. Silma panna on hea ja päev saab hästi kantud. Kahjuks õhtuks silmad väsivad ja vahel kipuvad silmas nihkuma (see võib olla minu enda eripära).
Hea hinna ja kvaliteedi suhe Review by
Kvaliteet
5
Mugavad, üliõhukesed läätsed. õhtu lõpuks muutuvad silmad kuivaks, siis hakkab ebamugav, aga see on tingitud pigem silmade eripärast kui läätsedest.
soovitan Review by
Kvaliteet
5
Imehead. Esimesed korrad olid pisut harjumatult õhukesed silmapanekul aga silmas neid ei tunnegi! Ülimugavad. Pika päeva vältel ja arvutiga töötades ei hakka silm kuivama. Ka läätsedega kogemata tukkuma jäädes polnud probleeme. Hind on väga rahakotisõbralik.
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed
Väga mugavad Review by
Kvaliteet
5
Peale pakist välja võtmist pidin neid pea 2 nädalat oma poolt kasutatavas vedelikus hoidma, sest muidu kõrvetasid silma peale silma proovimist (ehk mul siis vist lihtsalt tundlikumad silmad).
Aga kui silmad omaks võtsid, siis tõepoolest mugavad läätsed, õhemad kui need, mida varem olen kasutanud. Samuti ei kuivata silmi nii ära, eelmistega pidin alati silmatilkasid kasutama. Hinna- ja kvaliteedisuhe väga ilusti paigas.
5+ Review by
Kvaliteet
5
Kõik oli super, jäin nendega väga rahule
hellad silmadele Review by
Kvaliteet
5
olin väga rahul nendega, esimesed läätsed mis silma ei häiri
Mugavad Review by
Kvaliteet
4
Läätsed on väga õhukesed, mistõttu on neid pisut raskem silma panna, kuid teisest küljest jällegi ei tunne neid silmas peaaegu üldse. Kuivustunnet, mida mul tavaliselt esines väga tihti, tekib nende läätsedega minimaalselt. Parema nägemisteravuse kohta oskaks ilmselt kommenteerida siis, kui võrdleks kahte erinevat paari läätsesid korraga.
:) Review by
Kvaliteet
4
Need olid ka minu esimesed läätsed, aga ma olin nendega ikka väga hädas. Kleepusid koguaeg kokku. Samas aga silmas olid väga head kui nad silma sain!
Hea ja odav Review by
Kvaliteet
5
Ostsin prooviks selle läätse ja olen väga rahul. Töötan 5x nädalas 8 h päevas arvutiga ja kuu aja jooksul ei hakanud silmad kuivama. Muidugi teen ka pause, st kannan prille ülepäeviti.

Kokkuvõtteks, head läätsed, ei väsita silmi, ei kuivata. Sobib neile, kes ei tahagi igapäevaselt/ööpäevaringselt läätsi kanda.
Hea hinna/kvaliteedi suhe Review by
Kvaliteet
4
Parima hinnaga läätsed ja kvaliteedilt ei jää kallimatele alla.
Super Review by
Kvaliteet
5
Üllatav, et nii odava hinna eest on võimalik nii häid läätsesid saada! Olen varem ostnud kallimaid läätsesid, mis ei ole olnud mu silmas nii mugavad nagu need. Mul on tundlikud silmad ning kui olen hommikust saati läätsesid kandnud, on õhtupoole silmas torkiv tunne tekkinud, olgugi, et kasutan ka silmatilkasid. Nende Biomedics läätsedega ei olegi veel tekkinud sellist ebameeldivat torkivat tunnet, niiet jätkan kindlasti ka edaspidi nende kasutamist. Soovitan, tõesti head läätsed! :)
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga head ja mugavad läätsed.Üle pika aja ei tundnud ma midagi silmas ja kuna mul on suht hellad silmad,siis seda enam soovitan neid läätsesid :)
Mugavad Review by
Kvaliteet
5
Läätsed jõudsid väga ruttu kohale. Silmad ei hakka õhtuks kuivama ja väga mugav on neid kanda.
Ei sobinud üldse Review by
Kvaliteet
1
Minule need läätsed kahjuks üldse ei sobinud. Esimesel päeval olid silmas täiesti okei´d, kuid juba teisel päeval hakkasid kohutavalt silmi kuivatama ning kuuaega ma neid kanda ei suutnudki. Teenindus ja kättesaamine nagu alati superkiire ja meeldiv!
Väga hea nägemisteravus Review by
Kvaliteet
5
Väga hea nägemisteravusega läätsed, mis püsvad hästi silmas. Samuti on hind & kvaliteet hästi tasakaalus.
Hea kvaliteedi ja hinna suhe Review by
Kvaliteet
5
Head ja mugavad läätsed. Näed hästi ja päeval unustad üldse ära, et läätsed on silmas, kuid päeva lõppuks silmad kipuvad nendega kuivaks kiskuma (tegelikult mul on paljude läätsedega nii, et õhtuks silmad kuivavad).
:) Review by
Kvaliteet
5
Minu esimesed läätsed üldse. Mõtlesin ,et alguses ei telli liiga kalleid ,et teen siis stardikomplektiga algust. Olen rahul siiani olnud. Ei hõõru ega midagi. Ja no muidugi see väike üllatus ka seal pakis. :) Väga kiire teenindus. Aitäh :)
Mugavad kohe esimesel korral. Review by
Kvaliteet
5
Mugavad kohe esimesel korral. Teenus kiire ja korralik.
Olen rahul Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed, kvaliteet hea.
Väga head läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Ei oleks osanud arvata, et nii odavad läätsed võivad nii head olla. Tõsiselt rahul!
Soovitan. Review by
Kvaliteet
4
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.
Mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
4
Silmad kipuvad nendega kuivaks kiskuma, aga silmapanek ja äravõtmine nendega ülimugav, ei "uju" silmas. Üldmulje jäi siiski heaks, soovitan.
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Soovitan neid läätsesi küll nendele kes ei ole varem läätsest kandnud . Mind ei häirinud midagi nende juures, k õik oli 5+ . (Y) :)
Nägemine läks selgemaks! Review by
Kvaliteet
4
Uskumatu, kuid tõsi, eelmiste läätsedega on alati silmavaade kuidagi õrnalt hägune olnud, aga nende läätsedega on tõesti kõik palju teravam. Seda võiks võrrelda nagu dvd ja bluray kvaliteeti :) Aga on üks miinus. Eelmised läätsed olid mul Acuvue Oasysed, millega mu silmad absoluutselt ei kuivanud, kuid need Biomedicud jällegi ajavad silmad kuivaks, nagu kõik muud läätsed peale Oasyste. Hetkel olengi kahevahel, kas tellida Biomedicu odavam hind ja teravam pilt või Oasyse mugavus :)
Täitsa soovitan Review by
Kvaliteet
4
Kasutasin juba kaks korda (ehk pool aastat) Vaatamata selle, et see on kõige odavam variant soobivad väga hästi. Kohaletoimetamisega probleeme ei ole.
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Kuna minu lemmikute roheliste läätsede tootmise lõpetas Ciba Vision ära, siis otsin endale uusi läätsi ja vahepalaks olen oma värviga :)! Väga mugavad ja head läätsed, silmad tunnevad ennast hästi. Soovitan soojalt! Pluss teenindus on über ;)!
Mugavad ja head Review by
Kvaliteet
5
Vastupidavad,ei ärrita silmi,head ja soodsa hinnaga.
Mõnusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Antud läätsed sobivad mulle. Olen 5 aastat läätsi kandnud, proovinud erinevaid, sest tihti silmad kuivavad. Nüüd lõpuks leidsin endale väga mõnusad läätsed. Need on mugavad, odavad, silmad ei kuiva ja neid ei ole silmas tunda ning tõesti - hämaras on nendega nägemine parem.
Mugavad ja odavad läätsed. Review by
Kvaliteet
4
Igati mugavad ja head läätsed, ei hõõru ega väsita liigselt silmi. Ainuke miinus on see, et silmi katsudes kipuvad kergesti paigast ära minema, kuid see võib olla ka ainult minu silma eripära.
Kurblik. Review by
Kvaliteet
2
SIlmas on nad küll tõepoolest väga mugavad, aga noh, see ei päästa, sest igasugune nägemisteravus minu jaoks puudub.
Hinna ja kvaliteedi suhe tipp-topp Review by
Kvaliteet
5
Olen kandnud ka palju kallemaid läätsi, kuid pean ütlema, et minu jaoks on parimad just need.soovitan!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Biomedics 55 Evolution

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet