Biomedics 55 Evolution

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Tegemist on tõeliselt soodsate ja kvaliteetsete läätsedega, mis on mõeldud päevaseks kandmiseks (kuni üks kuu).

NB! Need läätsed on tuntud ka nimede iWear DR Comfort ja Biomedics 55 Premier.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 3 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja CooperVision

Detailid

Biomedics 55 Evolution (Premier) on Biomedics 55 läätsede täiustatud versioon. Tegemist on 1-kuuliste läätsedega, mis on mõeldud päevaseks kandmiseks. Biomedics Evolution 55 läätsed vähendavad sfäärilist aberatsiooni, mistõttu saavutatakse parem nägemistervarus ning seda eriti just hämaras.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
Odavad Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Võtsin prooviks, sest hind oli hea ja kommentaarid olid väga positiivsed. Silma panna on hea ja päev saab hästi kantud. Kahjuks õhtuks silmad väsivad ja vahel kipuvad silmas nihkuma (see võib olla minu enda eripära).
Hea hinna ja kvaliteedi suhe Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mugavad, üliõhukesed läätsed. õhtu lõpuks muutuvad silmad kuivaks, siis hakkab ebamugav, aga see on tingitud pigem silmade eripärast kui läätsedest.
soovitan Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Imehead. Esimesed korrad olid pisut harjumatult õhukesed silmapanekul aga silmas neid ei tunnegi! Ülimugavad. Pika päeva vältel ja arvutiga töötades ei hakka silm kuivama. Ka läätsedega kogemata tukkuma jäädes polnud probleeme. Hind on väga rahakotisõbralik.
Väga hea Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed
Väga mugavad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Peale pakist välja võtmist pidin neid pea 2 nädalat oma poolt kasutatavas vedelikus hoidma, sest muidu kõrvetasid silma peale silma proovimist (ehk mul siis vist lihtsalt tundlikumad silmad).
Aga kui silmad omaks võtsid, siis tõepoolest mugavad läätsed, õhemad kui need, mida varem olen kasutanud. Samuti ei kuivata silmi nii ära, eelmistega pidin alati silmatilkasid kasutama. Hinna- ja kvaliteedisuhe väga ilusti paigas.
5+ Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kõik oli super, jäin nendega väga rahule
hellad silmadele Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
olin väga rahul nendega, esimesed läätsed mis silma ei häiri
Mugavad Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Läätsed on väga õhukesed, mistõttu on neid pisut raskem silma panna, kuid teisest küljest jällegi ei tunne neid silmas peaaegu üldse. Kuivustunnet, mida mul tavaliselt esines väga tihti, tekib nende läätsedega minimaalselt. Parema nägemisteravuse kohta oskaks ilmselt kommenteerida siis, kui võrdleks kahte erinevat paari läätsesid korraga.
:) Review by
Kvaliteet
4
Hind
5
Need olid ka minu esimesed läätsed, aga ma olin nendega ikka väga hädas. Kleepusid koguaeg kokku. Samas aga silmas olid väga head kui nad silma sain!
Hea ja odav Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ostsin prooviks selle läätse ja olen väga rahul. Töötan 5x nädalas 8 h päevas arvutiga ja kuu aja jooksul ei hakanud silmad kuivama. Muidugi teen ka pause, st kannan prille ülepäeviti.

Kokkuvõtteks, head läätsed, ei väsita silmi, ei kuivata. Sobib neile, kes ei tahagi igapäevaselt/ööpäevaringselt läätsi kanda.
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Biomedics 55 Evolution

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet