Sweet Honey - suured säravad pruunid silmad

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Muuda enda pilk seksikaks ja vastupandamatuks! BigEyes Sweet Honey läätsesid kandes oled tähelepanu keskmes, kuna need läätsed muudavad Su silmad suuremaks ning pilkupüüdvamaks.


 • Patendeeritud Hydrogel Terpolymer materjal - mugavad kanda ka päevaläätsedena.
 • Saadaval ka tervetele silmadele.


 • NB! Need läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!

  Tarneaeg 1-3 tööpäeva
  Kandmisaeg Päevane
  Läätsede tüüp 3-kuulised
  Pakendis 2 läätse
  Kumerus BC 8.60
  OD DIA 15.00
  Veesisaldus 42
  Materjal Hydrogel Terpolymer
  Tootja ColourVUE

  Detailid

  Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey/Brown Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
   

  Sarnased tooted:

  Kommentaarid

  lehekülje kohta
  Bigeyes Review by
  Kvaliteet
  5
  No need on täiesti bigeyes läätsed. Arvatavasti uus lemmik läätsepaar millega väljas käia.
  Super Review by
  Kvaliteet
  5
  Nii ilus värv, teeb silmad suureks ja armsaks. Väga väga rahul
  Kindel valik Review by
  Kvaliteet
  5
  Minu jaoks parimad läätsed üldse. Peale selle, et nad väga coolid silmas välja näevad, on nad ka ülimugavad silmas.
  Sobib Review by
  Kvaliteet
  4
  Aastaid kasutanud ja alati rahul Pupilo tellimustega
  Loomulikud Review by
  Kvaliteet
  4
  Läätsed jäävad silmas väga loomulikud ja pigem on heledamad kui piltidel paistab.
  Veidi loksuvad silmas, aga ilmselt see oleneb silma kumeruse erinevusest.
  Oleks väga tore, kui värvilisi läätsi oleks ka rohkem erineva kumerusega saadaval :)
  Ilusad ja efektsed silmad Review by
  Kvaliteet
  5
  Teenindus on kiire ja meeldiv.
  Minu esimesed värvilised läätsed, mida katsetasin ja oh seda elevust ja huvi.
  Väga tore,et küsitakse tagasisidet ka klientidelt aja möôdudes, et on juba võimalus anda ka reaalne kogemus kandmisest.
  Väga efektsed ja ilusad, seega tellin kindlasti veel!
  Imeline Review by
  Kvaliteet
  5
  Väga kvaliteetne ja hea! Soovitan.
  väga rahul! Review by
  Kvaliteet
  5
  ilus värv, mugavad, näevad loomulikud välja
  ei ole rahul Review by
  Kvaliteet
  2
  Lapsele sai need tellitud ja ei jää nendega rahule ei püsi silmas paigal eelmised mustad läätsed olid normaalsed, kas need pruunid ja mustad läätsed eri firmast igatahes karp oli teine
  Pupilo kommentaar: Kas võis olla, et lapse silmade kumerus erines antud läätsede kumerusest, siis võivad läätsed silmas liikuda.
  Super! Review by
  Kvaliteet
  5
  Tõeliselt mugavad läätsed ja näevad silmas nii ilusad välja! Kannatab neid pikalt kanda ilma, et silmad hakkaksid kuivama ja tekitaks tahtmist neid ära võtta.
  Понравились Review by
  Kvaliteet
  5
  Смотрятся красиво. Глаза делают побольше и выразительнее.
  Supper Review by
  Kvaliteet
  5
  Suurepärased läätsed
  Super Review by
  Kvaliteet
  5
  Jäin väga rahule :)
  Nii nii ilusad :) Review by
  Kvaliteet
  5
  Mul endal on pruunid silmad, kuid mõtlesin et proovin natuke suuremaid sama värvusega. Parimad, mida üldse endale tellida!
  Silmad nagu nukul, säravad ja ilusalt suured!
  Pupilo teenindus oli juba teistkordselt sõbralik ja kiire. Kuna antud toodet ei olnud laos koheselt olemas, leidis teenindaja Tatjana (kui ma nime mäletan nüüd õigesti) mulle kiire lahenduse ja abistas mind väga!
  Kindlasti on see mu lemmik koht, kust ka edaspidi tellida.
  Soovitan kindlasti seda ka teistele!
  pettumus Review by
  Kvaliteet
  2
  Pigem pettumus ütleks, silmaava liiga suur ja oma silmavärv paistab tugevalt välja. Värvi osa ei tee ka silma ilusaks pruuniks nagu võiks teha, pigem ainult annab suurendava efekti. Pehmed ja mitte kõige mugavad silma paigaldada. Rohkem ei telliks.
  Nii ilusad! Review by
  Kvaliteet
  5
  Teevad silmad suuremaks ja väga silmapaistvaks! Kui tugeva valguse käes on veidi ka oma värvi (sinist) näha, siis see tekitab justkui illusiooni kahevärvilistest silmadest, mis on samuti väga-väga lahe, sest see ei näe võlts välja! Tellin neid kindlasti veel!
  Väga hea ja kvaliteetne toode Review by
  Kvaliteet
  5
  Super kiire paki postitamine ja läätsede kvaliteet 5+
  Õhtuks ok, päevaks ei sobi. Review by
  Kvaliteet
  4
  Tellimus saabus kiirelt, aga ehmusin kergelt juba pakendit nähes. Tellisin BigEyes Sweet Honey. Minu jaoks oli pupilli sisemine ava liiga suur. Näha on pool oma silma (mul on silmad suht tugevalt sinised) ja siis äär tuleb pruun. Päevaks kindlasti ei pea sobivaks. Õhtul peole minnes on aga efekt teine. Hämaras ei häiri oma silmavärv ja üldine pilt on lummav. Muidu on silmas mugavad. Kuna otsisin päevaks sobivat, siis olen kergelt pettunud, aga see on pigem omapoolne möödapanek. Toode ise on kvaliteetne ja selles mõttes jäin rahule.
  Lemmikud! Review by
  Kvaliteet
  5
  Endiselt minu lemmikud! :) Alati on raske värvi valimine!
  super :) Review by
  Kvaliteet
  5
  Väga head läätsed sulanduvad silmadega hästi ja näeb naturaalsem välja soovitan soojalt :)
  Sweet honey Review by
  Kvaliteet
  5
  Läätsed on silmas väga mugavad ja näevad üli kenad välja.
  Kuna mu loomulik silmavärv on tumesinine, kahtlesin ma veidi kas pruunid läätsed sobivad mulle. Pärast läätsede silma toppimist nägin, et läätsed sobivad väga hästi mu silmatooniga!
  väga hästi istuvad läätsed :-) Review by
  Kvaliteet
  5
  Need ei väsita üldse silmi, kerge paigaldada, teenindus oli meeldiv ja kiire :-)
  Väga rahul :-)
  Väga ilusad :) Review by
  Kvaliteet
  4
  Tellisin Sweet Honey tooni läätsed, silmas väga ilusad, teeb silmad suureks :) Nuriseksin ainult selle üle, et kokku olid pandud erineval ajal toodetud läätsed, seega oli väikene toonierinevus sees, mis hakkas kohati häirima. Muidu väga hea! :)
  väga mugavad ja ilusad :) Review by
  Kvaliteet
  5
  Tellin juba mitmendat korda ja olen väga rahul nendega. Silmas ei kuiva läätsed ära ja ei muuda oma asukohta( on juhtunud eelmiste läätsedega ). Eelmine kord tellisin pruunid, olid väga ilusad ja tegid silmad mõnusalt suureks. Väga rahul nendega :)
  Rahul Review by
  Kvaliteet
  5
  Väga rahul, kerge silma panna ning väga mugavad, ei kuiva oluliselt.
  hurmur Review by
  Kvaliteet
  5
  Just sellise kommenaari olen nende läätsede tõttu saanud:) Kuna mul endal on aga sinised silmad, siis on päevavalguses tõesti siniseid silmi näha, aga nagu ka eelpool mitmel korral on öeldud, siis teeb välimuse väga müstiliseks;)
  Ilusad,suured,pruunid silmad :) Review by
  Kvaliteet
  5
  Väga kiire teenindus,vähem kui 24 tunniga läätsed käes.Silma teevad hästi ilusaks suureks ja silmas ka mugavad.Olen väikse miinuse kandja ja ka see sobis silmadele.Värvus sweet honey on hästi mahe ja loomulik pruun.Soovitan julgelt!!!!
  Väga rahul :) Review by
  Kvaliteet
  5
  Olen alati tahtnud omale pruune silmi ja nüüd tellisin sweet honeyd, ja no mina olen väga rahul. Tulid kohale kiiresti ja läätsed on mugavad ja ei sega. Samas on natuke harjumatu küll isegi ennast peeglist vaadata, aga harjub ära.
  Kontorist kohapeal käisin ostmas veel hooldusvahendit ja teenindajad on super. Naeratasid ja olid väga abivalmis.
  Pruunid silmad Review by
  Kvaliteet
  5
  Kannan läätsesid juba pikka aega. Esimest korda tellisin endale värvilised ja valik langes just ColourVue Sweet Honey läätsedele. Sain väga kiiresti need kätte ja olin meeldivalt üllatunud oma paki sisuga, lemmik Geisha komm, mis tegi juba hommikul vara tuju heaks =)
  Alguses olid läätsed jubedalt ebaharilikud, aga mõne aja pärast silm harjus ära ja nüüd tunduvad väga mugavad. Enda silmavärvi ei ole absoluutselt näha. Väga rahul tootega ja kindlasti proovin järgi ka muid värve hiljem.
  Sooviks tänada naisterahvast, kes tellimisel konsulteeris mind ja oli väga abiks. Suur tänu Sulle. Väga meeldiv teenindus.
  Ülim rahulolu! Review by
  Kvaliteet
  5
  Tellisin juba teist korda endale Colorvue BigEyes Sweet Honey tooni läätsed. Olen ülimalt rahul ja uskumatu, kui kiiresti läätsed minuni jõudsid!! Tellin kindlasti järgminekordki! :)
  Sweet honey Review by
  Kvaliteet
  4
  Tellisin seekord pruunid (sweet honey) ja üldiselt võib rahule jääda. Vaatamata suurest miinusest on lääts pehme ja elastne. Minu silmade jaoks ehk on see pruun värviline osa natuke liiga väike, st oma värvi jääb päris palju näha - justkui kõigepealt oleks ring sinist ja siis alles ring pruuni, mis jätab küllaltki segadustekitava mulje.
  super, super, super! Review by
  Kvaliteet
  5
  Super teenindus.
  Super efektsed läätsed.
  Super hind.
  Kõigega väga rahul, lausa raske otsustada, millised järgmiseks tellida :)
  Ülikiire postitamine :) Review by
  Kvaliteet
  5
  5-ndat korda sai tellitud, siiani läätsedega super rahul olnud, ja minu jaoks üks väga tähtis asi - ülikiire postitus! Alati juhtub, et viimasel hetkel vaja uued läätsed tellida, ja siis võin kindel olla, et ei pea kaua ootama! Ja üleüldse kogu see tellimissüsteem on siin väga mugav! :)
  Sweet honey ja Violet Review by
  Kvaliteet
  4
  Esimesed läätsed, mis ma tellisin olid Sweet honey. Silmas olid mugavad, kuid pilgu muutsid need läätsed kohati isegi õudseks. Palju oli neid kellele meeldisid mu silmad, kuid oli ka neid kellele ei meeldinud. Silmad muudab suuremaks, kuid ootasin rohkem pruunikamat tooni. Endal on helesinised silmad ning toon jäi selline heledam pruun. Violet toon jäi, aga väga ilus ning siis mulle meeldisid mu silmad. Silmad nägid välja loomulikumad ning väga huvitavad :) Väga lillakad nad õnneks ei jäänudki, pigem rohkem sinakad. Seda tooni soovitaks teistelegi.:)
  ColorVue BigEyes Review by
  Kvaliteet
  5
  Kahtlesin läätsede mugavuses, kuid antud läätsed on ülimalt pehmed ja neid ei tunnegi silmas, samuti on neid väga lihtne paigaldada. Natukene häirib see, et oma silmavärv paistab välja, aga seda väga vähe. Teenindus super-kiire ja väga sõbralik!
  Liiga suured! Review by
  Kvaliteet
  3
  Asi võib olla ka minu silmakujus, kuid minu silmas nägid need tõesti liiga suured välja. Igal juhul harjumatu ja imelik nägi kogu see krempel välja. Kole otseselt ei olnud, kuid sellise multikategelase (Furby) näo lõi ette :)

  Ise kandsin vaid paar päeva ja viskasin ära. Kvaliteedi üle ei kurda ja teenindus on siin imeline! Lihtsalt need läätsed mulle isiklikult ei meeldinud - ei soovita osta neil, kes hindavad loomulikumat reaalsusele kalduvat tulemust :)
  Sweet Honey Review by
  Kvaliteet
  5
  Teenindus oli imetlusväärselt kiire ! Läätsi kiidan samuti, ei hõõru ning silmad ei väsi päeva lõpuks ära.
  Sweet honey! Review by
  Kvaliteet
  5
  Tellisin seekord vahelduseks pretty hazel toonile sweet honey. Sweet honey ei ole silmas nii võrd pruun kui pretty hazel, kuid tulemus jääb huvitav ja veidi loomulikum, kuna üleminek pupilli läbipaistvast osast on sujuvam.:)
  Nii ja Naa Review by
  Kvaliteet
  3
  Mina tellisin Sweet Honey, päevavalges oli küll väga hästi näha oma roheline silm,vaid ääred olid pruunid, keskelt see läbipaistev osa oli liiga suur minu pupillide jaoks. Üldiselt olid mugavad. Tellisin need detsembrikuus, peaks olema 3kuulised, aga eile pidin need ära viskama, väga ebamugavaks läksid lõpupoole.
  Sweet honey Review by
  Kvaliteet
  4
  Väga põnevad ja isikupärased läätsed. Algul tundusid võõrana, kuna 15 mm teeb silma päris suureks. Proovin kindlasti ka teisi toone.
  Väga mugavad ja pehmed läätsed!
  Uus kogemus Review by
  Kvaliteet
  4
  Minul on olnud nii Party Green kui ka Pretty Hazel. Oma silmavärv on hallikas-roheline. Rohkem olin rahul Party Green'iga, kuna seal ei paistnud oma silmavärv alt nii välja. Pretty Hazel'i puhul oli paistis liiga suure pupilliava tõttu oma silmavärv alt välja ja see ei olnud üldse ilus. Hoopis hirmutas inimesed ära ja esialgu peeglisse vaadates oli täitsa pettumus. :D Seega soovitaksin ikka valida oma silmavärvile lähedase tooni, sest valges kui pupill on pisike, siis paistab pupilliavast oma värv liiga välja. Aga hämaras jääb silmavärv väga lahe. Eriti meeldisid läätsed selle tõttu, et tegid silmad suuremaks.
  Materjali poolest on läätsed pisut liiga pehmed või lödid, vahel oli raske silma saada. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea.
  suured silmad ja selge pilt:) Review by
  Kvaliteet
  5
  tellisin sweet honey....tegid silma suuremaks, algul oli võõras, aga nüüd olen juba harjunud ja hakkan varsti uusi tellima......eriti hea on nende läätsede juures see, et kui pupillid suuremaks lähevad, siis ei hakka see värvi äär segama (seda ainult siis, kui alustad värviliste läätsede kandmist), sest keskel on auk suurem, kui tavaliselt teistel läätsedel.......kandsin pikka aega neid väiksema auguga läätsi ja kui ära vahetasin, siis panin seda kohe tähele........pilt oli palju selgem:)
  Rahul ! Review by
  Kvaliteet
  5
  Enda silmavärv jääb keskelt paista ainult välguga pildistamisel, aga see ei häiri mind küll kuidagi. Väga armas ! Järgmiseks tellin lillad ja ma arvan, et mulle meeldibki see natuke freaky tulemus :)
  ColourVUE 3 Tones läätsed olid natuke mugavamad kui need, aga võib-olla sellepärast, et need on suurema läbimõõduga.
  5+ Review by
  Kvaliteet
  5
  Olen väga palju erinevaid läätsi kandnus ja need on siiani ühed mu lemmikud. Tihti oli nii, et ostsin värvilised läätsed, kuid värv oli märkamatu. Aga nendel on värv tugev ja intensiivne. Silma tegi kah tõepoolest suuremaks. Jätavad armsa nuku silmad. Need on ilusad ja saan ka kanda miinusega.
  Kõige paremad läätsed mida olen siiani kandnud.
  Soovitan!
  Ilusad Review by
  Kvaliteet
  5
  Väga ilusad, kõige raskem oligi värvi valimine.
  lehekülje kohta

  Andke oma kommentaar

  Sinu hinnang tootele: BigEyes Sweet Honey

  Kuidas Te hindate seda toodet? *

    1 2 3 4 5
  Kvaliteet