BigEyes Cool Blue sügavsinised 15mm läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Soovid wau efektiga suuri siniseid silmi? Kvaliteetsed ColourVUE Cool Blue läätsed muudavad Su silmad ülisuureks ja vastupandamatuks kuna nende diameeter on lausa 15mm. Kui soovid tähelepanu ning komplimente, siis tasub need läätsed kindlasti ära proovida. Ühed meie populaarseimad värvilised läätsed.NB! Need läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 15.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad sinised värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis tasub kindlasti just neid läätsi proovida.

Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses!

ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.

Saadaval 10. erinevas värvitoonis:

  1. Evening Gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 
  2. Sweet Honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
  3. Cool Blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
  4. Party Green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
  5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
  6. Dolly Black (populaarsed!) 
  7. Ultra Violet 
  8. Sexy Brown 
  9. Pretty Hazel (väga populaarsed) 
  10. Gorgeous Brown 

Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ilusad suured silmad Review by
Kvaliteet
5
Läätsed natuke liiga pehmed aga silmas näevad head välja.
Ilusamad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga ilus värv, olen super rahul.
Tellin kindlasti veel mõne tooni siit.
Super Review by
Kvaliteet
5
Olen juba pikalt tellinud pupilost värvilisi läätsesid
Super Review by
Kvaliteet
5
Mega ilusad
Super Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad ja kahtlemata pilke püüdvad läätsed :)
Väga meeldib Review by
Kvaliteet
5
Need läätsed teevad silmad suureks. Kaugelt petab ära, aga lähedamalt on näha, et on värvilised läätsed ehk on natuke võltsid. Mulle isiklikult just meeldib see. Mul endal on rohelised silmad ja päikese käes annavad need läätsed väga ägeda efekti.
Imelised silmad Review by
Kvaliteet
5
Minu lemmikud juba 10 aastat. Teevad silmad ilusaks, suuremaks ja tumedamaks. Väga ilus sinine värv. Silmas mugavad. Teenindus on ka lihtsalt super.
Ilusad sinised ja suured silmad Review by
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja suured silmad, mis kohe tähelepanu köidavad ja pilke naelutavad.
Lihtsalt parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsesid kandnud juba vähemalt 8-9 aastat. Need lihtsalt on parimad läätsed minu silmadele. Silmad ei väsi nendega. Värvid on väga erksad ja teevad silmad eriliselt suureks ja ilusaks, saan pidevalt komplimente oma silmade kohta. Tõelised pilgupüüdjad. Siiani pole veel ükski lääts katki läinud. Läätsed on pehmed ja ei liigu silmas. Tavaliselt kannan neid 3 kuulisi läätsi vähemalt 4 kuud.

Pupilo kommentaar: Äge, et tulemus meeldib, kuid kindlasti me ei soovita läätsi kanda kauem kui ettenähtud aeg. Loe lähemalt meie blogist: https://www.pupilo.ee/blog/miks-ei-tohi-laatsi-kanda-kauem-kui-lubatud/
Parimad värvilised läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen pikki aastaid olnud läätsekandja. Mulle meeldivad värvilised läätsed ja need on parimad, mida seni kasutanud olen.
Vägevad Review by
Kvaliteet
5
Väga ilus ja erk värv on, kuid keskelt jääb minu hallikas silmavärv paistma. Seda märkab aind lähedalt vaadates õnneks. Pildi järgi isegi arvasin, et värv on natukene tumedam kui ta tegelt on.
Võib rahule jääda Review by
Kvaliteet
4
Minu silma jaoks tõenäoliselt liiga suured, mistõttu olin hädas, et läätsed liikusid silmas. Värvi poolest väga kaunid, sobisid hästi mu oma hallikas-siniste silmadega, ei härinud ka see, et silmas pisut keskelt läbi kumasid.
Lõpp hea, kõik hea Review by
Kvaliteet
5
Tellisin endale BE Cool Blue läätsed üheks special ürituseks. Kohale jõudes selgus, et üks oli praak (mulle tundus, et üks kiht oli peale printimata jäetud) ja üks lääts oli silmas tumedama efektiga kui teine. Saatsin koos pildimaterjaliga Pupilosse kirja. Kuna ma tavapäraselt kannan pruune läätsesid, siis minu jaoks oleks olnud kahju suur, kui oleks asendatud minu vigane lääts. Pupilo meeskond tuli mulle nii kenasti vastu ja nad soostusid mulle saatma pruuni BE Sexy Brown läätse vigase BE Cool Blue läätse vastu ja ma tasusin ise teise läätse eest. Ma usun, et muidu on BE (BigEyes) läätsede kvaliteet väga hea, pole iialgi Sexy Brown’i puhul midagi halba saanud. Silmas väga mugavad ja muidugi see nukusilma efekt on muidugi võimas!
Tõeliselt kaunid Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed ja teevad silmad nukulikult suureks. Olen väga rahul ja edaspidi tellin neid kindlasti veel.
Minule ei sobinud Review by
Kvaliteet
3
Kahjuks ei ole kordagi kanda saanud. Minu jaoks silmas ebamugavad, iga pilgutusega liiguvad ning tunne, et tulevad kohe silmast ära, ilmselt liiga suured (?) minu silmade jaoks. Enda värvi ka liiga palju läbi näha, aga ka see on sellepärast et liiga suured. 14mm lillad läätsed olid ideaalsed ❤️
Minu BigEyes Blue Review by
Kvaliteet
4
Olen tellinud nüüdseks vist juba kolmel korral BigEyes Cool Blue läätsed. Kuna mul oma silmavärv ka sinine siis on tulemus küllaltki loomulik. Olen ülirahul ja palju meeldivaid ja naljakaid situatsioone on ette ka tulnud. Kuna töötan müügiosakonnas siis on mõni klient unustanud mida ostma tuli kui talle otsa olin vaatanud. Nii et suured tänud ja ma olen ka edaspidi kindel tellija. Läätsedest üldiselt, siis silmas väga mugavad hoolimata sellest, et töötan puiduettevõttes, kus õhus palju peenikest saepurutolmu. Suvel palava ilma ja päikesega muidugi kipuvad õhtuks silmad kuivama aga tingimused, milles mina neid terve pika päeva kannan, pole ka päris tavapärane. Kuid seda enam kui olen neid tänaseks kandnud aasta jagu, siis võin julgelt kõigile soovitada. Paremat valikut on raske teha
Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi kandnud mitu aastat vahelduva eduga ja igalt poolt tuleb kiidusõnu, kui need on silmas. Kõigi aegade lemmikumad! Kui keegi küsib nõu värviliste läätede kohta, siis olen neile soovitanud just neid läätsesid. Olen väga rahul nendega. Ei ole mingit probleemi kui neid kanda pikalt päev järjest.
Efektsed ja ilusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Mulle väga meeldib see väike üllatus, mille Pupilo pood alati ostuga kaasa paneb. ;) See on nii armas! Aitäh teile!!!
Läätsed on silmas väga ilusad, efektsed. Soovitan!
Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
Sai nüüd mõni aeg tagasi jälle soetatud uued läätsed, Colorvue BigEyes sarjast, tooniks Cool Blue. Pean ära mainima, et super teenindus, kaup kiirelt käes nagu lubatud. Tänu läätsedele sain suure tähelepanu osaliseks ja kiiduväärt komplimente. :) Läätsed iseenesest on ülimugavad silmas ja väga ilusad ka, tellin kindlasti edaspidi Teie leheküljelt.Soovitan seda lehekülge ka oma tuttavatele kuna siin leidub häid toote valikuid, et iga inimene leiab omale sobiva läätse paari. Tublid olete, jätkake samas vaimus! :)
ColourVUE BigEyes Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
Olen Cool Blue läätsesid juba mitu paari läbi kandnud. Väga super läätsed. Enda loomulik silmavärv on roheline ja päevasel ajal paistab rohelist pisut pupilli ümbert välja, kuid minu arvates teeb see silma veelgi huvitavamaks ja olen neid läätsesid kandes palju komplimente saanud. Teiste kommentaare lugedes jäi mulje, et värvilised läätsed kipuvad silmas palju kuivama, kuid minu silmas on need konkreetsed läätsed isegi mugavamad ja kannatan hommikust õhtuni kanda. Silmatilgad võiks muidugi käepärast olla :)
Cool Blue tumepruunidel silmadel Review by
Kvaliteet
5
Olen korduvalt ostnud "Cool Blue" tooni ja mul on tumepruunid silmad. Päikesevalguse käes kumab enda pruun toon keskelt läbi (mind ei häiri), aga õhtuvalguses on täiesti tumesinised. Nukulik ilme. Rahul :)
normnorm Review by
Kvaliteet
5
sinine on täiega ere aga muidu norm
komentaar Review by
Kvaliteet
4
Kuna mul endal rohekad-hallikad silmad ja ma tellisin sinised läätsed siis ikka on näha oma õiget värvi(mis on ka minu arvates ainuke neg.pool) ,aga kaugelt vaadates tunduvad loomulikud ja sinised :). Järgmine kordki tellin siit ja mõtlen proovida veel pruuni ja rohelisi :)!
Absoluutselt lemmikud. Review by
Kvaliteet
5
Olen ColorVue läätsi juba päris pikka aega kandnud ning olen väga rahul. Lemmikud on BigEyes Blue ja täiesti uskumatu, kui palju komplimente olen nende tõttu saanud. Inimesed lihtsalt jäävad vaatama, kui kaunid mu silmad on. Katab ilusti silma ära, nii et loomulikku tooni ei jää näha (ilmselt on see küll igal inimesel individuaalne). Kindlasti muudab ka enda elu mitmekesisemaks, sest teatud kuudel on mul pruunid silmad, hetkel mustad, ning plaan on tagasi minna sinise tooni juurde.
suurepärane vaheldus Review by
Kvaliteet
4
Otsustasin minagi kord värvilised läätsed ära proovida. Tellisin omale Color VUE sinised läätsed. Ma ei olnud end küll päris kurssi viinud Color VUE efektiga, seega sain väga suure üllatuse osaliseks, kui need silma panin. :D Nägin välja nagu multikategelane! Väga harjumatu. Õnneks õigepea harjusin nendega ära ning sain kõikjalt kõiksugu kiidusõnu.
Väga ei usu, et neid edaspidigi telliksin, kuna efekt on minu jaoks siiski liiga tugev, ent väikese perioodi jooksul neid elus kanda ei tee ju paha. :)
Sellegipoolest nuriseksin natuke ka - lääts on minu silma jaoks natuke liiga suur (diameeter vast), seega tekitas silmale natuke ebameeldiva tunde. Päevavalguse käes on läätse keskelt näha ka minu loomulikku rohelist silmavärvi, mis jätab liiga tugeva erivärvide kontrasti, ning lähedalt vaadates on lääts väga piksliline.
Ent need läätsed on suurepärane vaheldus igavasse igapäeva!
CoolBLue Review by
Kvaliteet
5
Ostsin cool blue värvi läätsed, endal on sellised sinakas-hallid silmad. niiet värv sobib täpselt, teeb silma suuremaks ja pilgu intensiivsemaks, ainult et esimesed kaks inimest juba, kes otsa vaatasid, küsisid, et kas mul on läätsed. kuna välisring, mis teeb silma suuremaks, lisab kontrasti iirise ja silmavalge vahel tegelikult päris intensiivselt,- seda just päevavalguse käes, aga muidu siseruumis jne on lihtsalt ilusad suured silmad, et nii ebarealistlik ei ole. Kokkuvõte siis see, et mina olen väga rahul ja mõtlen juba, et võiks pruuni värvi ka proovida, kuna värv katab ilusti ka tumedamat varianti silma ära ja alati olen pruunisid silmasi tahtnud :).
Aitäh, teenindus väga meeldiv, hämmastavalt kiire ja tulen alati rõõmuga siia poodi tagasi :)
Minu lemmikud - cool blue Review by
Kvaliteet
5
Nendest on saanud minu uued lemmikud, tõesti väga mugavad ei tunnegi kui silmas :)
super ilusad silmad Review by
Kvaliteet
5
Lihtsalt sajaga rahul ja tellin ka edaspidi!
Cool Blue :) Review by
Kvaliteet
5
Kiidan! Läätsed on ilusad, kuna endal on heledad sinakas-hallid silmad, siis tulemus jäi väga loomulik, päeva valguses pole oma silmavärvi pm nähagi. kui VÄGA hoolikalt jälgida sis veitsake näeb, aga too ei häiri kuna mul endal veel sutsu suuremad pupillid ka. :) Silmad on päeval nagu nukul, aga õhtul/pimeda valguse käes ei saa üldse silmavärvist aru kas on pruunid või sinised. Alguses 1.-se läätsega oli raskusi silma saamisega, aga kui teist läätse hakkasin panema sis läks kohe libedamalt.
Ja silmas väga mugavad. :)
Cool blue Review by
Kvaliteet
5
Tellisin omale cool blue läätsed,väga ilusad jäid silma ja tõesti supper mugavad.
Silmad tahavad lihtsalt natuke harjumist.Aga muidu väga kenad ja kaup kiirelt käes:)tõesti soovitan tellida;)
Ainult peole Review by
Kvaliteet
4
Olen siniste silmadega ja tellisin Cool Blue läätsed, kannan ka igapäevaselt tavalisi läätesi, teistega võrreldes on need palju suuremad ning neid ei saa pikalt kanda. Suurim miinus on kindlasti see, et päeval ei näe see reaalne välja ning enda värvi on natukene näha. Sobib ideaalselt õhtuks ja peole minekuks, sest need läätsed tõmbavad pilke ligi ;)
Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
Alguses oli endalegi võõrastav üleöö pruunisilmsest sinisilmseks muutumine, aga tänaval sain ikka väga palju komplimente võõrastelt. :) Kuigi tuttavad ütlesid küll, et natuke hirmutav(kandsin neid ainult päevasel ajal). Värvi valik on tõesti raske, sest piltide peal näevad kõik ilusad välja, aga reaalselt ehmataks ehk isegi kui näeks kedagi suurte lillade silmadega vastu kõndimas.
Soovitan kõigile, kes tahavad stiilimuutust või oma välimust värskendada.
Silmapanemisel ei märganud vahet, aga pupilli ja sinise värvi vahele jäi küll kohati selline segav vahe, kust oma silmavärv paistis läbi. Siiski, suveks tellin kindlasti uue paari!
Cool Blue läätsed - minu kogemus nendega . Review by
Kvaliteet
5
Olen nüüdseks juba 3 korda tellinud siit Cool Blue kontaktläätsi ning olen rahule jäänud, sest efekt on olnud vägagi ilus ning olgugi, et päevavalguses pidavat nendega välja nägema natuke liiga creepy, aga sellegipoolest peamine neid kandes oli see, et nad mulle meeldisid ning olid ka vajalikud ( käin trennis kus prillidega mängimine on väga ebamugav ) .
Keskelt tõepoolest jääb enda värvi kumama seega pigem oleks mõtekam Cool Blue läätsed osta neil, kellel endil on juba sinakad silmad. Minul endal on rohelised seega jäi ikka suhteliselt palju päeval enda värvi paistma, kuid kaugelt vaadataes see ei häirinud.
8-9 tundi saab neid rahulikult kanda, kuid mina kauem väga ei saanud, silmad muutusid kohe punaseks. Teenidust see-eest tahan väga kiita, sest kaup tuleb ruttu kohale & tellimisega pole mingit hullu jamamist :)
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Ned tumesinise tooniga on minu lemmikud läätsed. :)))
Lemmikläätsed Review by
Kvaliteet
5
Minu lemmikläätsed Cool Blue :)
VÄGA RAHUL ! Review by
Kvaliteet
5
Tellisin esimest korda omale läätsed siit lehelt, valisin ColorVue BigEyes Cool Blue. Olen nii toote kui ka teenindusega väga rahul. Kohale toimetamine oli kiire . :) Kindlasti tellin veel siit lehelt ja soovitan kõigile! ;)
Cool blue Review by
Kvaliteet
5
Kahtlesin alguses, kas üldse tellida. Kuid mõningast mõttepausi otsustasin siiski tellida. Tooted sain üsna kiiresti kätte, 2 päevaga kui ma eksi. :) Alguses oli päris raske neid silma saada kuna oma silm polnud harjunud nö võõrkehaga. Vähese ajaga harjusid silmad ära ning tulemus jäi samuti ilus. Olen väga rahul ja plaanin edaspidigi läätseid tellida. :)
Ilusad, mugavad ja silmapaistvad! Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud läätsesid ColorVue BigEyes Cool Blue ja pean ütlema, et läätsed olid silmas tõesti väga mugavad ega ärritanud kordagi silmi. Samuti meeldis mulle nende läätsede juures see, et need muutsid enda silmad väljapaistvamaks ning ilusamaks. Meeldiv oli saada teiste poolt häid kommentaare silmade kohta! :)
Kokkuvõtvalt on ColorVue BigEyes Cool Blue läätsed väga silmasõbralikud ning usun, et need sobivad kõigile!
Head läätsed ,õigest kohast Review by
Kvaliteet
5
Tervitused..
Mina kasutan läätsede suurest valikust just ColorVue BigEyes Cool Blue.
Need läätsed on väga ilusad silmas ja mis mulle kõige rohkem meeldib on just see toon.
Läätsi ma olen kasutanud palju ja erinevaid valikuid just ColorVue-st.
Need ei ärrita silmi ega väsita.
Neid on mugav silma panna sest läätsed ei tõmbu rulli ja võtavad näpul oma kuju kohe ise.
Kindlasti on neid mugav ka silmast eemaldada. Minul isiklikult ei teki ka erilist kuivust silmas.
Läätsed püsivad silmas terve päeva ja pole mingit probleemi et need ujuks silmas või tuleks lihtsalt ära.
Tellisin oma läätsed just siit : www.laatsed.com .Soovitan kõigile :)
Mõnus! Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud ColourVue läätsi kord pruunidena ja korra sinistena ning mõlema tulemusega jäin väga rahule. Alguses oli nii endale kui ka teistele võõras, aga mingi aja möödudes muutub värv läätsel pisut heledamaks ning sulab õige silmavärviga kaunilt üheks, mis jätab palju-palju ilusama tulemuse.
Väga head pehmed läätsed, kuid nagu ikka kõikide läätsedega on ka nendega nii, et kasutusaja lõppemise lähenemisel on neid pisut ebamugavam kasutada.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
... nii läätsede kui ka teenindusega. Olen läätsekandja üle 20a. Need on tõepoolest ebatavaliselt pehmed ja samas ka ilusad läätsed. Varem kandsin Pretty Hazel tooni, nüüd on mul Cool Blue. Endal on hallid silmad, mõlemaga jääb tulemus ilus. Pruunide silmadega ei tuntud mind ära :)
Teenindus on super! Ostsin vahepeal teist tüüpi läätsed, mida ma aga millegipärast kanda ei saanud. Need vahetati ilusti välja. Kiitus!!!
Ja muidugi väike üllatus iga pakiga on väga armas :)
Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
Tellisin endale tooni Cool Blue ja olen neid nüüd kolm kuud kasutanud ja tuleb öelda, et siiamaani väga rahule jäänud. Toon on väga vinge ja jääb tõesti silmas efektne. Kuna mu enda silmad on rohelised, siis vahepeal jääb tõesti pupilli ümbert veidi enda tooni paistma, kuid kaugemalt vaadates ei häiri see eriti. Lähedalt vaadates on küll suhteliselt hästi aru saada, et tegemist on läätsedega.
Üldiselt olen hästi rahul!:)
Tagasiside! Review by
Kvaliteet
5
Tellisin omale sinised läätsed. Sain kiiresti kätte! Väga ilusad! olen rahul. Ja teenindus on SUPER, ma pole sellist suhtumist ja hoolimist pikka aega kogenud! Soovin edu! Ja tellin siit ka edaspidi.
Cool Blue Review by
Kvaliteet
4
Tellisin cool blue läätsed. Kohale tulemine oli kiire, ainult ,et valesse kohta toimetati:D õnneks endiselt tln ja sain ilusti kätte. Esialgu oli natuke ehmatav, need on ikka väga suured ja tumedad ning muudavad väljanägemise veidi creepyks. Samas õhtul peole minna on hea, lihtsalt mitte vast igapäevaseks kandmiseks. Muidu on väga efektsed ja ilusad. Läätsed hästi pehmed nagu ennegi öeldud, alguses mõtlesin küll kuidas selle kile silma panen, aga siiski väga positiivne ja olen rahul :)
Suured! Review by
Kvaliteet
4
Tellisin eile lõunal läätsed ja täna käisin juba Smart Postis järel (tumesinised). Teenindus on tõesti viis pluss.
Kui läätsi nägin, ehmatasin väga ära, need on ikka niii suured :) Ühesõnaga ei ole sellised läätsed, millega võiks näiteks tööle minna, ikka šokiefektiga pigem.

Aga eks ma paar korda proovin ja katsun ära harjuda. Peol käimise jaoks need tellisingi.

Minul on need esimesed läätsed üldse elus, seetõttu tellisin kaasa ka hooldusvahendi ja konteineri.
hmm ilusad sinised silmad :P Review by
Kvaliteet
5
mina jällegi olen ka tahtnud sinised w rohelist silma värvi ja sain selle unistuse täita ColurVUE BIgEyes kasutades olen ka väga väga rahul :)
Cool Blue:) Review by
Kvaliteet
5
Suured, ilusad sinised silmad:) Sobivad minu arust inimestele, kelle enda silmavärv on sinakas-hallid või hallid, helesinised, sest kuna enda silmavärvi jääb natuke näha, siis see ühtlustab asja ja jääb loomulikum mulje. Kuna olen ise aastaid läätsesid kandnud, siis võin öelda, et need on ühed pehmemad läätsed, mida kandnud olen. Kiitus kiire kohaletoimetamise eest, ainult 1 päev:)
:) Review by
Kvaliteet
5
Kiidan!!
Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
hästi ilusad on silmas, eriti õhtusel ajal. Teevad silmad suureks ja säravaks
Sobib õhtuseks kandmiseks ja üritustel ning pidudel. Review by
Kvaliteet
4
Cool blue Big Eye läätsed on väga intensiivse värviga ja suure pupilli läbimõõduga mida rõhutab eriti servas olev must ring. Teeb silmad eriti suureks ja tumedaks kuid kindlasti ei mõju loomulikult, pigem sobivad õhtustel üritustel kandmiseks. Oluline on teada, et kui oma simavärv on hele siis hakkab see läbi paistma väikse ringina peale silma musta ja ennem läätse tumedat sinist. Ligidalt vaadates tekitab see hele ring päevavalguses pisut õudsa, ebameeldiva mulje. Lääts ise on silmas mugav ja kuna silma musta peal on läbipaistev osa siis ei moonuta see üldisi värve vaatamisel.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Cool Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet