BigEyes Cool Blue sügavsinised 15mm läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Soovid wau efektiga suuri siniseid silmi? Kvaliteetsed ColourVUE Cool Blue läätsed muudavad Su silmad ülisuureks ja vastupandamatuks kuna nende diameeter on lausa 15mm. Kui soovid tähelepanu ning komplimente, siis tasub need läätsed kindlasti ära proovida. Ühed meie populaarseimad värvilised läätsed.NB! Enamus tugevusi laos - osta kohe ning saad kiirelt uue huvitava kogemuse osaliseks!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 15.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad sinised värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis tasub kindlasti just neid läätsi proovida.

Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses!

ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.

Saadaval 10. erinevas värvitoonis:

 1. Evening Gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 
 2. Sweet Honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
 3. Cool Blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
 4. Party Green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 
 6. Dolly Black (populaarsed!) 
 7. Ultra Violet 
 8. Sexy Brown 
 9. Pretty Hazel (väga populaarsed) 
 10. Gorgeous Brown 

Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
Parimad värvilised läätsed Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Olen pikki aastaid olnud läätsekandja. Mulle meeldivad värvilised läätsed ja need on parimad, mida seni kasutanud olen.
Vägevad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilus ja erk värv on, kuid keskelt jääb minu hallikas silmavärv paistma. Seda märkab aind lähedalt vaadates õnneks. Pildi järgi isegi arvasin, et värv on natukene tumedam kui ta tegelt on.
Võib rahule jääda Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Minu silma jaoks tõenäoliselt liiga suured, mistõttu olin hädas, et läätsed liikusid silmas. Värvi poolest väga kaunid, sobisid hästi mu oma hallikas-siniste silmadega, ei härinud ka see, et silmas pisut keskelt läbi kumasid.
Lõpp hea, kõik hea Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale BE Cool Blue läätsed üheks special ürituseks. Kohale jõudes selgus, et üks oli praak (mulle tundus, et üks kiht oli peale printimata jäetud) ja üks lääts oli silmas tumedama efektiga kui teine. Saatsin koos pildimaterjaliga Pupilosse kirja. Kuna ma tavapäraselt kannan pruune läätsesid, siis minu jaoks oleks olnud kahju suur, kui oleks asendatud minu vigane lääts. Pupilo meeskond tuli mulle nii kenasti vastu ja nad soostusid mulle saatma pruuni BE Sexy Brown läätse vigase BE Cool Blue läätse vastu ja ma tasusin ise teise läätse eest. Ma usun, et muidu on BE (BigEyes) läätsede kvaliteet väga hea, pole iialgi Sexy Brown’i puhul midagi halba saanud. Silmas väga mugavad ja muidugi see nukusilma efekt on muidugi võimas!
Tõeliselt kaunid Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga mugavad läätsed ja teevad silmad nukulikult suureks. Olen väga rahul ja edaspidi tellin neid kindlasti veel.
Minule ei sobinud Review by
Kvaliteet
3
Hind
3
Kahjuks ei ole kordagi kanda saanud. Minu jaoks silmas ebamugavad, iga pilgutusega liiguvad ning tunne, et tulevad kohe silmast ära, ilmselt liiga suured (?) minu silmade jaoks. Enda värvi ka liiga palju läbi näha, aga ka see on sellepärast et liiga suured. 14mm lillad läätsed olid ideaalsed ❤️
Minu BigEyes Blue Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Olen tellinud nüüdseks vist juba kolmel korral BigEyes Cool Blue läätsed. Kuna mul oma silmavärv ka sinine siis on tulemus küllaltki loomulik. Olen ülirahul ja palju meeldivaid ja naljakaid situatsioone on ette ka tulnud. Kuna töötan müügiosakonnas siis on mõni klient unustanud mida ostma tuli kui talle otsa olin vaatanud. Nii et suured tänud ja ma olen ka edaspidi kindel tellija. Läätsedest üldiselt, siis silmas väga mugavad hoolimata sellest, et töötan puiduettevõttes, kus õhus palju peenikest saepurutolmu. Suvel palava ilma ja päikesega muidugi kipuvad õhtuks silmad kuivama aga tingimused, milles mina neid terve pika päeva kannan, pole ka päris tavapärane. Kuid seda enam kui olen neid tänaseks kandnud aasta jagu, siis võin julgelt kõigile soovitada. Paremat valikut on raske teha
Cool Blue Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen neid läätsi kandnud mitu aastat vahelduva eduga ja igalt poolt tuleb kiidusõnu, kui need on silmas. Kõigi aegade lemmikumad! Kui keegi küsib nõu värviliste läätede kohta, siis olen neile soovitanud just neid läätsesid. Olen väga rahul nendega. Ei ole mingit probleemi kui neid kanda pikalt päev järjest.
Efektsed ja ilusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Mulle väga meeldib see väike üllatus, mille Pupilo pood alati ostuga kaasa paneb. ;) See on nii armas! Aitäh teile!!!
Läätsed on silmas väga ilusad, efektsed. Soovitan!
Cool Blue Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Sai nüüd mõni aeg tagasi jälle soetatud uued läätsed, Colorvue BigEyes sarjast, tooniks Cool Blue. Pean ära mainima, et super teenindus, kaup kiirelt käes nagu lubatud. Tänu läätsedele sain suure tähelepanu osaliseks ja kiiduväärt komplimente. :) Läätsed iseenesest on ülimugavad silmas ja väga ilusad ka, tellin kindlasti edaspidi Teie leheküljelt.Soovitan seda lehekülge ka oma tuttavatele kuna siin leidub häid toote valikuid, et iga inimene leiab omale sobiva läätse paari. Tublid olete, jätkake samas vaimus! :)
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Cool Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet