laatsed

BigEyes Awesome Black

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Muuda enda pilk seksikaks ja vastupandamatuks! BigEyes läätsesid kandes oled tähelepanu keskmes kuna need läätsed muudavad Su silmad suuremaks ning pilkupüüdvamaks.

Läätsed kiirelt kätte - osta kohe ning juba paari päeva pärast saad neid kanda!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 15.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey/Brown Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head Review by Taavo-Tamur
Hind
Kvaliteet
Super mugavad ja ei mingit ebameeldivust kandes ega ka silma panemisel. Lisaks veel väga hea looki annavad silmadesse ;) (Postitatud 01.09.2017)
Efektsed Review by Ceilin
Hind
Kvaliteet
Sellised värvilised läätsed on suurepärased üheks õhtuks kandmiseks. Need pole nii mugavad, kui tavalised läätsed, mis on mõeldud kuu ajaseks kandmiseks. (Postitatud 28.08.2017)
Kõige lemmikumad värvilised läätsed! Review by Kristiina
Hind
Kvaliteet
Mõni aeg tagasi tellisin Awesome Blacki teist korda ja ei pidanud taaskord pettuma. Super hästi istuvad silmas ja teevad silmad mõnusalt süngeks (muuseas mu enda silmavärv on helesinine-hallikas (Postitatud 25.08.2017)
Советую! Review by Jelena
Hind
Kvaliteet
Вы не останетесь не замеченным! Глаза в линзах очень обращают на себя внимание. Очень хорошего качества, легко надевать, легко снимать. Я очень довольна, в следующий раз возьму такие же,только другого цвета (Postitatud 23.08.2017)
Soovitan väga, super! Review by Karolin
Kvaliteet
Hind
Väga ägeda väljanägemisega läätsed, proovisin awesome black läätsesi ja kandsin kaua, kuni läksid kogemata katki nurgakesest. Üldiselt väga head, kuid silma pannes läks kaua aega, sest olid lödad. (Postitatud 20.10.2016)
bigeyes Review by Tiiu
Hind
Kvaliteet
Väga toredad värvid, olen kandnud rohelisi ja musti, enamasti musti, rohelised ei ole üldse loomulikud, aga see ei ole minu jaosk ka absoluutselt oluline, supersuured kiisusilmad. Mustad on loomulikud ja annavad intensiivse looki.
Efektsed läätsed igatahes. Ainus miinus lisaks optilisele on see, et läätsed on väga paksust materjalist. (Postitatud 23.01.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Awesome Black

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet