laatsed

1-Day Acuvue Trueye

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Maailma esimesed ühepäevased silikoonhüdrogeelläätsed, millede hapnikujuhtivus on lausa 98%. 1-Day Acuvue Trueye läätsedel on ka väga hea UV-kaitse (96% UVA ja 100% UVB), mis on kõrgeim UVA ja UVB kiirte kaitse ühepäevaste läätsede seas.

Lisa enda ostukorvi parimad ühepäevased kontaktläätsed mis saadaval!


NB! BC 9.0 ja "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva
Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp 1-päevased
Pakendi suurus 30
Kumerus BC 8.50, 9.00
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 118
Veesisaldus 46%
Materjal Narafilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Uusimad ühepäevased kontaktläätsed, mis on ühtlasi ka esimesed silikoonhüdrogeelläätsed maailmas. Hapnikujuhtivus on lausa 98% ning samuti on nendel läätsedel väga hea UV-kaitse (96% UVA ja 100% UVB). See on kõrgeim UVA ja UVB kiirte kaitse ühepäevaste läätsede seas. NB! UV-kaitsega kontaktläätsed ei asenda UV-kaitsega päikeseprille, kuna nad ei kata täielikult silma ja selle ümbrust.

Saadaval kahes kumerusega BC 8.5 ja BC 9.0.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head läätsed Review by Anni
Kvaliteet
Hind
Ostsin need läätsed, kuna ei kanna läätsi igapäevaselt (kuna need kuivatasid silmi). Need ühekordsed on aga nii mugavad, et ma ei tunnegi neid ja nüüd kipun läätsi sagedamini kasutama kui varem. Nagu oleks oma silmadega nägemise tagasi saanud :) (Postitatud 20.04.2017)
Mulle ei sobinud Review by Kelly
Kvaliteet
Hind
Mulle need läätsed ei sobinud, hakkasid peale 5h juba silmas kriipima ja kuivama. Oli ka juhuseid kus läksid katki lausa. (Postitatud 06.02.2017)
Supper! Review by Helen-Ethel
Hind
Kvaliteet
Minu lemmikud juba mitu aastat! (Postitatud 17.06.2014)
Super head läätsed! Review by Merili
Kvaliteet
Hind
Olen kasutanud neid läätsesid juba paar aastat ja olen ülimalt rahul. Ei kuivata silmi ja on uskumatult mugavad kandes. Kipun täiesti unustama, et olen läätsekandja, kui need läätsed on silmad. Läätsed.com-st hakkasin tellima neid, kui avastasin, et siit saab need kätte tunduvalt soodsamalt kui prillipoest ja koos püsikliendiprogrammiga on soodustus veelgi suurem: Lisaks muidugi väga tore suhtumine veebipoelt oma klientidesse :) Soovitan soojalt! (Postitatud 15.12.2013)
väga hea 1-päevane kontaktlääts Review by Eveli
Hind
Kvaliteet
Väga hea ja mugav kontaktlääts, päeva lõpus ei teki kuivustunnet ning silmad ei lähe punaseks nagu hüdrogeelläätsede puhul. (Postitatud 15.05.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: 1-Day Acuvue Trueye

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet