Zeiss Sport Contrast Orange

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Mõeldud eelkõige sportlastele. Nii harrastajatele kui ka proffidele! Zeiss Sport kontaktläätsed aitavad Sul oma vastastest paremini näha! Ja seda isegi siis, kui Sul on täiesti terved silmad (saadaval ka 0.00 tugevusega), sest need läätsed toovad paremini välja värvid, mistõttu Su reaktsioon paraneb ning Sa oled oma vastastest kiirem ja osavam!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Veesisaldus 52%
Tootja Zeiss

Detailid

Mõeldud eelkõige sportlastele. Nii harrastajatele kui ka proffidele! Zeiss Sport kontaktläätsed aitavad Sul oma vastastest paremini näha! Ja seda isegi siis, kui Sul on täiesti terved silmad (saadaval ka 0.00 tugevusega), sest need läätsed toovad paremini välja värvid, mistõttu Su reaktsioon paraneb ning Sa oled oma vastastest kiirem ja osavam! Värvused kollane ja oranž on mõeldud kasutamiseks eelkõige sisetingimustes ning pruunid läätsed on mõeldud kasutamiseks välistingimustes (eriti mägedes). Zeiss Sport Contrast on saadaval kolmes värvitoonis:yellow, orange ja brown. Nende kontaktläätsede kasutusaeg on kuni 3 kuud. Tarneaeg kuni 10 tööpäeva.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
hea kontrast ja valguskiirguse leevendus Review by
Kvaliteet
5
Väga hea kontrastiga. Tellisin oraanzid läätsed siseruumides sportimiseks. Esimene trenn läks harjumiseks, aga sealt edasi ei taha enam tavalisi läätsesid. Väga head normaalse valgustatuse puhul. Eriti head valgusräiguse puhul, nt. kui päike paistab saaliaknast sisse või kui laevalgustus on liiga ere. Hämaratesse ruumidesse siiski ei soovita. Kindlasti tellin pruunid läätsed välitingimustes kasutamiseks.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Zeiss Sport Contrast Orange

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet