Zeiss One Day

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 €

Zeiss One Day on tippkvaliteediga päevane kontaktlääts, mille disain tagab väga hea läätse püsivuse ja mugavuse silmas. Kaitseb ka UV kiirguse eest!

Neid kvaliteetseid läätsi toodab Saksamaa firma Zeiss!


NB! Kahjuks nende läätsede tootmine on valmistaja poolt lõpetatud.


Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 24
Veesisaldus 55%
Materjal Methafilcon A
Tootja CooperVision

Detailid

Tõeline Saksa kvaliteet! Zeiss Contact Day 1 ehk Zeiss One Day on tippkvaliteediga päevane kontaktlääts, mida iseloomustab asfääriline ees- ja tagapind ning ekstra õhuke serva disain, mis tagab väga hea püsivuse ja mugavuse
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, silmas ei tunnegi, nii mugavad ja teenindus on kah supper!
Väga super läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen aastate jooksul proovinud väga palju erinevaid läätsesid, aga ikka Zeiss One Day juurde pidama jäänud, sest need lihtsalt sobivad mu silmadele kõige paremini. Teiste proovitutega tekib ikka varem või hiljem ebamugav hõõrumise tunne, aga neid saan vabalt pika päeva kanda.
Head läätsed kuivadele silmadele Review by
Kvaliteet
4
Need läätsed sobivad hästi tundlikele/kuivadele silmadele. Lihtne paigaldada ja saad väga selge nägemise. Kahjuks võib vahel sattuda karp, kus on 30-st 2-4 praakläätse (katkised läätsed).
Kehvem kui arvasin Review by
Kvaliteet
1
Kasutan 1-päevaseid läätseid enamuse ajast sportimisel ja vahel ka kontoris arvuti taga töötamisel. Üritan iga kord proovida erinevaid läätseid ja seekord jõudis järg Zeiss One Day kätte.
Minu silmale need läätsed ei sobinud, kohe silma pannes tunneb, et ei ole mugavad ja terve kandmise aja tunneb, et midagi on silmas. Väga ebamugav. Sportimisel, sisehallis kiirel jooksul selline tunne nagu tuleks läätsed silmast ära. Liiguvad oma kohalt ja muudavad vaate väga halvaks. Lääts läheb sportides uduseks. Kontoris töötades muudab silmad kuivaks, aga see kindlasti oleneb kontori õhust ka.
Läätse pakend avaneb halvasti, minul jääb pooltel juhtudel kile poolikult peale ja läätse välja võttes võib kergelt peal jäänud kile äärega läätse vigastada.
Mina pigem ei soovita seda toodet.
Lootused olid liiga kõrged Review by
Kvaliteet
4
Lootsin antud läätsedest kirjelduse ja kommentaaride põhjal rohkemat. Läätsed on head, aga mitte kõige paremad, mida kasutanud olen. Kasutan tavaliselt 1 päevaseid läätsi ning sageli on läätsed silmas rohkem kui 12 tundi. Nende läätsedega üle 8 ei tahaks. Muutuvad silmas ebamugavaks. Plussideks oleks see, et arvuti taga on tõesti võimalik tööd teha nende läätsedega ning silma on neid lihtne panna.
Supper!!! Review by
Kvaliteet
5
Ma olen läätse kasutanud juba... 2000st aastast. Või isegi varem :) Siiani pole NII head läätset proovinud! Töötan kontoris ja õhtuks sai silm veel ikka hingata. Kuivasilma sündrom on mul samuti olemas ja "halva" läätsega arvuti taga suudan olla mõned tunnid peale mida hakkan tundma kui ebamugav silmal on.
Julgelt soovitan!!!
5+ Review by
Kvaliteet
5
Tõesti on väga hea lääts. Mul silmadega sama probleem, mis Annel- silm ka väga tundlik, kuid selle läätsega saab tõesti ka arvuti taga tööd teha.
Super Review by
Kvaliteet
5
See on tõeliselt tippkvaliteediga lääts. Mul on ülitundlikud silmad ja olen 1,5 aastat otsinud 1 päevast läätse, mida suudaksin terve tööpäeva silmas hoida (s.o siis 8h). Need läätsed ületasid mu ootused täielikult, silmas saan neid hoida järjest 15h, seega terve päeva. Läätse serv on imeliselt õhuke, läätse silma panna väga kerge. Kokkuvõttes SUPER.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Zeiss One Day

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet