Zeiss Colors Royal Blue

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 €

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides! Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Tegemist on 1-kuuliste kontaktläätsedega!


NB! Nende läätsede tootmine on valmistaja poolt lõpetatud.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42%
Tootja Zeiss

Detailid

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides. Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Pole oluline, kas läätsed on ühe värvi- või kolme värviga värvitud, silmas tunduvad nad ühtemoodi mugavad, kuna värvi pole otse kontaktläätse pinnal, vaid kaetud üliõhukese polümeri kihiga. Seega ei ärrita see silma ja ei kulu ka ära. Ühe värviga värvitud: aqua green, jade green ja royal blue. Kolme värviga värvitud: blue, green, grey, hazel, violet.
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Hind ja kvaliteet paigas, kuid... Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Hind ja kvaliteet paigas, aga läätsed silmas väga võltsid
Royal Blue pettumus Review by
Hind
1
Kvaliteet
1
Tellisin Royal Blue läätsed. Olen (5 a läätsekandja) oma varasemate otsuste ja valikutega igati rahule jäänud, kuid need läätsed on minu jaoks esimene tõeline "ämber". Jäid minu sinistes silmades väga ebaloomulikud ja võltsid. Kaugelt vaadates olid OKEI, kuid inimestega silmast silma rääkides väga tehislikud. Samuti tekitasid need läätsed kohutavat sügelust, kipitust ja kuivust silmas. Seda juba esmakordsel kasutusel. Teisel korral sain kanda maksimaalselt 3 h, sest silmade sügelus ja kipitus oli väljakannatamatu.
Väga ilus Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Ilusad meresinised silmad on nagu unistus. Iga mõõduv mees unustab end neisse vaatama.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Zeiss Colors Royal Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet