laatsed

Zeiss Colors Royal Blue

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides! Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Tegemist on 1-kuuliste kontaktläätsedega!
Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42%
Tootja Zeiss

Detailid

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides. Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Pole oluline, kas läätsed on ühe värvi- või kolme värviga värvitud, silmas tunduvad nad ühtemoodi mugavad, kuna värvi pole otse kontaktläätse pinnal, vaid kaetud üliõhukese polümeri kihiga. Seega ei ärrita see silma ja ei kulu ka ära. Ühe värviga värvitud: aqua green, jade green ja royal blue. Kolme värviga värvitud: blue, green, grey, hazel, violet.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Royal Blue pettumus Review by Triin
Hind
Kvaliteet
Tellisin Royal Blue läätsed. Olen (5 a läätsekandja) oma varasemate otsuste ja valikutega igati rahule jäänud, kuid need läätsed on minu jaoks esimene tõeline "ämber". Jäid minu sinistes silmades väga ebaloomulikud ja võltsid. Kaugelt vaadates olid OKEI, kuid inimestega silmast silma rääkides väga tehislikud. Samuti tekitasid need läätsed kohutavat sügelust, kipitust ja kuivust silmas. Seda juba esmakordsel kasutusel. Teisel korral sain kanda maksimaalselt 3 h, sest silmade sügelus ja kipitus oli väljakannatamatu. (Postitatud 28.01.2015)
Väga ilus Review by Meresinine
Hind
Kvaliteet
Ilusad meresinised silmad on nagu unistus. Iga mõõduv mees unustab end neisse vaatama. (Postitatud 26.11.2009)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Zeiss Colors Royal Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind