Zeiss Colors Jade Green

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 €

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides! Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Tegemist on 1-kuuliste kontaktläätsedega!


NB! Nende läätsede tootmine on valmistaja poolt lõpetatud.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42%
Tootja Zeiss

Detailid

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides. Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Pole oluline, kas läätsed on ühe värvi- või kolme värviga värvitud, silmas tunduvad nad ühtemoodi mugavad, kuna värvi pole otse kontaktläätse pinnal, vaid kaetud üliõhukese polümeri kihiga. Seega ei ärrita see silma ja ei kulu ka ära. Ühe värviga värvitud: aqua green, jade green ja royal blue. Kolme värviga värvitud: blue, green, grey, hazel, violet.
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Roheline Review by
Kvaliteet
4
Efektsed rohelised läätsed ja üsna mugavad. Alguses veidi harjumatud silmas, seda just läätse värvitud osa suhtes, st segas kohati nägemist, kuid peagi möödus see ning kõik ok. Muutsid silmad kaunilt roheliseks.
Ei ole rahul Review by
Kvaliteet
1
Esiteks läks läätsede kohaletoimetamiseks palju rohkem aega kui lubatud, mis ei olnud Pupilo süü, vaid maaletooja ei saatnud toodet õigeks ajaks kohale.
Teiseks ei jäänud läätsedega üldse rahule, mul on ka endal rohelised silmad, kuid üleminek läätselt pupillile on nii terav ning ei ühtlustu oma tooniga ja jääb ebaloomulik. Lisaks pupilliava minu jaoks liiga kitsas ja läätsed ujuvad silmas ning jäävad nägemisväljale ette. Ei soovitaks teistele ning ilmselt ei pane neid ka igapäevaseks kasutamiseks endale edaspidi silma.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Zeiss Colors Jade Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet