Zeiss Colors Green

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 €

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides! Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Tegemist on 1-kuuliste kontaktläätsedega!


NB! Nende läätsede tootmine on valmistaja poolt lõpetatud.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42%
Tootja Zeiss

Detailid

Zeiss Colors kontakläätsed panevad Su silmad särama uutes värvides. Läätsede tootmisel on püütud järgi aimata iirise struktuuri ja seega näivad silmad nende kontaktläätsedega väga loomulikud välja. Pole oluline, kas läätsed on ühe värvi- või kolme värviga värvitud, silmas tunduvad nad ühtemoodi mugavad, kuna värvi pole otse kontaktläätse pinnal, vaid kaetud üliõhukese polümeri kihiga. Seega ei ärrita see silma ja ei kulu ka ära. Ühe värviga värvitud: aqua green, jade green ja royal blue. Kolme värviga värvitud: blue, green, grey, hazel, violet.
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Kena Review by
Kvaliteet
5
Tri-color hallid läätsed muudavad loomulikku silmavärvi küllaltki vähe, kuid teevad silmad kuidagi suuremaks ja säravamaks ning nad on silmas äärmiselt mugavad.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Tellisin rohelised tri-colour tooni läätsed. Väga effektsed! Olen väga rahul:) Kaup jõudis õigeaegselt ja pealegi on hind soodne. Julgen kõigile soovitada!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Zeiss Colors Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet