KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Värvilised läätsed – kellele, miks ja kuidas?

Värvilised läätsed – kellele, miks ja kuidas?

Kas sa teadsid, et kõige levinum silmavärv maailmas on pruun? Sellist värvi silmadega inimesi liigub suisa 55% kogu rahvastiku arvust. Sellele järgnevad pruunikas rohelised ja sinised silmad.

See eest ühed vähem levinuimatest on rohelised (ca 2%) ja lillad silmad. Muide rohelise silmavärviga on Adele, CliveOwen ja Kate Middleton.

Mis värvi Sinu silmad on? Kas oled rahul või sooviksid (vahepeal) teist tooni? Kui valisid teise vastuse variandi, on värvilised läätsed Sulle justkui loodud!

Kellele sobivad värvilised läätsed?

Värvilised läätsed on oma olemuselt ja nii öelda ehituselt samad nagu tavaläätsed. Seega sobivad värvilised läätsed kõigile neile, kellele ei ole ka vastu näidustatud tavaläätsed.

Kas on olemas ka värvilised läätsed prillikandjale?

Jah, värvilised läätsed neile, kes vajavad prille, on loomulikult olemas. Seega sobivad värvilised läätsed hästi ka siis, kui Sinu silmad vajavad veidi tuge kaugele või lähedale vaatamiseks. Vali ostu sooritades välja soovitud nägemistugevus ning õige pea saadki oma uue värvilise pilguga laia maailma avastama hakata.

Kellele ei sobi värvilised läätsed?

Nii nagu iga teise tootega, võib juhtuda ka läätsetega, et Sulle nad ei sobi. Inimesi, kellele läätsed ei sobi, olgu nad siis värvilised või värvitud, leidub ikka. Tavapärasemalt on probleemiks neil sel juhul punetavad ja kuivad silmad ning sagedaste põletikega kimpus olemine. Vahel harvem on põhjuseks aga allergia läätse materjali vastu.

Enne esmakordset läätsede ostu pea nõu oma silmaarstiga, kes aitab otsustada, kas ja millised läätsed sulle sobivad.

Milline meik sobib värviliste läätsedega?

Meigikunstnikud armastavad värviliste läätsede abil anda viimast lihvi. Seega kasutavad nad silmameigile lähedase tooniga värvilisi läätsesid. Näitekskui silmameik on violetne, kasutatakse lillasid läätsesid.

Kui soovid oma silmavärvi muutust eraldi rõhutada, on märgusõnaks kontrastsus ja vastandid. Just sedasi on sul võimalus oma uus välimus kõige efektsemalt välja tuua. Heledad läätsed armastavad tumedat silmavärvi, soe toon passib hästi kokku külmaga ja vastupidi. Näiteks sinised läätsed armastavad kuldset ja vaskset tooni, pähkelpruunid läätsed aga omakorda sinise ja lilla jahedaid varjundeid sinu silmavärvi paletist.

Kokkuvõtteks

Kui soovid oma igapäevasesse väljanägemisse vürtsi tuua, on värvilised läätsed väga kiire ja efektne võimalus silmnähtavalt elavust tuua. Kui soovid selle ideega enne teostust veidi nii öelda mängida, vaata näiteks siia lehele, kus saad üles laadida oma pildi ja mõelda, milline oleks just sulle sobivaimad värvilised läätsed!

0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele