Total 1 Multifocal

Laos

49,90 €
DAILIES TOTAL1® Multifokaalsed kontaktläätsed on maailma ainsad läätsed, mis tagavad silmade loomuliku niisutuse, nii et tundub, et sul pole midagi silmas.

Loodud spetsiaalselt selleks, et aidata kaugelenägevusega seotud nägemise muutusi parandada, seisund, mis tavaliselt juhtub umbes 40-aastaselt.

Eelised:

Veekradienditehnoloogia ümbritseb teie kontaktläätsi niisutava “padjana”.

Mugavus, mis kestab: 9-st 10 kasutajast nõustuvad, et DAILIES TOTAL1® Multifokaalsed kontaktläätsed on nii mugavad, nad unustavad, et nad kannavad neid.

Puhastamine pole vajalik – iga päev uus paar läätsi!

NB! Hetkel on tarneaeg pikenenud, eeldatav tarne 14-28 päeva.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Multifokaalsed
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50
OD DIA 14.10
Dk/t (hapniku läbikandvus) 156
Veesisaldus 33%
Materjal A Delfilcon
Tootja Alcon

Detailid

DAILIES TOTAL1® Multifokaalsed kontaktläätsed on maailma ainsad läätsed, mis tagavad silmade loomuliku niisutuse, nii et tundub, et sul pole midagi silmas. Loodud spetsiaalselt selleks, et aidata kaugelenägevusega seotud nägemise muutusi parandada, seisund, mis tavaliselt juhtub umbes 40-aastaselt. Eelised: Veekradienditehnoloogia ümbritseb teie kontaktläätsi niisutava “padjana”. Mugavus, mis kestab: 9-st 10 kasutajast nõustuvad, et DAILIES TOTAL1® Multifokaalsed kontaktläätsed on nii mugavad, nad unustavad, et nad kannavad neid. Puhastamine pole vajalik – iga päev uus paar läätsi!
 

Sarnased tooted:

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Dailies Total 1 Multifocal

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet