Air Optix Colors Brown 2tk
Pruunid kontaktläätsed, Värvilised läätsed28.00€
24.64€
Väga loomulikud 1-kuulised värvilised kontaktläätsed Air Optix Colors, mille valmistamisel on kasutatud tuntud tavaläätsede Air Optix Aqua läätsesid ning 3-in-1 patenteeritud värvide tehnoloogiat, mis tagab selle, et need värvid sulanduvad imehästi Sinu loomuliku silmavärviga.
NB! Nende läätsede tarneaeg on pikenenud 2-4 nädalani.
Air Optix Colors on uued ning väga mugavad värvilised läätsed Alconilt. Tegemist on väga kvaliteetsete värviliste läätsedega, mille valmistamisel on kasutatud väga tuntud ja kiidetud Air Optix Aqua kontaktläätsi. Kindel ja tõestatud kvaliteet!
Retsept
Quantity
Minu retsept
Logi sisse kasutamaks salvestatud retsepti
Sama retsept mõlemale silmale
Parem silm (OD)
Tugevus
Vasak silm (OS)
Tugevus
Subtotal:
Retsept
Quantity
Vali kogus
Retsept
Quantity
Sinu retsept
SPH | BC | DN | |
OD(R) | |||
OS(L) |
month
Kokku:
Head läätsed
Triin Tuvastatud ostja
Olen neid läätsesid aastaid kasutanud ja on väga mugavad ning jäävad silmas loomulikud. Mingi hetk oli probleem sellega et läätsed kippusid katki minema aga selles osas on Pupilo ka vastu tulnud ning üldiselt on äärmiselt meeldiv kogemus!
Lemmik läätsed
Troin Tuvastatud ostja
Minu lemmik läätsed, jäävad silmas mugavad ja loomulikud
Tulemus ei olnud pruun
Egne Tuvastatud ostja
Enda silmavärv heledam sinakas, läätsega jäi tulemus ebamäärane hallikas, st suuremat erinevust polnud, pruunist oli asi kaugel.
Väga loomulik pruun, helesinistele silmadele.
Laura Tuvastatud ostja
Väga loomulik pruun, helesinistele silmadele.
Soovitan!
Elina Tuvastatud ostja
Ühed vähestest värvilistest läätsedest, mis jäävad silmas tõesti loomulikud! Endal on helehallid silmad ja olen ostnud pruune – jäävad tõesti väga loomulikud, soovitan julgelt!