Biotrue 300ml + konteiner

Laos

13,50 €

Üks maailma parimaid läätsede hooldusvedelikke, mis muudab kontaktläätsede kandmise veelgi mugavamaks. Saadaval ka 100 ml pudelis ning pudeliga tuleb alati kaasa ka uus konteiner.


Detailid

Inspireerituna inimsilmast ühendab Biotrue läätsehooldusvedelik kolme uuendust:

1. Biotrue pH tase on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH’ga.
Terved silmad suudavad hoolitseda selle eest, et oleks tagatud ka tervislik keskkond. Biotrue sarnane pH tase pisaravedeliku pH’le võimaldab säilitada silma loomupärase toimimise ja kaitse. Lisaks võimaldab pisarate pH tasemega kattuv Biotrue pH desinfektantidel efektiivsemalt toimida.

2. Biotrue sisaldab hüaluronaani, niisutajat, mida leidub ka inimkehas, sealhulgas pisarates ja silma sarvkesta epiteelis.
Biotrue’s sisalduv hüaluronaan seob ja hoiab niiskust, vähendab niiskusekadu, transpordib rakkudele hapnikku, toitaineid ja eemaldab jääkaineid. Tänu hüaluronaani sisaldusele on vähem kontaktläätsedest tingitud kuivustunnet, hõõrdumist, sügelust, silmade punetust. Biotrue võimaldab pikendada päevast kontaktläätsede kandmist ja kergendab läätsede eemaldamist silmast.

3. Biotrue hoiab kasulikud pisaravedeliku valgud aktiivsetena.
Inimese pisaravedelikus on leitud üle 400 erineva valgu. Valgud kogunevad kontaktläätse pinnale juba esimeste kandmistundide jooksul. Valgud kaotavad väliste tegurite mõjutusel oma struktuuri, kasulikkuse ja denatureeruvad, muutudes läbipaistmatuks. Seetõttu tekivad kontaktläätse pinnale vett hülgavad kogumikud, mis vähendavad nägemisteravust, tekitavad kuivust, hõõrdumistunnet ja ebamugavust. Bitorue eemaldab valgud, hoides samas kasulikud valgud nagu laktoferriin ja lüsosüüm aktiivsetena kuna nad omavad antimikroobset toimet. Lisaks hoolitseb Biotrue ka denatureerunud valkude eemaldamise eest, mida on raskem välja uhada.

Kolme uuenduse koostoime saavutab kõrge tõhususe mikroobide eemaldamisel.

Biotrue ületab Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni ja Ameerika Toidu-ja Ravimiameti poolt loodud standardeid, mis annab tõhusama kaitse reaalse keskkonna tingimustes. Bitotrue’s on kaksiksüsteemne desinfitseerimistoime - optimaalne ja silmadele ohutu kombinatsioon kahest erinevast desinfektandist, mis toimivad efektiivselt mitmete ohtlike mikroorganismide vastu.

Kontaktläätsede kandmisrežiimi ja hoolduse osas tuleb kindlasti jälgida tootja ja optometristi/silmaarsti ettekirjutusi!

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga hea toode Review by
Kvaliteet
5
Olen seda toodet kasutanud aastaid, parim olemasolevatest.
Hea silmasõbralik toode Review by
Kvaliteet
5
Kasutan juba kaua ilma probleemideta
Hea läätse vedelik Review by
Kvaliteet
4
Olen kasutanud nüüdseks seda varianti mõned nädalat, erilist vahet kahjuks teiste vedelikega välja ei oska tuua, aga olen rahul.
Väga soovitan Pupilot Review by
Kvaliteet
5
Väga kiire ja hea teenindus, kvaliteetsed läätsed, soodsamad kui minna prillipoodi ostma. Soovitan!

Hea läätsevedelik. Review by
Kvaliteet
5
Puhastab hästi läätsi ja on kvaliteetne.
Ilusad läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Näevad välja loomulikud ja on ilusat tumepruuni värvi.
Üllatusin meeldivalt Review by
Kvaliteet
5
Esimest korda kasutasin. Sobis kuidagi paremini kui eelmised läätsevedelikud, mida kasutanud olen, kindlasti kasutan edasi. Päeva jooksul ei tule kordagi tunnet, et silmad on kuivad, kui läätsed silmas.
Hea toode Review by
Kvaliteet
5
Kasutan tihti silmatilku ning need on mulle hästi sobinud. Hea, et ka läätsedega võib kasutada. Leevendavad kuivust koheselt.
Toode vastab oma kriteeriumitele. Review by
Kvaliteet
5
Toode vastab kirjeldatud kriteeriumitele ja on sobiva hinnaklasssiga.
Väga hea läätsede hooldusvedelik Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud Biotrue läätsede hooldusvedelikku vähemalt 4 aastat kindlasti. Suure 300ml pudelit kasutan kodus ja tavaliselt ostan koos sellega ka väiksema pudeli, mida kasutan kodust väljaspool ööbides.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Biotrue 300ml + konteiner

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet