Systane Ultra 10ml

Laos

12,99 €

Väga kvaliteetsed silmatilgad, mida soovitavad kasutada ka paljud silmaarstid. Leevendavad kuivustunnet silmades ning neid võib kasutada ka koos kontaktläätsedega.


Detailid

KIRJELDUS:
SYSTANE® ULTRA Libestavad Silmatilgad on steriilne lahus, mis sisaldab polüetüleenglükool 400, propüleenglükooli, hüdroksüpropüülguaari, sorbitooli, aminometüülpropanooli, boorhapet, kaaliumkloriidi, naatriumkloriidi ja säilitusainet POLYQUAD® (polidrooniumkloriid) 0,001%.

KASUTAMINE (Näidustused) SYSTANE® ULTRA Libestavad silmatilgad on kuiva silma ravi, mis toimib leevendavalt silma kuivusest tingitud põletus- ja ärritustunde puhul. SYSTANE® ULTRA Libestavad Silmatilgad libestavad ja taastavad ühepäevaste, pikaajaliste ja ühekordseks kasutamiseks silikoon- hüdrogeel ja pehmete (hüdrofiilsete) kontaktläätsede niiskuse. SYSTANE® ULTRA Libestavad silmatilgad niisutavad teie kontaktläätsi, vähendavad kontaktläätsede kandmisest tingitud ebamugavust ja aitavad eemaldada mikroosakesi, mis võivad põhjustada ärritust ja/või düskomforti.

VASTUNÄIDUSTUSED (Põhjused mittekasutamiseks) Inimesed, kellel esineb allergia SYSTANE® ULTRA Libestavate Silmatilkade ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks seda kasutada.

KASUTAMISJUHIS: SYSTANE® ULTRA Libestavaid Silmatilkasid võib kasutada kuiva silma raviks kogu päeva vältel vastavalt vajadusele.. Tilgutage tilk silma ja pilgutage. Kui silmasolevast kontaktläätsest tekib väiksemgi ärritus, ebamugavus või nägemise ähmasus, tilgutage 1...2 tilka silma ja pilgutage 2...3 korda. Võib kasutada nii enne kui pärast kontaktläätsede kandmist. Enne kasutamist loksutage hoolikalt.

HOIATUSED: On oluline, et järgiksite oma silmaarsti nõuandeid ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks. Hoidumaks võimalikust silmärritusest ärge loputage ega puhastage kontaktläätsi SYSTANE® ULTRA Libestavate Silmatilkadega.

ETTEVAATUST: Ärge puudutage tilguti otsikuga silma ega mingeid muid pindu, sest lahus võib saastuda. Sulgege pudel korgiga kohe pärast lahuse kasutamist. Säilitage toatemperatuuril. Hoidke pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil te lahust ei kasuta. Ärge kasutage lahust pärast aegumistähtaja lõppu. Visake järele jäänud lahus ära kuus kuud pärast esmast avamist. Hoidke lahus lastele kättesaamatus kohas.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Super Review by
Kvaliteet
5
Meeldib selle toote geeljas koostis, leevendab kuivustunde silmapilkselt ;)
Väga head silmatilgad Review by
Kvaliteet
5
Kohene abi. Hind on krõbe küll jah, aga see on aus hind, arvestades kaua see avatuna säilib.
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Lisaks eelkõnelejatele lisan, et parimad siiani katsetatud silmatilkadest lennusõidul kimbutava silmakuivuse vastu.
Hea Review by
Kvaliteet
5
Kõik selle firma tooted, mida olen kasutanud, on head. Ka see konkreetne.
Head niisutavad silmatilgad Review by
Kvaliteet
5
Toimivad suurepäraselt kuivade silmade niisutamisel.
Kindlasti ostan seda veel. Review by
Kvaliteet
5
Väga hea. Ei tekita silmas ärritust. Jätab mõnusa pehma tunde silma.
Systane silmatilgad Review by
Kvaliteet
5
Parim silmaniisutaja. Suureks plussiks on, et võib tilgutada, kui läätsed silmas. Ei kipita. Ei aja sügelema. Niisutavad päriselt. Ka silmaarstid soovitavad.
Hea toode Review by
Kvaliteet
5
Kasutan koos kontaktläätsedega ja suureks abiks kui silmad kuivad vōi läätsed hõõruvad
Soovitan julgelt kõigile Review by
Kvaliteet
5
Väga head silmatilgad, niisutavad hästi ning mõju on kohene. Abikaasa käis silmaoperatsioonil, siis ta kasutas ka neid ja kiidab väga. Pluss on veel see, et avatuna säilib kauem kui enamik silmatilkasid. Julgen soovitada.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Systane Ultra 10ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet