laatsed

Renu Multiplus 360ml

Laos

10,90 €

Enimostetud hooldusvedelik, mis kasutajatelt saanud väga palju kiidusõnu. Proovi järele! Saadaval ka 240ml120ml ja 60ml pudelis ning uus konteiner on alati pakendis kaasas!Detailid

Renu MultiPlus puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, niisutab ja kaitseb pehmeid kontaktläätsi. Renu MultiPlus eemaldab ka valgujäägid, mis on tingitud pisaravedelikust ja ümbritsevast keskkonnast. See tagab nägemise selguse ja kontaktläätsede kandmise mugavuse. 

Vedelik sobib kasutamiseks ka tundlike silmade puhul. Vahend sisaldab hüdranaati, mis on uudne proteiine eemaldav ühend. See lõhustab ladestunud valgud läätse pinnalt ja takistab uute ladestuste teket ning läätsede puhastamine on oluliselt lihtsam. Üldreeglina ei ole läätsede hõõrumine enam vajalik. 

Desinfektsiooniks asetatakse läätsed lahusesse vähemalt neljaks tunniks. Pakendiga kaasas ka konteiner. Pärast avamist säilib 90 päeva.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Mulle meeldib Review by RENU MULTIPLUS 360ml Eevi
Hind
Kvaliteet
Olen viimasel ajal kasutanud ja pettumusi ei ole olnud. (Postitatud 29.08.2017)
Hea toode Review by Aive
Hind
Kvaliteet
Aastaid kasutanud. Pole tundnud vajadust välja vahetada. (Postitatud 24.08.2017)
Suurepärane Review by Meelis
Kvaliteet
Hind
Olles teisi vedelikke ka kasutanud siis võin julgelt öelda, et see puhastab paremini - ei ole vajadus silmatilkasid kasutada terve päeva. (Postitatud 06.06.2016)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Renu Multiplus 360ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet