• Parima hinna garantii
  • Kiire tasuta transport püsikliendile
  • Optikapood Viru Keskuses

Renu Multiplus 360ml

Laos

10,90 €

Enimostetud hooldusvedelik, mis kasutajatelt saanud väga palju kiidusõnu. Proovi järele! Saadaval ka 240ml120ml ja 60ml pudelis ning uus konteiner on alati pakendis kaasas!Detailid

Renu MultiPlus puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, niisutab ja kaitseb pehmeid kontaktläätsi. Renu MultiPlus eemaldab ka valgujäägid, mis on tingitud pisaravedelikust ja ümbritsevast keskkonnast. See tagab nägemise selguse ja kontaktläätsede kandmise mugavuse. 

Vedelik sobib kasutamiseks ka tundlike silmade puhul. Vahend sisaldab hüdranaati, mis on uudne proteiine eemaldav ühend. See lõhustab ladestunud valgud läätse pinnalt ja takistab uute ladestuste teket ning läätsede puhastamine on oluliselt lihtsam. Üldreeglina ei ole läätsede hõõrumine enam vajalik. 

Desinfektsiooniks asetatakse läätsed lahusesse vähemalt neljaks tunniks. Pakendiga kaasas ka konteiner. Pärast avamist säilib 90 päeva.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Senini parim läätsevedelik! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen vedelikuga väga rahul, hoiab minu läätsed ideaalses korras ja puhtana, mis on õige tähtsam. Ostan kindlalt ka järgmine kord koos läätsedega :)
Super! Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Tulevikus hakkan ostma ainult teie käest!
Kvaliteetne Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Alates 2009 aastast kasutan seda toodet.
Mulle meeldib Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen viimasel ajal kasutanud ja pettumusi ei ole olnud.
Hea toode Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Aastaid kasutanud. Pole tundnud vajadust välja vahetada.
Suurepärane Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olles teisi vedelikke ka kasutanud siis võin julgelt öelda, et see puhastab paremini - ei ole vajadus silmatilkasid kasutada terve päeva.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Renu Multiplus 360ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind