Renu MultiPlus 120ml + konteiner

Laos

4,90 €

Enimostetud hooldusvedelik, mis kasutajatelt saanud väga palju kiidusõnu. Proovi järele! Saadaval ka 360ml240ml ja 60ml pudelis ning uus konteiner on alati pakendis kaasas 


Detailid

Renu MultiPlus puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, niisutab ja kaitseb pehmeid kontaktläätsi. Renu MultiPlus eemaldab ka valgujäägid, mis on tingitud pisaravedelikust ja ümbritsevast keskkonnast. See tagab nägemise selguse ja kontaktläätsede kandmise mugavuse. 

Vedelik sobib kasutamiseks ka tundlike silmade puhul. Vahend sisaldab hüdranaati, mis on uudne proteiine eemaldav ühend. See lõhustab ladestunud valgud läätse pinnalt ja takistab uute ladestuste teket ning läätsede puhastamine on oluliselt lihtsam. Üldreeglina ei ole läätsede hõõrumine enam vajalik. 

Desinfektsiooniks asetatakse läätsed lahusesse vähemalt neljaks tunniks. Pakendiga kaasas ka konteiner. Pärast avamist säilib 90 päeva.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Soovitan Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Minu lemmik. Olen proovinud ka mitmeid teisi, kuid minu meelest niisutab ja puhastab Renu läätsevedelik kõige paremini. Läätsed on hommikul värsked ning silmad ei kipu päeva jooksul kuivama.
Soovitan Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen proovinud mitmeid erinevaid läätsevedelike, aga tänaseks on Renu MultiPlus-ist saanud lemmik. Kvaliteetne!
Super Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Pikalt kasutanud ja kõigega rahul
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Renu MultiPlus 120ml + konteiner

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet