Pupilo Püsikliendi Programm

Pupilo püsikliendi programm on meiepoolne tänuavaldus lojaalsetele klientidele ning võimalus pisutki tagasi anda :)

Oleme väga väga tänulikud meie klientidele ning pakume alati kõikidele kõige paremat teenindust sõltumata ostude arvust või ajaloost. Samas tahame eriti tänada neid inimesi, kes meid üle kõige usaldavad ja seega jaguneb meie püsikliendi programm kolmeks: püsikliendid, Hõbekliendid ja Kuldkliendid. Erinevatesse tasemetesse määramine käib ostuaktiivsuse järgi ning arvutatakse see järgnevaks aastaks. Püsikliendi programmis osalemiseks on vajalik ostud sooritada sisselogituna.

Tasemete määramine

Kui aastas kokku ostad meie poest kuni 150 euro eest, siis oled meie hinnatud püsiklient. Sulle kehtivad palju hüved, mille hulka kuulub ka tasuta transport üle 35€ tellimustele.

Kui ostad aasta jooksul 150 euro ja 350 vahel, siis kuulud järgneva aasta jooksul meie Hõbeklientide hulka. Hõbeklientidele on näiteks pakiautomaatidesse alati tasuta tarne, lisaks kingitused, üllatused.

Kui ostad aasta jooksul Pupilo poest kaupu 350  euro eest, siis terve järgmise aasta kuulud Pupilo Kuldklientide hulka. Kui järgmine aasta ostad vähemalt 350 euro eest, siis ka ülejärgmine aasta kuulud kõrgelthinnatud Kuld kliendi staatusesse. Naudid eelisteenindust, tasuta transporti, kuldset aupaistet ning palju muud.

Kuidas teada saada enda kliendistaatust?

Püsikliendi programm kehtib ainult sisseloginud kasutajatele. Staatuse ja jooksva aasta saldo vaatamiseks tuleb logida sisse ning avanenud vaates valida "Vaata kliendistaatust"

 

Püsikliendi staatuse vaatamine

 

Püsikliendi programmis osalemiseks saad Pupilo konto teha siin

Küsimuste korral võta meiega ühendust :)