Pure Vision 2 HD

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Erakordselt selge ja moonutusvaba nägemine, kõrge hapnikujuhtivus ning mugavus. Kõike mida tegus elustiil nõuab. Võrreldes PureVisioni läätsedega on PureVision2 HD läätsed oluliselt õhemad ning seetõttu on nende läätsede hapniku läbilaksevõime väga hea (Dk/t 130).

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 101
Veesisaldus 36%
Materjal Balafilcon A
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Kuuajalised silikoonhüdrogeel läätsed ööpäevaringseks pidevaks kandmiseks. Kontaktläätsed on valmistatud silikoonhüdrogeel materjalist – kõrge hapnikujuhitavusega, mis tähendab pikemat ja paindlikumat kandmise aega, vähem silmade väsimust, punetust, kuivustunnet.

Võrreldes PureVisioni läätsedega on PureVision2 HD läätsed oluliselt õhemad ning seetõttu on nende läätsede hapniku läbilaksevõime väga hea(Dk/t 130). Optometristi või silmaarsti loal võib neid läätsi kasutada ka ööpäevaste läätsedena kuni 1 kuu. Nende läätsedega sobivad kõige paremini Biotrue, Renu MultiPlus või Renu MPS läätsevedelik.

PureVision 2 HD eelised:
*Kõrghapnikujuhtiv materjal, et silmad ei punetaks ja oleks terved;
*õhuke läätsedisain, mis annab tunde justkui läätsi polekski silmas;
*kõrglahutusega optika, mis võimaldab väga head nägemisteravust;
*ComfortMoist tehnoloogia toetab kogu päeva kestvad kandmismugavust;
*õhuke ja ümar servaprofiil, mis soodustab pisaravahetust läätse all ja ei ärrita silmakudet;
*võimaldab paindlikku kandmisrežiimi, ilma, et kontaktläätse kasutusaeg väheneks.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Toode tuli kiirelt. Review by
Hind
4
Kvaliteet
2
Toode tuli kiirelt kuid mitte mingit kvaliteeti, sama hinna eest oleks saanud samasuguseid 5 paari ühepäevaseid. Mitte mingit erinevust.
Sobivad Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Mulle sobisid, terve päeva jooksul silmad kuivama ei hakanud. Konteinerist välja võttes on sellised harjumatult lötsud, aga see ei sega kvaliteeti.
Mina olen rahul Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Olen aastaid kasutanud neid läätsesid ja olen nendega rahul. Kuu lõpus vahepeal veidi kuivem tunne tekib silmades, kuid teiste läätsedega on mul sama probleem olnud, ilmselt pole asi läätsedes. Pupilost tellides saab kauba alati superkiirelt kätte ning on head soodustused ja lisaläätsede pakkumised, mis teevad läätsed veelgi soodsamaks kui nad juba on!
Pure Vision 2 HD Review by
Hind
5
Kvaliteet
3
Minule ei sobinud. Alates teisest kandmise päevast muutusid väga uduseks ja pilt oli ebaselge. Silmad muutusid kuivaks ja hakkasid kipitama, ka silmatilgad ei aidanud.
Udune Review by
Kvaliteet
3
Hind
4
Mul läksid silmad kuivaks ja läätsed muutusid lõpu poole uduseks. Ikka väga uduseks. Aga ma võtan hetkel rohtu mis teeb silmi kuivemaks ja silmatilku ei ole kõrvale kasutanud. Üle kandmisaja ei ole võimalik kanda nagu mõnda läätse.
Soovitan Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Head läätsed, sobivad hästi ka minu tundlikele silmadele. Silmad kuivaks ei lähe ka siis, kui neid ööpäevaringselt kannan. Olen kasutanud neid juba rohkem kui aasta, probleeme nendega pole olnud.
Soovitan!
Väga head! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Üle pika aja olid need läätsed silmas nagu valatult, ei mingeid ebaselgusi, ei mingit kraapimistunnet. Päris mitmeid, kuid erinevaid läätsi proovides võin öelda, et need on olnud kõige paremad, mis ma siiani kandnud olen. :)
Head läätsed :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head läätsed :) Tellimus kiirelt käes igal juhul tellin oma kontaktläätsed edaspidi teilt !

Päikest :)
PureVision 2 HD Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Jällegi pakk väga kiirelt käes. Läätsed on mugavad ja silmas pole neid absoluutselt tunda. Nägemisteravus on ka hea, minul uduseks jäävate objektidega probleemi pole :)
HD-st jäi puudu Review by
Hind
4
Kvaliteet
3
Ostsin PureVision 2 HD läätsed, kuna lootsin, et nendega näeb eriti hästi. Miskipärast aga silmad nendega eriti hästi ei fokusseerinud ja loodetud terava nägemise asemel jäid kaugemal asuvad objektid uduseks... Nüüd kasutan jälle sama tugevusega ja sama kumerusega Biofinity läätsesid, millega näen tunduvalt paremini.
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pure Vision 2 HD

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet