laatsed

Pure Vision 2 HD

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Erakordselt selge ja moonutusvaba nägemine, kõrge hapnikujuhtivus ning mugavus. Kõike mida tegus elustiil nõuab. Võrreldes PureVisioni läätsedega on PureVision2 HD läätsed oluliselt õhemad ning seetõttu on nende läätsede hapniku läbilaksevõime väga hea (Dk/t 130).

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendi suurus 6
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 101
Veesisaldus 36%
Materjal Balafilcon A
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Kuuajalised silikoonhüdrogeel läätsed ööpäevaringseks pidevaks kandmiseks. Kontaktläätsed on valmistatud silikoonhüdrogeel materjalist – kõrge hapnikujuhitavusega, mis tähendab pikemat ja paindlikumat kandmise aega, vähem silmade väsimust, punetust, kuivustunnet.

Võrreldes PureVisioni läätsedega on PureVision2 HD läätsed oluliselt õhemad ning seetõttu on nende läätsede hapniku läbilaksevõime väga hea(Dk/t 130). Optometristi või silmaarsti loal võib neid läätsi kasutada ka ööpäevaste läätsedena kuni 1 kuu. Nende läätsedega sobivad kõige paremini Biotrue, Renu MultiPlus või Renu MPS läätsevedelik.

PureVision 2 HD eelised:
*Kõrghapnikujuhtiv materjal, et silmad ei punetaks ja oleks terved;
*õhuke läätsedisain, mis annab tunde justkui läätsi polekski silmas;
*kõrglahutusega optika, mis võimaldab väga head nägemisteravust;
*ComfortMoist tehnoloogia toetab kogu päeva kestvad kandmismugavust;
*õhuke ja ümar servaprofiil, mis soodustab pisaravahetust läätse all ja ei ärrita silmakudet;
*võimaldab paindlikku kandmisrežiimi, ilma, et kontaktläätse kasutusaeg väheneks.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Pure Vision 2 HD Review by Mirjam
Hind
Kvaliteet
Minule ei sobinud. Alates teisest kandmise päevast muutusid väga uduseks ja pilt oli ebaselge. Silmad muutusid kuivaks ja hakkasid kipitama, ka silmatilgad ei aidanud. (Postitatud 14.10.2016)
Udune Review by Kersti
Kvaliteet
Hind
Mul läksid silmad kuivaks ja läätsed muutusid lõpu poole uduseks. Ikka väga uduseks. Aga ma võtan hetkel rohtu mis teeb silmi kuivemaks ja silmatilku ei ole kõrvale kasutanud. Üle kandmisaja ei ole võimalik kanda nagu mõnda läätse. (Postitatud 07.05.2014)
Soovitan Review by Olga
Hind
Kvaliteet
Head läätsed, sobivad hästi ka minu tundlikele silmadele. Silmad kuivaks ei lähe ka siis, kui neid ööpäevaringselt kannan. Olen kasutanud neid juba rohkem kui aasta, probleeme nendega pole olnud.
Soovitan! (Postitatud 29.04.2014)
Väga head! Review by Janett
Hind
Kvaliteet
Üle pika aja olid need läätsed silmas nagu valatult, ei mingeid ebaselgusi, ei mingit kraapimistunnet. Päris mitmeid, kuid erinevaid läätsi proovides võin öelda, et need on olnud kõige paremad, mis ma siiani kandnud olen. :) (Postitatud 08.10.2013)
Head läätsed :) Review by Kaidi
Hind
Kvaliteet
Väga head läätsed :) Tellimus kiirelt käes igal juhul tellin oma kontaktläätsed edaspidi teilt !

Päikest :) (Postitatud 23.05.2013)
PureVision 2 HD Review by Kairi Jõemaa
Hind
Kvaliteet
Jällegi pakk väga kiirelt käes. Läätsed on mugavad ja silmas pole neid absoluutselt tunda. Nägemisteravus on ka hea, minul uduseks jäävate objektidega probleemi pole :) (Postitatud 22.05.2013)
HD-st jäi puudu Review by Katre
Hind
Kvaliteet
Ostsin PureVision 2 HD läätsed, kuna lootsin, et nendega näeb eriti hästi. Miskipärast aga silmad nendega eriti hästi ei fokusseerinud ja loodetud terava nägemise asemel jäid kaugemal asuvad objektid uduseks... Nüüd kasutan jälle sama tugevusega ja sama kumerusega Biofinity läätsesid, millega näen tunduvalt paremini. (Postitatud 06.02.2013)
Head läätsed Review by Triin
Hind
Kvaliteet
Olen PureVision 2 HD läätsesid juba üle aasta kasutanud. Varem kandsin PureVisioni läätsesid ja sobisid ka, aga need on kuidagi õhemad ja sobivad minu silmadega paremini. Olen mõnikord ka magades silma jätnud (kui pole näiteks telgis ööbides olnud võimalik puhtas keskkonnas läätsesid silmast võtta) ja hommikul on kõik okei olnud. Soovitan kindlasti! (Postitatud 13.08.2012)
Teeb silmad kuivaks Review by teele
Kvaliteet
Hind
Mina neid kanda ei saa, ainsad läätsed, mis teevad poole päevaga silma nii kuivaks, et pärast ei saa neid enam kätte, rääkimata ebamugavustundest. (Postitatud 16.07.2012)
4 Kuud kasutanud Review by Marko
Hind
Kvaliteet
Kahjuks ei ole mul nende läätsedega ühtegi head kogemust olnud.
Nad on paksud, nad on pinnuks silmas silma panemisel ja hind ei õigusta ammugi kvaliteeti ära. Mingisugust "HD" kogemust ei ole ka märganud, võibolla jäi kahe silma vahele...
Eriti ei sobi kokku Renu MPS hooldusvedelikuga. Läätsed läksid 2 korda katki..

Ei taha reklameerida, kuid Biofinity läätsedega ei ole mul ühtegi sellist probleemi olnud (üle aasta kasutanud), palju soodsamad ka! (Postitatud 26.05.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pure Vision 2 HD

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind