Pure Vision 2 HD

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Erakordselt selge ja moonutusvaba nägemine, kõrge hapnikujuhtivus ning mugavus. Kõike mida tegus elustiil nõuab. Võrreldes PureVisioni läätsedega on PureVision2 HD läätsed oluliselt õhemad ning seetõttu on nende läätsede hapniku läbilaksevõime väga hea (Dk/t 130).

NB!"+" tugevusega läätsed on saadaval ainult paki kaupa ja tarneaeg on kuni 10 tööpäeva

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 130
Veesisaldus 36%
Materjal Balafilcon A
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Kuuajalised silikoonhüdrogeel läätsed ööpäevaringseks pidevaks kandmiseks. Kontaktläätsed on valmistatud silikoonhüdrogeel materjalist – kõrge hapnikujuhitavusega, mis tähendab pikemat ja paindlikumat kandmise aega, vähem silmade väsimust, punetust, kuivustunnet.

Võrreldes PureVisioni läätsedega on PureVision2 HD läätsed oluliselt õhemad ning seetõttu on nende läätsede hapniku läbilaksevõime väga hea(Dk/t 130). Optometristi või silmaarsti loal võib neid läätsi kasutada ka ööpäevaste läätsedena kuni 1 kuu. Nende läätsedega sobivad kõige paremini Biotrue, Renu MultiPlus või Renu MPS läätsevedelik.

PureVision 2 HD eelised:
*Kõrghapnikujuhtiv materjal, et silmad ei punetaks ja oleks terved;
*õhuke läätsedisain, mis annab tunde justkui läätsi polekski silmas;
*kõrglahutusega optika, mis võimaldab väga head nägemisteravust;
*ComfortMoist tehnoloogia toetab kogu päeva kestvad kandmismugavust;
*õhuke ja ümar servaprofiil, mis soodustab pisaravahetust läätse all ja ei ärrita silmakudet;
*võimaldab paindlikku kandmisrežiimi, ilma, et kontaktläätse kasutusaeg väheneks.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Mulle ei sobi Review by
Kvaliteet
2
Hind on hea aga silmad teeb väga väga kuivaks
Kõige halvemad Review by
Kvaliteet
1
Need läätsed on kõige halvemad, mida kasutanud olen. Silmad kuivavad, läätsed muudavad veidralt kuju (venivad kuidagi välja) ning tekitavad kipitus- ja sügelemistunnet+ hommikul on silmad väsinud ja rähka täis.
Sobiv toode Review by
Kvaliteet
4
Need kuuajased läätsed on päris hea hinna-kvaliteedi suhtega. ei tekita hõõrdumistunnet silmas ja ei väsita silmi.
Üks lemmikuid Review by
Kvaliteet
5
Õhukesed ja mugavad läätsed. Olen jäänud neid kasutama kuna hind on ka suhteliselt soodne. Vahest harva võib juhtuda, et sekka satub halva kvaliteediga lääts, mis silmas "ujuma" hakkab. Aga siis saab kohe asenduse tellida, mille Pupilo kiiresti kohale toimetab.
Parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Mugav teenindus, kiire postitus!
parim valik Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed minu silmadele. Märkamatud ja väga mugavad.
Toode tuli kiirelt. Review by
Kvaliteet
2
Toode tuli kiirelt kuid mitte mingit kvaliteeti, sama hinna eest oleks saanud samasuguseid 5 paari ühepäevaseid. Mitte mingit erinevust.
Sobivad Review by
Kvaliteet
4
Mulle sobisid, terve päeva jooksul silmad kuivama ei hakanud. Konteinerist välja võttes on sellised harjumatult lötsud, aga see ei sega kvaliteeti.
Mina olen rahul Review by
Kvaliteet
4
Olen aastaid kasutanud neid läätsesid ja olen nendega rahul. Kuu lõpus vahepeal veidi kuivem tunne tekib silmades, kuid teiste läätsedega on mul sama probleem olnud, ilmselt pole asi läätsedes. Pupilost tellides saab kauba alati superkiirelt kätte ning on head soodustused ja lisaläätsede pakkumised, mis teevad läätsed veelgi soodsamaks kui nad juba on!
Pure Vision 2 HD Review by
Kvaliteet
3
Minule ei sobinud. Alates teisest kandmise päevast muutusid väga uduseks ja pilt oli ebaselge. Silmad muutusid kuivaks ja hakkasid kipitama, ka silmatilgad ei aidanud.
Udune Review by
Kvaliteet
3
Mul läksid silmad kuivaks ja läätsed muutusid lõpu poole uduseks. Ikka väga uduseks. Aga ma võtan hetkel rohtu mis teeb silmi kuivemaks ja silmatilku ei ole kõrvale kasutanud. Üle kandmisaja ei ole võimalik kanda nagu mõnda läätse.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Head läätsed, sobivad hästi ka minu tundlikele silmadele. Silmad kuivaks ei lähe ka siis, kui neid ööpäevaringselt kannan. Olen kasutanud neid juba rohkem kui aasta, probleeme nendega pole olnud.
Soovitan!
Väga head! Review by
Kvaliteet
5
Üle pika aja olid need läätsed silmas nagu valatult, ei mingeid ebaselgusi, ei mingit kraapimistunnet. Päris mitmeid, kuid erinevaid läätsi proovides võin öelda, et need on olnud kõige paremad, mis ma siiani kandnud olen. :)
Head läätsed :) Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed :) Tellimus kiirelt käes igal juhul tellin oma kontaktläätsed edaspidi teilt !

Päikest :)
PureVision 2 HD Review by
Kvaliteet
5
Jällegi pakk väga kiirelt käes. Läätsed on mugavad ja silmas pole neid absoluutselt tunda. Nägemisteravus on ka hea, minul uduseks jäävate objektidega probleemi pole :)
HD-st jäi puudu Review by
Kvaliteet
3
Ostsin PureVision 2 HD läätsed, kuna lootsin, et nendega näeb eriti hästi. Miskipärast aga silmad nendega eriti hästi ei fokusseerinud ja loodetud terava nägemise asemel jäid kaugemal asuvad objektid uduseks... Nüüd kasutan jälle sama tugevusega ja sama kumerusega Biofinity läätsesid, millega näen tunduvalt paremini.
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen PureVision 2 HD läätsesid juba üle aasta kasutanud. Varem kandsin PureVisioni läätsesid ja sobisid ka, aga need on kuidagi õhemad ja sobivad minu silmadega paremini. Olen mõnikord ka magades silma jätnud (kui pole näiteks telgis ööbides olnud võimalik puhtas keskkonnas läätsesid silmast võtta) ja hommikul on kõik okei olnud. Soovitan kindlasti!
Teeb silmad kuivaks Review by
Kvaliteet
1
Mina neid kanda ei saa, ainsad läätsed, mis teevad poole päevaga silma nii kuivaks, et pärast ei saa neid enam kätte, rääkimata ebamugavustundest.
4 Kuud kasutanud Review by
Kvaliteet
2
Kahjuks ei ole mul nende läätsedega ühtegi head kogemust olnud.
Nad on paksud, nad on pinnuks silmas silma panemisel ja hind ei õigusta ammugi kvaliteeti ära. Mingisugust "HD" kogemust ei ole ka märganud, võibolla jäi kahe silma vahele...
Eriti ei sobi kokku Renu MPS hooldusvedelikuga. Läätsed läksid 2 korda katki..

Ei taha reklameerida, kuid Biofinity läätsedega ei ole mul ühtegi sellist probleemi olnud (üle aasta kasutanud), palju soodsamad ka!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pure Vision 2 HD

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet