Pure Vision

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Pure Visioni kontaktläätsi iseloomustab pikk ja paindlik kandmisaeg, väiksem silmade väsimus ja punetuse oht ning silmades ei teki kuivustunnet. Neil läätsedel on hea hapniku läbilaskevõime (Dk/t 101), mis tagab silmale hea hapniku varustuse, mistõttu silmad ei väsi, ei lähe punaseks ja on terved kogu kandmisperioodi vältel!


NB!"+" tugevusega läätsed on saadaval ainult paki kaupa ja tarneaeg on kuni 10 tööpäeva


NB!!! Hetkel esinevad probleemid BC 8,3 läätsede tarnimisega, palume arvestada nelja nädala pikkuse tarneajaga.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.30, 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 101
Veesisaldus 36%
Materjal Balafilcon A
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Kuuajalised silikoonhüdrogeel läätsed ööpäevaringseks pidevaks kandmiseks. Kontaktläätsed on valmistatud silikoonhüdrogeel materjalist – kõrge hapnikujuhitavusega, mis tähendab pikemat ja paindlikumat kandmise aega, vähem silmade väsimust, punetust, kuivustunnet.

Eespinna asfäärilise disainiga on saavutatud vähene valguse hajumine, mis parandab nägemistaju ja kontrastitunnetust. Performa pinnatöötlus takistab jääkainete (mustuse, proteiinide) ladestumist ja samas hoiab läätse niiskustaset.

Neid läätsi saad kanda nii tavaläätsedena (hommikul silma ja õhtul silmast ära) ning ka järjest kuni üks kuu. Kui soovid neid läätsi ka magades silmas hoida (järjest kandmine), siis pärast 7 päevast kandmisperioodi tuleks läätsed silmast ära võtta ning neid puhastada ja desinfitseerida. Läätsed.com silmaarst Dr. Merle Piik soovitab 7. päevase järjest kandmise järel teha üks terve läätsevaba päev.

NB! Silikoonhüdrogeel materjal on natuke jäigem kui hüdrogeellääts ja võib vajada harjumiseks aega.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Minu lemmikud juba aastaid.
Super Review by
Kvaliteet
5
Kiire teenindus, õige toode ja geisha komm yllatusena pakis. Saab tellida ka välismaale!
Tohutult ebamugavad läätsed Review by
Kvaliteet
1
Läätsed on jäigad ja paksud. Väga ebamugav on neid silma panna, pole normaalse läätse kujuga.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Pure Vision läätsed sobivad minule ideaalselt. Väga lihtne silma panna ja pärast seda üldse ära unustada, et nad seal on.. :D
Väga meeldiv esmakogemus Review by
Kvaliteet
5
Minu kindel valik juba kuus aastat. Varasemalt olen läätsed ostnud alati prillipoest, kuid edaspidi tellin siit. Hind võrreldes poega poole odavam ning teenindus ülimalt profesionaalne ja kiire. Soovitan kõigile!
Siiani super läätsed Review by
Kvaliteet
4
Neid läätsesid olen kasutanud juba mitu aastat. Kasutusel ööpäeva ringselt. Mingeid muresid ja pretensioone pole siiani esinenud
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Mina olen läätsedega väga rahul. Ostukorvis juba mitmendat korda :)
Kvaliteet on hea, millegi üle ei kurda. Review by
Kvaliteet
4
Kasutan juba aastaid ja millegi üle ei kurda.
Hind võiks alati soodsam olla.
Täitsa head Review by
Kvaliteet
4
Mugavad ja ilma lisa-tilkadeta kasutatavad.Saab ruttu silma ja hiljem sealt ka ilma vaevata kätte.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Olen nende läätsedega väga rahul. Juba aastaid kasutanud ööpäevaringsete läätsedena ja silmad ei väsi ära ega muutu kuivaks kuigi töö tõttu pean veetma suurema osa päevast arvuti ekraani vaadates. Pole kunagi pidanud pettuma ei läätsedes ega tarneajas. Soovitan soojalt!
minu silmadele ei sobinud Review by
Kvaliteet
2
Minu silmadele need läätsed kahjuks ei sobinud. Pidin kasutama silmatilkasid. Läätsed on natukene liiga paksud ja on tunda silmas. Jään õhemate läätsede juurde.
Eksitav reklaam Review by
Kvaliteet
3
Minu puhul need läätsed ei pea ühte kuud vastu. Lisaks ei pea nad ka seitset päeva. Võib olla esimesed seitse suudaksin üle elada, nii et lõpuks kasutaksin tilkasid lisaks, kuid juba teisel nädalal hakkab periood lühenema. Tundub et asi ei ole selles kui palju ma neid kannan vaid kui pikalt nad pakis väljas on. kuna nüüd viimasel ajal kannan neil 5 päeva 2 prilli ja siis edasi samas rütmis, kuid läätsed ikkagi väsivad kiirelt ära ja kolmanda nädalal lõpuks olen valmis nad minema viskama. Muidu hea silma panna, silmas on mugavad. kuid väsitavad silma ja ajavad lõpuks punetama. Soovitan kandmiseks päeva läätsedena.
Kvaliteetsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Silmas on mugavad, praktiliselt ei ole arugi saada, et läätsed silmas oleksid.
tavalised Review by
Kvaliteet
3
Minu silmad neid läätsi üle öö küll ei kannata. Pidin öösel üles tõusma ja silmast ära võtma. Päevaläätsedena on aga väga ok.
Päris head Review by
Kvaliteet
4
Olen nüüd üle kuu neid läätsi kasutanud ja on aeg ka oma arvamus teele panna. Üldiselt olen väga rahul. Lihtne paigaldada ja silmas ka üldiselt mugavad, ainult hommikuti on vähemalt 15minutit nägemine maru udune sest läätsed on läinud täis seda rähma või misiganes see uneasjandus hommikuti silmas on. Aga muidu olen nendega täiesti rahul! :)
Purevision Review by
Kvaliteet
1
Mulle kahjuks ei sobinud. Ühes silmas ajas jubedalt kipitama ja vett jooksma, üldiselt sellist asja juhtub ainult siis, kui lääts praak on, sest tavaliselt sobivad mulle kõik läätsed. Kolm päeva üritasin kannatada, et ehk läheb asi paremaks ja nüüd loobusin.
Mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Neid on lihtne silma saada, ei lähe krussi nagu mõned teised. Sobivad igati pikemateks päevadeks. Olen proovinud erinevaid, kuid nendele võib alati kindel olla.
Üldiselt head Review by
Kvaliteet
4
Läätsedega võib üldjoontes rahule jääda, lihtne kasutada ja mugav silma panna. Minul hakkasid silmad kuivama ja pidin lisaks silmatilku kasutama.
Super Review by
Kvaliteet
4
Olen kasutanud neid läätsesid juba mõned aastad, olen väga rahul.

Silmi nad kipitama ei aja, mingeid lisavahendeid (nagu silmatilgad) ma kasutama ei pea. Kerge on silma panna ja kandes ei tunne ma neid üldse.
Just tellisin endale ka uue koguse ja küllap tellin ka järgmise (aga ootan soodushinna ära).

meeldivad Review by
Kvaliteet
4
Need läätsed on väga mugavad. Olen tellinud neid vähemalt 4 korda juba. lihtne silma panna, kuna on natuke paksemad. Kasutan neid päevaläätsedena, kuna harjunud iga päev läätsi ära võtma. Kasutama hakkasin, kuna tavalised hüdrogeelläätsed hakkasid natuke kriipima.
Saab kanda pikemalt Review by
Kvaliteet
5
Soovitan neid läätsesid just sellisele inimesele, kellel on pikad tööpäevad ja vaja palju arvutis tööd teha. Ei kuiva silmas nii kähku kui mõni teine lääts!
SOOVITAN Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed!
Ise otsin aastase koguse ja ostan kohe veel.
Läätsed pole lõdid, saab kenasti konteinerist kätte ja minu jaoks pole liiga paksud vms ka. Mõnusad silmas, ei tekita halba tunnet.
Soovitan :)
Väga head läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Väga head, olen juba aastaid kasutanud!
Parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Kasutasin neid läätsesid esmakordselt mõned aastad tagasi, kui olin 2-kuulisel ekspeditsioonil. Tingimustes, kus nädalate kaupa ei olnud võimalik isegi hambaid regulaarselt pesta, võisin tänu nendele läätsedele oma nägemisprobleemid täielikult unustada. Algul tundusid küll harjumatult paksud, ent tegelikult on väga mugavad.

Ka ütles silmaarst mulle: "Ühe asja olete Te õigesti teinud - olete valinud oma silmadele parimad läätsed, mis saada on!"

Soovitan teistelegi! :-)
võib kasutada Review by
Kvaliteet
5
Silmas mugavad ja hommikul ärgates ka alati ei tunne. Kui on veidike torkiv tunne, siis panen silmatilku.Paar korda nädalas teen läätsevabu öid ka ja siis jälle silma saada nii lihtne neid saada polegi, veidi jäigad. Aga muidu täisa head läätsed, ostan teinegi kord.
väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi kasutanud algusest peale ja eriti ei kisu midagi muud proovima ka. Väga mugavad. Ja olgugi et ma neid 24 tundi jutti silmas ei kanna, ei pea muretsema selle pärast kui unetu ja töise öö käigus läätsed kauaks silma jäävad.
Purevision 3+3 Review by
Kvaliteet
5
Vägaväga head läätsed, hea silma panna, head on silmas, sporti tehes ja pole hullu kui ööseks silma jäävad.
Parim. Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud juba pikemat aega ja väga tootega rahul, Silmad ei ole kuivad ning ei vaja isegi lisaniisutust.
Enam ei sobi Review by
Kvaliteet
1
Ostsin paki ja kandsin kõik läätsed läbi. Esimene paar oli väga mugav ja mõnus, silmad ei kuivanud ja läätsi silmas ei tundnud (kui just nendega magama ei jäänud). Proovisin nendega esimese paari katsetamise ajal öösel ka magada, mis lõppes sellega, et hommikuks olid silmad nii paistes ja punased, kui üldse olla sai ja läätsed tuli kohe silmast ära võtta. Järgmised kaks paari olid millegipärast jubedad - silmad kippusid kuivama, läksid punaseks, läätsi oli silmas tunda ja nägemine polnud enam nii terav kui prillide või esimese paariga. Lääts ise on jäigem kui mõned muud, mida proovinud olen ja läätsevedeklikus pole neid üldse näha (peab näpuga sees urgisema ja proovima need kuidagi sealt kätte saada). Läätsede eest hoolitsesin samamoodi nagu igade teistegi eest - ei puutunud mustade kätega, vahetasin konteinerit ja vedelikku, kasutasin silmatilku, aga sellest pole suurt abi.
Normaalsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Läätsevedelikust pole neid kerge näppudega kätte saada, natuke jäigad on. Silma saab need ilusti ja mugavad on ka. Hommikul peale ärkamist on vaja mõned silmatilgad silma panna, aga muidu terve päeva jooksul neid tunda küll ei ole. Päris nädal aega järjest ma neid silmas ei hoiaks, kui suurt vajadust pole, aga paar-kolm päeva võiks täitsa normaalne olla, kui on vaja sõita reisile, kus läätsedega toimetamiseks eriti häid tingimusi pole.

Võrreldes teiste läätsedega, siis on nendega nägemine kogu aeg ühtlaselt terav ja selge. Ainult lume ja päikse käes oli olemine millegi pärast valgem ja ebamugavam kui tavaliselt, ilma päikeseprillideta ei saanud kaua ringi vaadata.

Lisaks veel, et minuni jõudsid need läätsed peale tellimust juba ülejärgmisel päeval ja hind ühe paari kohta on ka veel päris mõistlik.
tõesti head läätsed Review by
Kvaliteet
5
kannan neid kuu kaupa järjest, vahest harva teen vana päeva, ja viimasel checkupil küsis arst et kas ma ikka üldse läätsi kannan, silmad olid niivõrd heas korras.
head läätsed Review by
Kvaliteet
5
kasutan B&L Pure Vision läätsesid ja need on väga head läätsed. Neid on kerge silma panna, sest nad pole nii "lödid" nagu ühepäevased, samas on nad oluliselt kõrgema veesisalduse (ja hapniku läbilaskevõimega) kui näiteks kuuekuulised läätsed. Olen loobunud aastastest läätsedest - silmade surm minu meelest.
Head ja mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud Bausch&Lomb Pure Vision läätsi ligi aasta ja olen väga rahul. Head ja mugavad läätsed kandmiseks ööpäevaringselt. Ei mõju pikaajalisel kasutamisel silmadele kurnavalt.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pure Vision

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet