Pupilo OneDay ühepäevased läätsed

Laos

24,00 €
Popimad ühepäevased läätsed Pupilos! 

"Väga head läätsed. Mugavad ning terve päeva silmas olles ei tee silmi kuivaks ja silmad ei väsi ära. Soovitan." - Kätli, Pupilo klient.

Kui Sinu praeguste läätsedega muutub nägemine õhtuks halvemaks, silmad väsivad ja läätsed annavad tunda, siis on aeg proovida Pupilo OneDay läätsi.

Koos maailma suurima läätsetootjaga Coopervision (Biofinity) turule toodud uusimast UV kaitsega silikoon-hüdrogeel materjalist ühepäevased läätsed on disainitud nii, et neid on võimalik murevabalt 14 tundi päevas kanda. Läätsedel on kõrge hapniku läbilaskvus (86 Dk/t) ning nad koosnevad 56% ulatuses veest, mistõttu on nad väga mugavad, pehmed ning ei kaota kuivamise tõttu ka pikkadel päevadel oma vormi.

Läätsed on loodud aktiivset elu elavatele noortele, seetõttu on tähtsal kohal nende läätsede taskukohane hind. Tegemist on kõige soodsamate silikoon-hüdrogeelist ühepäevaste läätsedega turul. Selge ja mugav nägemine nendega on soodsam, kui osta päevas tass kohvi.

GARANTII: Kasuta läätsi vähemalt nädal ja kui need Sulle ei sobi, siis kanname Sulle kogu raha tagasi!
NB! "-" tugevused on meil laos, "+" tugevustega läätsede tarneaeg on kuni 3 nädalat

* Nõutud väljad

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 86 Dk/t
Veesisaldus 56%
Materjal silikoon hüdrogeel (UV kaitse)
Tootja CooperVision

Detailid

Kumerus: 8.6 mm
Diameeter: 14.00 mm
Materjal: silikoon-hüdrogeel
Veesisaldus: 56%
Hapniku läbilaskvus: 86 Dk/t
UV kaitse: Jah
Läätsi karbis: 30
Kasutus: ühepäevased läätsed (hommikul silma, õhtul prügikasti)

NB! Ära palun viska neid läätsi WC potti, niiviisi võivad plasttükid jõuda merre. Keskkonnasõbralikum on nad visata prügikasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed
Väga mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Ei kuivata silmi ja on kergelt paigaldatavad. Hind on ka mõistlik.
Nii ja naa Review by
Kvaliteet
4
Paigaldada lihtne, lääts suhteliselt paks. Veesisaldus on hea, ei ima silmadest niiskust nii kiiresti ning ei vaja nii tihedalt silmatilkade kasutamist. Libiseb veidi silma peal, kuid mitte nii palju kui Acuvue Moist. Kuna läätsede kandmine väsitab mu margist sõltumata väga ära, siis saadan tagasi, minu probleemi ei lahendanud. Aga jah, nii silma panemine kui ära võtmine olid palju lihtsamad kui ootasin.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Ei kuivata silmi, soovitan kindlasti :)
Minule eriti ei sobinud Review by
Kvaliteet
3
Silma panna oli neid küllaltki mugav, kuna need on tugevama ehitusega kui need ühepäevased läätsed, mida tavaliselt olen tellinud. Samas sellega mugavus minu jaoks ka lõppes. Esimest korda silma pannes tundus, et need oleks justkui valepidi läinud - silmas oli kriipimistunne ja pisarad voolasid - aga kõik oli õigesti. Natukese aja pärast siiski silm vist harjus ja peale nädalat aega on vähemalt see tunne kadunud. Päeva jooksul on mitmel korral lääts silmas liikunud nii, et kohe-kohe tuleb silmast ära. Samuti on silmad neid kasutades üsna kuivad. Siseruumis on asi eriti hull, väljas olles natuke parem. Võimalik, et see lääts lihtsalt ei sobi minu silma kujuga.
Kasutan karbi lõpuni, kuid teist korda ma neid kahjuks ei telli.

Pupilo kommentaar: Väga kahju, et selline kogemus. Läätse liikumine silmas võib olla põhjustatud valest kumerusest Sinu silma jaoks. Tasub optometristi külastada ning lasta määrata täpne silmade kumerus, et saaksid enda jaoks sobivamad läätsed valida.
Olen väga rahul. Review by
Kvaliteet
5
Seni proovitutest tõepoolest parimad ühe päeva läätsed. Pika päeva jooksul ei tule meeldegi, et läätsed silmas.Ja silma asetamine ka lihtne, lähevad lausa ise. :) Soovitan soojalt.
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed. Ei pane üldse tähele. Võibolla pärast 12tunnist kandmist natuke tuleb meelde, et midagi on silmas.
Super Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed. Mugavad ning terve päeva silmas olles ei tee silmi kuivaks ja silmad ei väsi ära. Soovitan.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Mulle väga meeldisid. Need oli kuidagi palju pehmemad ja õhemad, kui need, mida varemalt olen kasutanud. Soovitan väga!
Hea Review by
Kvaliteet
5
Silmas head kerged ja silmad ei väsi päeva lõpuks ära.
Algajale sobivad ühepäevaste läätsed Review by
Kvaliteet
3
Kuigi on tegu heade parameetritega läätsedega, siiski mulle need üldse ei sobi. Umbes 5 tundi on enamvähem normaalselt kantavad, peale seda läheb tunne väga "liivaseks". Teiste läätsedega sellist muret pole olnud. Iseenesest on tegu ühepäevaste läätsede kohta küllaltki paksude läätsedega, seega võiks need sobida algajale läätsekandjale - lihtsam paigaldada/eemaldada.
Pupilo kommentaar: Tavaliselt võtab 5 päeva aega, et silm uue läätsega harjuks. Soovitame esimestel päevadel pisut vähem kanda ning kandmisaega iga päevaga suurendada, siis üldjuhul ebamugavustunded kaovad. Kuid võib ka olla, et lääts tõepoolest ei sobi ja silm ei võta omaks.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pupilo OneDay

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet