Pupilo OneDay ühepäevased läätsed

Laos

-23%

Tavahind: 24,00 €

Soodushind: 18,60 €

Popimad ühepäevased läätsed Pupilos! 

"Väga head läätsed. Mugavad ning terve päeva silmas olles ei tee silmi kuivaks ja silmad ei väsi ära. Soovitan." - Kätli, Pupilo klient.

Kui Sinu praeguste läätsedega muutub nägemine õhtuks halvemaks, silmad väsivad ja läätsed annavad tunda, siis on aeg proovida Pupilo OneDay läätsi.

Koos maailma suurima läätsetootjaga Coopervision (Biofinity) turule toodud uusimast UV kaitsega silikoon-hüdrogeel materjalist ühepäevased läätsed on disainitud nii, et neid on võimalik murevabalt 14 tundi päevas kanda. Läätsedel on kõrge hapniku läbilaskvus (86 Dk/t) ning nad koosnevad 56% ulatuses veest, mistõttu on nad väga mugavad, pehmed ning ei kaota kuivamise tõttu ka pikkadel päevadel oma vormi.

Läätsed on loodud aktiivset elu elavatele noortele, seetõttu on tähtsal kohal nende läätsede taskukohane hind. Tegemist on kõige soodsamate silikoon-hüdrogeelist ühepäevaste läätsedega turul. Selge ja mugav nägemine nendega on soodsam, kui osta päevas tass kohvi.

GARANTII: Kasuta läätsi vähemalt nädal ja kui need Sulle ei sobi, siis kanname Sulle kogu raha tagasi!
NB! "-" tugevused on meil laos, "+" tugevustega läätsede tarneaeg on kuni 3 nädalat

* Nõutud väljad

Läätsede tüüp 1-päevased

Detailid

Kumerus: 8.6 mm
Diameeter: 14.00 mm
Materjal: silikoon-hüdrogeel
Veesisaldus: 56%
Hapniku läbilaskvus: 86 Dk/t Läätsi karbis: 30
Kasutus: ühepäevased läätsed (hommikul silma, õhtul prügikasti)

NB! Ära palun viska neid läätsi WC potti, niiviisi võivad plasttükid jõuda merre. Keskkonnasõbralikum on nad visata prügikasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Nii ja naa Review by
Kvaliteet
4
Paigaldada lihtne, lääts suhteliselt paks. Veesisaldus on hea, ei ima silmadest niiskust nii kiiresti ning ei vaja nii tihedalt silmatilkade kasutamist. Libiseb veidi silma peal, kuid mitte nii palju kui Acuvue Moist. Kuna läätsede kandmine väsitab mu margist sõltumata väga ära, siis saadan tagasi, minu probleemi ei lahendanud. Aga jah, nii silma panemine kui ära võtmine olid palju lihtsamad kui ootasin.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Ei kuivata silmi, soovitan kindlasti :)
Olen väga rahul. Review by
Kvaliteet
5
Seni proovitutest tõepoolest parimad ühe päeva läätsed. Pika päeva jooksul ei tule meeldegi, et läätsed silmas.Ja silma asetamine ka lihtne, lähevad lausa ise. :) Soovitan soojalt.
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed. Ei pane üldse tähele. Võibolla pärast 12tunnist kandmist natuke tuleb meelde, et midagi on silmas.
Super Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed. Mugavad ning terve päeva silmas olles ei tee silmi kuivaks ja silmad ei väsi ära. Soovitan.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Mulle väga meeldisid. Need oli kuidagi palju pehmemad ja õhemad, kui need, mida varemalt olen kasutanud. Soovitan väga!
Hea Review by
Kvaliteet
5
Silmas head kerged ja silmad ei väsi päeva lõpuks ära.
Algajale sobivad ühepäevaste läätsed Review by
Kvaliteet
3
Kuigi on tegu heade parameetritega läätsedega, siiski mulle need üldse ei sobi. Umbes 5 tundi on enamvähem normaalselt kantavad, peale seda läheb tunne väga "liivaseks". Teiste läätsedega sellist muret pole olnud. Iseenesest on tegu ühepäevaste läätsede kohta küllaltki paksude läätsedega, seega võiks need sobida algajale läätsekandjale - lihtsam paigaldada/eemaldada.
Pupilo kommentaar: Tavaliselt võtab 5 päeva aega, et silm uue läätsega harjuks. Soovitame esimestel päevadel pisut vähem kanda ning kandmisaega iga päevaga suurendada, siis üldjuhul ebamugavustunded kaovad. Kuid võib ka olla, et lääts tõepoolest ei sobi ja silm ei võta omaks.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pupilo OneDay

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet