Japan Pink sinise valguse kaitseprillid

Laos

-38%

Tavahind: 79,00 €

Soodushind: 49,00 €

Kas veedad päevas üle 4 tunni ekraane vaadates ning oled täheldanud:  • silmad on punased ja ärritunud

  • silmad on kuivad

  • nägemine on udune

  • väsimust

  • pea-, kaela-, õla- ja seljavalu

  • raskusi uinumisel


siis need sümptomid võivad tuleneda sinisest valgusest, mis asub nähtava valguse spektri madalamas osas ning jääb vahemikku 380-450nm. Selline valguskiirgus ulatub tugevamalt silma sisse ning võib kahjustada võrkkesta, mis võtab vastu väljast sisse tuleva info ning põhjustada ülalmainitud probleeme.


Pupilol on Sulle lahendus! Sinist valgust hülgavad prillid, milles kasutatakse kvaliteeteset klaasimaterjali (mitte ainult pinnakatet!), mis blokeerib sinise valguse jõudmise silma võrkkesta. NB! Sobivad igapäevaprillideks ja saadaval tugevustega ja ka tervetele silmadele.

* Nõutud väljad

Detailid

Loe sinise valguse kohta lisa meie bogist: https://www.pupilo.ee/blog/sinine-valgus/

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Suurepärased! Review by
Kvaliteet
5
Esiteks oli teenindus ideaalne, aidati leida kõige paremad tugevused minu erineva tugevuste silmade jaoks. Prillid on väga mugavad ja ei ole rasked nagu enamus prillid on, silmad ei väsi ekraanist ära ja peavalud on ära läinud. Parimad mida olen siiani kandnud ja klienditeenindus on chefs kiss!
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Olin esialgu kahtleval seisukohal, et kas niimoodi internetist ilma proovinamata prillide tellimine on ikka hea idee. Ei pidanud pettuma, pigem üllatusin meeldivalt. Prillid väga ilusad, kvaliteetsed ja sobivad mulle imehästi. Väga rahul!
Japan Pink prillid - soovitan Review by
Kvaliteet
5
Olin alguses sinise valguse prillidele skeptiline, ei osanud arvata kas need toimivad. Nüüdseks olen prille kandnud kuskil 2 nädalat ning pean tõdema, et mu silmad ei valuta enam, nad ei väsi nii kiirelt ekraani vaadates ega puneta.
Olen oma ostuga rahul!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Japan Pink sinise valguse prillid

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet