Optive Plus 10ml

€12.90
OR

Quick Overview

OPTIVE PLUS™ on lipiide sisaldav toode, mis on sama efektiivne kui lipiidil põhinev kunstpisar, ent teda on mugav kasutada ja ta on paremini talutav. OPTIVE PLUS silmatilku ei tohi kasutada siis, kui kontaktläätsed on silmas.


Optive Plus 10ml

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

  • Optive Plus 10ml

Details

OPTIVE PLUS™ on lipiide sisaldav toode, mis on sama efektiivne kui lipiidil põhinev kunstpisar, ent teda on mugav kasutada ja ta on paremini talutav. See saavutatakse täpselt formuleeritud lipiidi jaotumissüsteemiga, mis võimaldab silmakuivuse leevendust väiksema lipiidisisaldusega.

Kliiniliste uuringute tulemused on näidanud, et OPTIVE PLUS™ leevendab silmakuivust sama tõhusalt kui tavaline lipiidipõhine kunstpisaratoode, ent selle taluvusnäitajad ja kasutamismugavus on võrreldavad veepõhise OPTIVE™ preparaadiga. [uuring nr 9965-001]

Kellele on mõeldud OPTIVE PLUS™?
OPTIVE PLUS™ on mitmeannuseline lipiide sisaldav kunstpisaratoode, mida soovitatakse kasutada mõõduka kuni tõsise silmakuivusega patsientidel. Sobib ka Meibomi näärme talitlushäiretega patsientidele. OPTIVE PLUS™ sisaldab kastroolõli mis imiteerib pisarakile loomulikke lipiide. Pisarakilega kokku puutudes jaotuvad lipiidsed komponendid kile pinnale laiali ning tugevdavad ja stabiliseerivad pisarakile enda lipiidkihti.

Additional Information

Tarneaeg No
Kandmisaeg No
Läätsede tüüp No
Pakendis No
Kumerus BC No
OD DIA No
Dk/t (hapniku läbikandvus) No
Veesisaldus No
Materjal No
Tootja No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.