Optive Plus 10ml

Laos

12,90 €

OPTIVE PLUS™ on lipiide sisaldav toode, mis on sama efektiivne kui lipiidil põhinev kunstpisar, ent teda on mugav kasutada ja ta on paremini talutav. OPTIVE PLUS silmatilku ei tohi kasutada siis, kui kontaktläätsed on silmas.


Detailid

OPTIVE PLUS™ on lipiide sisaldav toode, mis on sama efektiivne kui lipiidil põhinev kunstpisar, ent teda on mugav kasutada ja ta on paremini talutav. See saavutatakse täpselt formuleeritud lipiidi jaotumissüsteemiga, mis võimaldab silmakuivuse leevendust väiksema lipiidisisaldusega.

Kliiniliste uuringute tulemused on näidanud, et OPTIVE PLUS™ leevendab silmakuivust sama tõhusalt kui tavaline lipiidipõhine kunstpisaratoode, ent selle taluvusnäitajad ja kasutamismugavus on võrreldavad veepõhise OPTIVE™ preparaadiga. [uuring nr 9965-001]

Kellele on mõeldud OPTIVE PLUS™?
OPTIVE PLUS™ on mitmeannuseline lipiide sisaldav kunstpisaratoode, mida soovitatakse kasutada mõõduka kuni tõsise silmakuivusega patsientidel. Sobib ka Meibomi näärme talitlushäiretega patsientidele. OPTIVE PLUS™ sisaldab kastroolõli mis imiteerib pisarakile loomulikke lipiide. Pisarakilega kokku puutudes jaotuvad lipiidsed komponendid kile pinnale laiali ning tugevdavad ja stabiliseerivad pisarakile enda lipiidkihti.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head silmatilgad Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Suurepärased tilgad. Lisaks silma niisutamisele toetavad ka pisarakile lipiidkihti, mida enamik teisi tilku ei tee. Hästi manustatavad, st pudelist ei tule korraga liiga palju tilku, mis voolaks mööda põske alla.
Pupilos on ka hind soodsam kui apteegis.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Optive Plus 10ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet