Optive Plus 10ml

Laost otsas

19,90 €

OPTIVE PLUS™ on lipiide sisaldav toode, mis on sama efektiivne kui lipiidil põhinev kunstpisar, ent teda on mugav kasutada ja ta on paremini talutav. OPTIVE PLUS silmatilku ei tohi kasutada siis, kui kontaktläätsed on silmas.
Aeguvad august 2023.

Detailid

OPTIVE PLUS™ on lipiide sisaldav toode, mis on sama efektiivne kui lipiidil põhinev kunstpisar, ent teda on mugav kasutada ja ta on paremini talutav. See saavutatakse täpselt formuleeritud lipiidi jaotumissüsteemiga, mis võimaldab silmakuivuse leevendust väiksema lipiidisisaldusega.

Kliiniliste uuringute tulemused on näidanud, et OPTIVE PLUS™ leevendab silmakuivust sama tõhusalt kui tavaline lipiidipõhine kunstpisaratoode, ent selle taluvusnäitajad ja kasutamismugavus on võrreldavad veepõhise OPTIVE™ preparaadiga. [uuring nr 9965-001]

Kellele on mõeldud OPTIVE PLUS™?
OPTIVE PLUS™ on mitmeannuseline lipiide sisaldav kunstpisaratoode, mida soovitatakse kasutada mõõduka kuni tõsise silmakuivusega patsientidel. Sobib ka Meibomi näärme talitlushäiretega patsientidele. OPTIVE PLUS™ sisaldab kastroolõli mis imiteerib pisarakile loomulikke lipiide. Pisarakilega kokku puutudes jaotuvad lipiidsed komponendid kile pinnale laiali ning tugevdavad ja stabiliseerivad pisarakile enda lipiidkihti.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Suurepärane Review by
Kvaliteet
5
Suurepärased kolmetoimelised silmatilgad. Aitavad ka tõsise kuivsilmsuse korral, eriti kui probleemiks pisara kvaliteet.
Head tilgad Review by
Kvaliteet
5
Kui on ikka tõsine kuiva silma probleem, aitavad need tilgad hädast välja!
Optive Plus tilk Review by
Kvaliteet
4
Hea toode algusest lõpuni. Pudel annab tilga välja vajalikus koguses ja mõistliku energiakuluga - mugav käsitseda, silmas komfortne.
rahuldav Review by
Kvaliteet
3
Tilgad on head sest sisaldavad õli ja hetkel päästavad olukorra, kuid ööseks sooviks geel samast sarjast. Ehk ikka hakkate müüma ka geeli.

Pupilo kommentaar: Täname ettepaneku eest :) Nüüd müügil silmageelid: https://www.pupilo.ee/ocuvers-drops-gel ja https://www.pupilo.ee/systane-gel-drops
Parimad libestavad silmatilgad Eesti parima hinnaga Review by
Kvaliteet
5
Pean kuivade silmade pärast silmatilku kasutama mitu korda päevas ja proovinud mitmeid erinevaid. Seni parimad, mille mõju kestab kõige kauem, on see Optive Plus. Väga hea, et Pupilost neid odavamalt saab, kui apteegist, sest kulub suhteliselt palju.
Väga halb Review by
Kvaliteet
1
Ei soovita! Ärritavad ikka korralikult silmi.
okei Review by
Kvaliteet
3
Ootasin palju enamat sellest läätsevedelikust, kuid see on ilmselt üks kõige jubedamaid lahuseid mida olen proovinud. Seega järeldus, et ei maksa osta lahuseid mis imeasju lubavad ja jääda kindlate ilma aloe vera ja igasugu mee vôi mis iganes lisadega.
Pupilo kommentaar: Tegemist ei ole kontaktläätsede vedeliku vaid silmatilkadega, mida ei tohigi kontaktläätsedega kasutada. Palun pöördu meie poole kui vajad läätsevedeliku valikul nõu, aitame rõõmuga!
Väga head silmatilgad Review by
Kvaliteet
5
Suurepärased tilgad. Lisaks silma niisutamisele toetavad ka pisarakile lipiidkihti, mida enamik teisi tilku ei tee. Hästi manustatavad, st pudelist ei tule korraga liiga palju tilku, mis voolaks mööda põske alla.
Pupilos on ka hind soodsam kui apteegis.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Optive Plus 10ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet