Miru One Day

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Uudsed ja innovaatilised 1-päevased Miru One Day kontaktläätsed, mille 30 läätse mahub nii väikesesse pakendisse, et seda on kerge kasvõi taskusse pista! Lisaks mugavale pakendile on need läätsed ka väga silmasõbralikud ja mugavad!

Proovi ka Pupilo OneDay ühepäevaseid silikoonhüdrogeelist läätsi.


Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 19
Veesisaldus 57%
Materjal hioxifilcon A

Detailid

Miru (jaapani keeles "näha") ühepäevased kontaktläätsed ühendavad endas mugavust nii kandmises kui käsitsemises, mida võimaldab Jaapani kõrgtehnoloogia ja Menicon’i pikaajaline kogemus kontaktläätsede tootmises.

Läätsematerjal seob endaga viis korda rohkem vett kui tavaline hüdrogeelmaterjal ja läätse molekulaarne struktuur sarnaneb pisaravedeliku oligosahhariididega, et märguvus ka püsiks. Läätse sisepind on otseses kontaktis sarvkestaga ja oluline on tagada selle puhtus, seetõttu on Miru ainulaadses 1mm-ses pakendis, mis võimaldab läätse välja võtta kohe õigetpidi, ilma läätse sisepinda puutumata. Lisaväärtuseks vähese ruumi võtmine, mahub rahakotti, taskusse.

Hämaras võimaldab selgemini näha läätse aberratsiooni kontroll, mis vähendab pupilli laienedes valguse hajumist, halode ja peegelduste teket.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Läätsed võivad pakendis katki minna. Review by
Kvaliteet
4
Pakend on tore, aga kui läätseid hoida mõnes muus kohas (nt torkasin vahepeal ühe paari rahakoti vahele), siis läksid läätsed pakendi sees katki. See oli ebameeldiv üllatus, sest just kompaktse pakendi tõttu sai neid proovitud. Muidu läätsed enam-vähem
50:50 Review by
Kvaliteet
4
Tellisin läätsed pakendi pärast, pakend on tõesti super, eriti reisima minnes on väga mugav neid kaasa võtta. Läätsed on enam-vähem, kipuvad natuke kuivama.
Head Review by
Kvaliteet
5
Oma esimesteks 1-päevasteks läätsedeks otsustasin Miru kasuks tegelikult pakendi pärast. See on väga hea ja väike, ning vähem prahti :)
Kohe esimene lääts, mille avasin oli aga katki. Muus osas olen nendega väga rahul - võrreldes mitmete varem proovitud kuuajaliste läätsedega oli ikka mugavus tuntav. Lääts on hea kerge ja õhuke, silmas tunda pole. Õhtuks ikka silm väsib ja kipub kuivama kuid palju vähem, kui pikaajaliste läätsedega.
Nii ja naa Review by
Kvaliteet
3
Tellisin endale Miru 1-päevased läätsed. Otsustasin proovida alternatiive sellele, mida olin harjunud kasutama, kuna Miru läätsedele tuli kampaania korras tasuta läätsesid kaasa. Mulle isiklikult ei sobinud. Kuigi mul on küllaltki niisked silmad, kippusid need läätsed mõnetunnise silmas olemise järel väga kuivama - eriti autos sõites (konditsioneer) ja laval olles (prožed), aga muidu ka - kas või õues jalutades. Ma ei kujuta ette, kui hull võib efekt veel kuivades ja tundlikes silmades veel olla.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Miru One Day

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet