laatsed

Miru One Day

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Uudsed ja innovaatilised 1-päevased Miru One Day kontaktläätsed, mille 30 läätse mahub nii väikesesse pakendisse, et seda on kerge kasvõi taskusse pista! Lisaks mugavale pakendile on need läätsed ka väga silmasõbralikud ja mugavad!


Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Vali läätsede tüüp 1-päevased
Pakendi suurus 30
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 19
Veesisaldus 57%
Materjal hioxifilcon A

Detailid

Miru (jaapani keeles "näha") ühepäevased kontaktläätsed ühendavad endas mugavust nii kandmises kui käsitsemises, mida võimaldab Jaapani kõrgtehnoloogia ja Menicon’i pikaajaline kogemus kontaktläätsede tootmises.

Läätsematerjal seob endaga viis korda rohkem vett kui tavaline hüdrogeelmaterjal ja läätse molekulaarne struktuur sarnaneb pisaravedeliku oligosahhariididega, et märguvus ka püsiks. Läätse sisepind on otseses kontaktis sarvkestaga ja oluline on tagada selle puhtus, seetõttu on Miru ainulaadses 1mm-ses pakendis, mis võimaldab läätse välja võtta kohe õigetpidi, ilma läätse sisepinda puutumata. Lisaväärtuseks vähese ruumi võtmine, mahub rahakotti, taskusse.

Hämaras võimaldab selgemini näha läätse aberratsiooni kontroll, mis vähendab pupilli laienedes valguse hajumist, halode ja peegelduste teket.

 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Head Review by Liina
Kvaliteet
Hind
Oma esimesteks 1-päevasteks läätsedeks otsustasin Miru kasuks tegelikult pakendi pärast. See on väga hea ja väike, ning vähem prahti :)
Kohe esimene lääts, mille avasin oli aga katki. Muus osas olen nendega väga rahul - võrreldes mitmete varem proovitud kuuajaliste läätsedega oli ikka mugavus tuntav. Lääts on hea kerge ja õhuke, silmas tunda pole. Õhtuks ikka silm väsib ja kipub kuivama kuid palju vähem, kui pikaajaliste läätsedega. (Postitatud 29.05.2017)
Nii ja naa Review by Miru läätsed
Hind
Kvaliteet
Tellisin endale Miru 1-päevased läätsed. Otsustasin proovida alternatiive sellele, mida olin harjunud kasutama, kuna Miru läätsedele tuli kampaania korras tasuta läätsesid kaasa. Mulle isiklikult ei sobinud. Kuigi mul on küllaltki niisked silmad, kippusid need läätsed mõnetunnise silmas olemise järel väga kuivama - eriti autos sõites (konditsioneer) ja laval olles (prožed), aga muidu ka - kas või õues jalutades. Ma ei kujuta ette, kui hull võib efekt veel kuivades ja tundlikes silmades veel olla. (Postitatud 31.01.2017)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Miru One Day

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet