KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Minu esimesed pupilliavata värvilised läätsed.

Pupilliavata värvilised läätsed vs. tavalised värvilised läätsed

Kindlasti on lugejate hulgas inimesi kes, nagu ka mina,  armastavad muuta oma silmavärvi. Eriti armastan pruuni värvi silmi, omades ise täiesti tavalisi halle. Sageli on heledate silmade puhul probleemiks see, et valides pruunid läätsed, jääb oma silmavärv, eriti päevavalguses,  välja paistma. Olen omanud erinevaid pruune läätsesid, kuid kandnud olen neid pigem õhtuti. Peamiselt sellepärast, et olen end nii mõnelgi korral avastanud peale pildile jäämist silmadega, mis ei ole just kõige ilusamad välja näinud. Pupilliavata läätsed on küll kallimad, aga otsustasin neile siiski võimaluse anda.

Tutvustan  Teile oma esimesi värvilisi pruune läätsi, millel puudub pupilliava. Minu valikuks said Novalens BioFlex läätsed toonis Ruskea 3, mis on valikust kõige intensiivsem pruun. Läätsed on mõeldud kuni 2-kuuliseks kasutamiseks, seega hind ei olegi nii hull nagu ma alguses arvasin. Suurem osa värvilistest läätsedes on 1-kuulise kasutusajaga.

Novalens BioFlex läätsed tulevad kahes väikeses purgikeses. Ma ei osanud neid sealt ausalt öeldes esimese hooga kätte saada, sest kõik läätsed, mida ma kunagi kasutanud olen, on tulnud väikeses läbipaistvas plastkarbi taolise asja sees, millel on äratõmmatav kaitse. Kuna ma muud varianti välja mõelda ei suutnud, siis valasin läätse lihtsalt koos vedelikuga käe peale. Läätsed on ilma pupilliavata aga siiski on näha, et keskelt on õrnalt heledam.

Kuigi ma alguses kartsin ja olin ka lugenud, et pupilliavata pruunid läätsed võivad nägemist veidi muuta, siis mina seda ei täheldanud – ei käi ma ringi udukogus, ega ei ole ka maailm värvi muutnud. Ma isegi julgen väita, et pupilliavata läätsed on mugavamad kui pupilliavaga läätsed. Põhjuseks see, et need ei ole nii tumedad. Pupilliavaga pruunidel läätsedel jäi vähemalt esialgu pruun äär häirima, kuigi pupilliava ise oli läbipaistev.

Pupilliavata läätsed on silmas väga mugavad ning loomulikud. Enda iirise muster kumab läbi ja, kes ei teaks, ei oskaks arvatagi, et ehin end võõra silmavärviga. Toon jääb minu heledatel silmadel keskmine pruun. Oma loomulik silmavärv ei paista mitte kuskilt välja, nagu võib juhtuda pupilliavaga läätsedega. Kuna ma kuulun nende inimeste hulka, kes lihtsalt armastavad pruuni silmavärvi, siis olen ma nii rahul, et käin iga natukese aja tagant peeglist piilumas, kui kihvtid silmad mul ikka on.

Novalens BioFlex läätsede kohaletoimetamise ajaks on märgitud kuni 3 nädalat. Mina sain enda omad kätte vaid pooleteise nädalaga! 🙂

Armas lugeja. Kas ole rahul oma silmavärviga? Mida arvad silmavärvi muutmisest?

0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele