laatsed

Meeskond

 

Tatiana Bazhok

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Mina hoolitsen selle eest, et Sinu tellitud läätsed ja hooldusvahendid võimalikult kiiresti jõuaksid Sinuni. Samuti kui Sul on tellimusega mure, näiteks pakist ei leidnud kommi - siis kirjuta otse mulle :) Mina hoolitsen ka vene keelt rääkivate klientide eest. Если у Тебя есть вопросы о продуктах или заказе и хочешь получить информацию именно на русском языке - обращайся ко мне.

Mis Sa teed siis, kui tööl ei ole?

Kui ma ei ole tööl, siis veedan aega oma perega. Mu väiksel tütrel on alati palju ideid, kuidas nädalavahetused veeta. :) Meile tohutult meeldib Tallinnas jalutada ning avastada uusi kohti – põnev ja tervisele kasulik! Külmadel õhtutel on raamatud või Hearthstone mu parimad sõbrad. Šokolaad ka, jah.

Kuidas Sinuga ühendust saab võtta?

Tel. +372 5686 8605

E-post: tatiana@pupilo.ee

Mida teised räägivad?

Tatjana on väga töökas ja kohusetundlik. Tema on ka see, kes alati muretseb teiste pärast! :) Ja muidugi ei saa jätta mainimata seda, et Tatjana on meil kontoris ainukene, kes vene keele rääkimise ja kirjutamisega kunagi hätta ei jää! Tema naerusuulisus toob alati päikest meie kontorisse.

 

Kati Kreekman

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Minu igapäevane töö on tihedalt seotud värviliste läätsedega nende reklaami, tellimuste ja müügiga. Kui tuleb tuju oma ellu põnevust tuua ning värvilisi läätsi proovida, siis võta just minuga ühendust, et Sulle kõige paremini sobivad läätsed välja valida. Kõige südamelähedasemad on mulle ColourVUE läätsed, mille kollektsioonist leiab nii ägedate värvidega igapäevaseid läätsi kui ka "hulle läätsi" eriüritusteks.

Mis Sa teed siis, kui tööl ei ole?

Vabal ajal armastan väga sporti teha: jõusaal, ratsutamine või jooksmine, mille jaoks parasjagu tahtmist on. Samuti armastan ennast täiendada ja õppida - heast erialasest raamatust ei ütleks kunagi ära ning ka põnevad koolitused toovad ellu vaheldust. Kõikide kohustuste kõrvalt parim viis lõõgastumiseks on siiski oma kallima ning pere keskel!

Kuidas Sinuga ühendust saab võtta?

Telefon: +372 5374 9368

E-post: kati@metriton.eu

Mida teised räägivad?

Alati rõõmsameelne ja abivalmis Kati - meie värviliste kontaktläätsede spetsialist, kes teab ColourVUE läätsedest kõike. Oi kui hästi talle sobivad ColourVUE Crazy Solar Blue läätsed! :) Ta on alati väga siiras ja sõbralik ning alguses, kui ta meie juurde tööle tuli, kohvi ta küll ei joonud, aga vaikselt hakkame sellest ka juba üle saama. :)

 

Dr. Merle Piik

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Minu põhiline ülesanne on olla nõu ja jõuga Pupilo töötajatele abiks.  Silmad on inimesele väga olulised ning seetõttu kanname hoolt, et meie kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust. Samuti kirjutan Pupilo blogisse erinevaid postitusi silmade tervisega seoses ning teen ka kontaktläätsede kasutamisega seotud videosid.

Mis Sa teed siis, kui tööl ei ole?

Mulle väga meeldib reisida, lugeda, aiandus.

Kuidas Sinuga ühendust saab võtta?

E-post: merle@pupilo.ee

Mida teised räägivad?

Kindlasti meile hindamatu väärtusega meeskonnaliige, kes silmaarstina töötanud juba mitu aastakümmet ning igaaastaselt ka ennast nii Eestis kui ka mujal Euroopas täiendanud. Saame tema käest alati küsida silmade, prillide ja kontaktläätsedega kohta. 

 

Urmas Piik

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Minu igapäevased tööülesanded on seotud kogu Pupilo meeskonna ja ettevõtte juhtimisega, et kõik toimiks ja me pakuksime enda klientidele parimat ostukogemust internetis. Minu jaoks on kindlalt kõige olulisem meie klientide väga kõrge rahulolu ja võib-olla ka sellepärast meeldib mulle väga ka meie armsate klientidega suhelda nii telefoni, kui ka e-posti teel. See on lihtsalt suur rõõm, kui saame enda klientide rõõmu valmistada! :)

Mida Sa teed siis, kui tööl ei ole?

Minu suur kirg on sport ja kõik pallimängualad. Suviti mängin palju tennist ning loomulikult rannavõrkpalli, kus mul näiteks 2014. aasta suvel õnnestus Eesti Meistrivõistlustel 3ndale kohale tulla. Ja no loomulikult ei saa unustada minu armast elukaaslast Triinu ja koera Oscarit. Nemad on kõige tähtsamad!

Kuidas minuga ühendust saada?

E-post: urmas@pupilo.ee

Mida teised räägivad?

Urmas suhtub klientidesse südamega nagu heasse sõpra ja teeb kõik võimalik, et kliendi soovid täita. Tal on alati palju mõtteid kuidas e-poodi veelgi paremaks ja mugavamaks muuta. Samuti on ta kogu Läätsed.com/Pupilo ettevõtmise taga ning on suutnud väga edukalt tuua oma enese parimad iseloomujooned ka ärisse - luues ettevõtte, mis on vastutulelik, sõbralik, rõõmsameelne ning energiline.

Urmas on väga tähelepanelik ning hooliv inimene, kes hoolitseb oma naiskolleegide eest iga nädal kontorisse puuvilju tuues või teeb meile kõigile rõõmu ühiste õhtusöökidega. Urmasega koos töötamine on lausa lust, sest kõik sujub alati suurepäraselt. Ta on just see ülemus kellest räägitakse raamatutes, mille pealkirjad on “Mõningad näited headest ülemustest” või “Kuidas olla hea ülemus”.