Meeskond

 

Tatiana Bazhok

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Mina hoolitsen selle eest, et Sinu tellitud läätsed ja hooldusvahendid võimalikult kiiresti jõuaksid Sinuni. Samuti kui Sul on tellimusega mure, näiteks pakist ei leidnud kommi - siis kirjuta otse mulle :) Mina hoolitsen ka vene keelt rääkivate klientide eest. Если у Тебя есть вопросы о продуктах или заказе и хочешь получить информацию именно на русском языке - обращайся ко мне.

Mis Sa teed siis, kui tööl ei ole?

Kui ma ei ole tööl, siis veedan aega oma perega. Mu väiksel tütrel on alati palju ideid, kuidas nädalavahetused veeta. :) Meile tohutult meeldib Tallinnas jalutada ning avastada uusi kohti – põnev ja tervisele kasulik! Külmadel õhtutel on raamatud või Hearthstone mu parimad sõbrad. Šokolaad ka, jah.

Mida teised räägivad?

Tatjana on väga töökas ja kohusetundlik. Tema on ka see, kes alati muretseb teiste pärast! :) Ja muidugi ei saa jätta mainimata seda, et Tatjana on meil kontoris ainukene, kes vene keele rääkimise ja kirjutamisega kunagi hätta ei jää! Tema naerusuulisus toob alati päikest meie kontorisse.

 

Triin Toim

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Minu igapäevane töö on tihedalt seotud Pupilo tellimuste täitmisega ning klienditoe osutamisega. Samuti tegelen mina värviliste läätsede valikuga seega oskan Sulle kõige paremini sobivad läätsed välja valida ;) Kõige südamelähedasemad on mulle ColourVUE läätsed, mille kollektsioonist leiab nii ägedate värvidega igapäevaseid läätsi kui ka "hulle läätsi" eriüritusteks.

 

Dr. Merle Piik

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Minu põhiline ülesanne on olla nõu ja jõuga Pupilo töötajatele abiks.  Silmad on inimesele väga olulised ning seetõttu kanname hoolt, et meie kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust. Samuti kirjutan Pupilo blogisse erinevaid postitusi silmade tervisega seoses ning teen ka kontaktläätsede kasutamisega seotud videosid.

Mis Sa teed siis, kui tööl ei ole?

Mulle väga meeldib reisida, lugeda, aiandus.

Mida teised räägivad?

Kindlasti meile hindamatu väärtusega meeskonnaliige, kes silmaarstina töötanud juba mitu aastakümmet ning igaaastaselt ka ennast nii Eestis kui ka mujal Euroopas täiendanud. Saame tema käest alati küsida silmade, prillide ja kontaktläätsedega kohta. 

 

Margus Piik

Mis on Sinu igapäevased ülesanded Pupilos?

Minu igapäevased tööülesanded on seotud kogu Pupilo meeskonna ja ettevõtte juhtimisega, et kõik toimiks ja me pakuksime enda klientidele parimat ostukogemust internetis.