Lumina Bright Crystal

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Värviliste läätsede uhke lipulaev on randunud!
Too oma ellu glamuuri ja tähesära – vali kaunid ja loomulikud ColourVUE Lumina värvilised läätsed ja Sinu silmadesse võib korduvalt ja korduvalt ära armuda ;)
Rõhuta oma isikupära Radiant Aqua, Gleaming Greeni, maagiliste Bright Crystali ja võluvate Shinning Brownidega.

ColourVUE kolmekuulised Lumina kontaktläätsed on saadaval kumerusega 8.6 tugevustega -0.50 kuni -8.00, olles pakitud eksklusiivsesse karpi, milles peitub ka kaunis läätsekonteiner.
NB! Neid läätsi kõiki tugevusi laos kohe saada ei ole ja sellisel juhul on nende läätsede tarneaeg kuni 25 tööpäeva. Soovi korral küsi meilt enne tellimist tarneaja täpsustust!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

.
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ebaõnnestunud ost Review by
Kvaliteet
1
Kahjuks esimest korda elus ostsin läätseid, mis mulle ei sobinud.
Esiteks, nad on natuke paksemad, kui mu lemmikud Bioflex läätsed, aga nii väga see ei häiri, lihtsalt silmad väsivad kiiremini. Kõige halvem asi Lumina Bright Crystal läätsete juures minu jaoks on see, et nad jäävad silmas väga ebaloomulikud - teevad mu täitsa tavalised hallid silmad liiga heledaks, peaaegu Marylin Manson'i moodi. Samas need läätsed teevad mu silma vikerkesta suuremaks, kui tegelikkuses - see samuti ei lähe üldmuljele kasuks.
Olen natuke pettunud, kuna hind 3-kuulise läätsete kohta on väga soodne, aga tulemus jätab soovida - kuid negatiivne kogemus on ikkagi kogemus))
Pupilo kommentaar: kahjuks värviliste läätsede puhul on raske ette ennustada mismoodi nad silmas jäävad, väga paljud on häid tulemusi saanud, kurb et seekord ei saanud soovitud tulemust :(
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Arvan, et ühed mu lemmikud värvilised läätsed. Ei tee silmi ulmeliselt heledaks, aga on silmas mugavad ja enamasti ei hakka kuivama päeva jooksul, kuigi teen palju tööd arvutiga.
** Review by
Kvaliteet
5
Tellisin juba teist korda. Lumina sarja läätsed meeldivad just seetõttu, et jäävad silmas väga loomulikud. Bright Crystal läätsed on väga lummavad ja pilkupüüdvad, kaasas on alati väga elegantne ja armas läätsekonteiner. Kindlasti praegused suured lemmikud!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Lumina Bright Crystal

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet