Pure Vision

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Pure Visioni kontaktläätsi iseloomustab pikk ja paindlik kandmisaeg, väiksem silmade väsimus ja punetuse oht ning silmades ei teki kuivustunnet. Neil läätsedel on hea hapniku läbilaskevõime (Dk/t 101), mis tagab silmale hea hapniku varustuse, mistõttu silmad ei väsi, ei lähe punaseks ja on terved kogu kandmisperioodi vältel!NB! "+" tugevustega ja BC (kumerus) 8.3 läätsede tarnimine võib võtta kuni 10 tööpäeva
Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.30, 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 101
Veesisaldus 36%
Materjal Balafilcon A
Tootja Bausch&Lomb

Detailid

Kuuajalised silikoonhüdrogeel läätsed ööpäevaringseks pidevaks kandmiseks. Kontaktläätsed on valmistatud silikoonhüdrogeel materjalist – kõrge hapnikujuhitavusega, mis tähendab pikemat ja paindlikumat kandmise aega, vähem silmade väsimust, punetust, kuivustunnet.

Eespinna asfäärilise disainiga on saavutatud vähene valguse hajumine, mis parandab nägemistaju ja kontrastitunnetust. Performa pinnatöötlus takistab jääkainete (mustuse, proteiinide) ladestumist ja samas hoiab läätse niiskustaset.

Neid läätsi saad kanda nii tavaläätsedena (hommikul silma ja õhtul silmast ära) ning ka järjest kuni üks kuu. Kui soovid neid läätsi ka magades silmas hoida (järjest kandmine), siis pärast 7 päevast kandmisperioodi tuleks läätsed silmast ära võtta ning neid puhastada ja desinfitseerida. Läätsed.com silmaarst Dr. Merle Piik soovitab 7. päevase järjest kandmise järel teha üks terve läätsevaba päev.

NB! Silikoonhüdrogeel materjal on natuke jäigem kui hüdrogeellääts ja võib vajada harjumiseks aega.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
Väga rahul Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Pure Vision läätsed sobivad minule ideaalselt. Väga lihtne silma panna ja pärast seda üldse ära unustada, et nad seal on.. :D
Väga meeldiv esmakogemus Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Minu kindel valik juba kuus aastat. Varasemalt olen läätsed ostnud alati prillipoest, kuid edaspidi tellin siit. Hind võrreldes poega poole odavam ning teenindus ülimalt profesionaalne ja kiire. Soovitan kõigile!
Siiani super läätsed Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Neid läätsesid olen kasutanud juba mitu aastat. Kasutusel ööpäeva ringselt. Mingeid muresid ja pretensioone pole siiani esinenud
Soovitan! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mina olen läätsedega väga rahul. Ostukorvis juba mitmendat korda :)
Kvaliteet on hea, millegi üle ei kurda. Review by
Kvaliteet
4
Hind
3
Kasutan juba aastaid ja millegi üle ei kurda.
Hind võiks alati soodsam olla.
Täitsa head Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Mugavad ja ilma lisa-tilkadeta kasutatavad.Saab ruttu silma ja hiljem sealt ka ilma vaevata kätte.
Väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen nende läätsedega väga rahul. Juba aastaid kasutanud ööpäevaringsete läätsedena ja silmad ei väsi ära ega muutu kuivaks kuigi töö tõttu pean veetma suurema osa päevast arvuti ekraani vaadates. Pole kunagi pidanud pettuma ei läätsedes ega tarneajas. Soovitan soojalt!
minu silmadele ei sobinud Review by
Hind
4
Kvaliteet
2
Minu silmadele need läätsed kahjuks ei sobinud. Pidin kasutama silmatilkasid. Läätsed on natukene liiga paksud ja on tunda silmas. Jään õhemate läätsede juurde.
Eksitav reklaam Review by
Kvaliteet
3
Hind
4
Minu puhul need läätsed ei pea ühte kuud vastu. Lisaks ei pea nad ka seitset päeva. Võib olla esimesed seitse suudaksin üle elada, nii et lõpuks kasutaksin tilkasid lisaks, kuid juba teisel nädalal hakkab periood lühenema. Tundub et asi ei ole selles kui palju ma neid kannan vaid kui pikalt nad pakis väljas on. kuna nüüd viimasel ajal kannan neil 5 päeva 2 prilli ja siis edasi samas rütmis, kuid läätsed ikkagi väsivad kiirelt ära ja kolmanda nädalal lõpuks olen valmis nad minema viskama. Muidu hea silma panna, silmas on mugavad. kuid väsitavad silma ja ajavad lõpuks punetama. Soovitan kandmiseks päeva läätsedena.
Kvaliteetsed läätsed Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Silmas on mugavad, praktiliselt ei ole arugi saada, et läätsed silmas oleksid.
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pure Vision

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet