KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Päikeseprillid on tänapäeval järjest enam ühed moekad aksessuaarid, kuid kindlasti ei tohiks unustada nende kõige olulisemalt eesmärki – kaitsa silmi kahjuliku ultravioletkiirguse eest. Toomegi siinkohal välja 6 põhilist asja, mida päikeseprillide valimisel jälgida:

  1. UV-kaitse Veendu, et Sind huvitavatel päikeseprillidel oleks olemas UV-kaitse. 
  2. Päikeseprillide materjal Kas Sinu jaoks on oluline, mis materjalist päikeseprillid Sul on? Näiteks on järjest enam populaarsust võitmas looduslikud puidust päikeseprillid, kuid endiselt on väga populaarsed ka plastikraamid ning metallist raamid.
  3. Milleks päikeseprille vajad? Kindlasti tuleb selgeks teha endale ka päikeprillide kasutamise eesmärk. Kas Sul on neid vaja sporditegemiseks, rannas olemiseks, autoga sõitmiseks või lihtsalt igapäevaseks kasutamiseks? Sportimiseks mõeldud päikeseprillid ei pruugi kõige paremini sobida mõnele pidulikule üritusele ja vastupidi
  4. Päikeseprillide klaas. Kas tumedad või heledad? Päikeseprille on saadaval väga erinevate klaasidega ning tihtilugu võib tekkida küsimus, et kas tuleks eelistada tumedaid või heledaid klaase. Levib arvamus, et tumedad klaasid on paremad, kui heledad, kuid tegelikkuses arvavad paljud silmaarstid, et just heledad klaasid on paremad. Põhjus on selles, et tumedad klaasid muudavad Sinu pupillid suuremaks ning seetõttu on silm vastuvõtlikum ka ohtlikule kiirgusele.
  5. Näokujuga sobivad päikeseprillid Üldiselt võib öelda, et inimestel on 4 tüüpi näokujusid: kolmnurkne, ümmargune, kandiline ja ovaalne. Sellest lähtuvalt vali endale sobiva kujuga päikeseprillid.
  6. Polariseeritud klaas Meie müüme enda veebipoes just polariseeritud klaasiga päikeseprille, mis meie arvates muudab päikeseprillide kandmisega veelgi mugavamaks ja ohutumaks. Nende klaaside tööpõhimõte on pindadelt tagasi peegelduva valguse filtreerimine ja segavate valguslainete takistamine. Eriti head on need klaasid näiteks autoga sõitmisel või sportimisel.
0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele