• Parima hinna garantii
  • Kiire tasuta transport püsikliendile
  • Optikapood Viru Keskuses

Kuidas tellida prille?

Prillide või päikeseprillide tellimine läbi interneti on kindlasti paljudele võõras, sest lõplikult saab ju alles nende sobivusest teada siis, kui neid reaalselt proovida. Samas ei tasuks kindlasti nende tellimist interneti kaudu peljata, sest kui prillid ei peaks sobima, siis saab igal juhul need meile tagasi saata ning meie tagastame koheselt ka prillide eest tasutud raha. Samuti on meie kontoris (Tulika 15/17, ruum 323 Tallinn) olemas kõik veebis müüdavad prillid ja päikeseprillid ning neid saab koha pealt ka osta. Seega kui midagi jääb veebis silma, siis võib läbi astuda ka meie Tallinnas asuvas kontorist! :)

Siiski mõningad asjad, mis võiks aidata prillide või päikeseprillide valimist:

  1. Kui Sul on juba varasemalt olnud mingid prillid ja need sobinud, siis kindlasti on suureks abiks tootelehel olevad prillide mõõdud. Saad neid võrrelda enda olemasolevate prillidega ning kui need on sarnased, siis võid päris kindel olla, et kas tellitavad prillid Sulle sobivad.
  2. Kui Sulle on oluline prilliraamide materjal, siis kindlasti tutvu ka sellega. Raamide materjal on ilusti tooteinfos kirjas.;
  3. Kas on mingi prilliraamide kuju, mis Sulle kindlasti sobib või ei sobi? Kui jah, siis pea ka seda meeles!;

Ülejäänud ostu sooritamine on lihtne nagu meie veebipoes ikka. Kui Sul tekib küsimusi transpordi või maksmise kohta, siis lisainfot saad siit:

Kui Sul on küsimusi prillide valimise või millegi muu kohta, siis võta meiega julgesti ühendust läbi Live-chati või helista meile numbril 5682 1121!