KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Nipid silmatilkade kasutamiseks!

Nipid silmatilkade kasutamiseks!

Kindlasti tuleb ette kordi, kus silmad on väsinud või kuivad. Olgu see siis tingitud pikast päevast arvuti taga, konditsioneerist või intensiivsest päikesest. Meie silmaarst Dr. Merle Piik on toonud välja kõige lihtsamad punktid, kuidas kasutada silmatilkasid.

Silmatilkade kasutamine

5 SAMMU SILMATILKADE KASUTAMISEL: 

1. Keerake kork ravimi pudelilt ja võtke pudel kätte nii, et see jääb pöidla ja nimetissõrme vahele;
2. Tõmmake teise käe nimetissõrmega alalaugu natuke allapoole nii, et silma ja alalau vahele tekib „tasku“;
3. Painutage istudes pead tahapoole nii, et näete lage (õnnestub paremini kui tooli seljatugi ei ole kõrge);
4. Tõstke ravimi pudel võimalikult silma kohale nii, et see ei puudutaks silma ega lauge ja vajutage pöidla ja nimetissõrmega üks kord pudelile;
5. Vajutage õrnalt nimetissõrmega silma sisenurka, et ravim ei satuks pisarakanalisse ja pilgutage paar korda silma. 

Toome siinkohal välja ka 3 kõige populaarsemat silmatilka, mis on meie klientidelt ka väga palju head tagasisidet saanud:

1. Optive 10ml – enimostetud silmatilgad, mida võib kasutada ka koos kontaktläätsedega. Optive on kuiva silma tilk, mis annab pikatoimelise niisutuse silmapinnale ja tagab osmootse tasakaalu nii silma pinnal, kui ka silma sügavamas kihtides. Toimeaine CMC püsib silmapinnal rohkem kui 24 tundi.

2. Benpanthen Eye 20×0,5ml – neid silmatilku on väga mugav kasutada ning need leevendavad vaevusi kohe pärast annustamist. Eriti mugavaks teeb nende kasutamise see, et pakendis on 20 üksikannust ning nii pole muret, et silmatilgad läheksid vanaks (suletuna säilivad ~3 aastat). Võib kasutada koos kontaktläätsedega.

3. Systane Ultra 10ml – väga hea silmatilgad, mida soovitavad enda patsientidele ka paljud silmaarstid. Uusi Systane Ultra silmatilku võib kasutada ka koos kontaktläätsedega.Kõikide Pupilo veebipoes müüdavate silmatilkadega saad lähemalt tutvuda SIIT. Kui Sa pole päris kindel, milliseid silmatilku kasutada, siis helista meile julgesti 5682 1121 või kirjuta läbi paremal all nurgas asuva online-chati! 🙂

0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele