KKK

Helista meile: +372 5682 1121

E-R 09:00-17:00

Nemad on juba meie rahulolevad kliendid. Kas ka Sina?

Oleme tänulikud iga arvamuse eest. Kui Sa tahaksid teistega oma kogemust jagada, siis saada palun enda arvamus E-postile info@pupilo.ee

Priit @ läätsed.com

Priit Järveots

“Kasutasin teie pakutavat teenust esimest korda. Olen väga rahul. Kaup on õige ja kiirelt käes. Kuna elan Saaremaal, siis siinsed prillipoed on alati läätsedest tühjad või pole neil teatud tugevusi. Tänu teile sain just need läätsed mida tahtsin ja odavamalt kui siin kauplustes müügil.
Väga hea oli ka komm koos kaubaga, sellist asja tänapäeval väga tihti ei juhtu. Kokkuvõtteks jäin teie pakutava teenusega väga rahule ja 100 % kindlusega kasutan seda teinekordki. Aitäh!”

Gerda Nõurus @ läätsed.com

Gerda Nõurus

“Olen läätsi kasutanud 6-7 aastat ja sellest umbes 5-6 aastat pruune läätsi, seega olen jõudnud proovida läbi erinevad läätsede brändid. Nagu ikka on inimestele väga oluline kvaliteet ja hind. Läätsed.com lehe avastasin enda jaoks internetist. Otsustasin proovida, kuna polnud varem sealt tellinud. Läätsed.com kasuks valisin sellepärast, kuna hind oli seal hetkel sobivaim. Läätsi ei pidanud ka kaua ootama. Väga meeldiv ja kiire teenindus. Läätsed tuuakse ju koju kätte, mida veel tahta! 🙂 Kui paki avasin ei pidanud ka kahetsema, kuna läätsed olid just sellised nagu olin oodanud. Kindlasti hakkan sealt ka edaspidi tellima!”

Alesia Khadatovich buys contact lenses from Läätsed.com web store

Alesia Khadatovich

“The läätsed.com website is set out well and I found the whole thing very easy to use and understand. The website gives all the information that is needed about the lenses such as what make they are, what water content the lenses have in them and of course gives you the option to put what strength prescription your lenses need to be at. There range of lenses is pretty impressive, including the most popular lenses from Acuvue and Focus dallies along with some not so well advertised brand names (i.g. Zeiss, which I actually bought and I’m completely satisfied with their quality!). You are able to buy different sorts of solution as well. The delivery was very quick (3 days to be exact), even quicker than I expected.
I was overall very impressed with the customer service. I was kept au courant all the time since I placed the order till the delivery and even after that! In addition, if you’ve got any questions concerning your eyes, you can easily get an advice from the ophthalmologist by choosing the option “küsi arstilt”. 
SoI highly recommend läätsed.com and I will certainly be using it again.”

Kerli Ever ostab kontaktläätsed veebist

Kerli

“Mis võiks olla veel parem kui mugavus ning kokkuhoid samal ajal? Läätsed.com lai valik, head hinnad ja kiire kohaletoimetamine võitsid minu südame… Sain läätsed juba tellimisele järgneval hommikul kätte, samuti oli tellimine väga lihtne. Olen teid juba mitmele tuttavale läätsekandjale soovitanud ja soovitan ilmselt veelgi :)”

Riho Kurg ostab kontaktläätsed Läätsed.com veebipoest

Riho Kurg

“Olen Oasys läätsi kasutanud juba 3 aastat ning neile ei ole vähimatki ette heita ka pärast päev läbi arvuti ekraani taga istumist. Kuna kõige soodsamat hinda ning toodet eraldi taga otsida ei ole aega, olen seni kasutanud üht ja sama prillipoodi.

Läätsed.com veebipoodi sattusin pooljuhuslikult ning tegelikult ei olnud ootused eriti kõrgel. Otsustasin vaid hinna põhjal. Kiire ja korrektne teenindus oli äärmiselt meeldiv üllatus, tellimuse staatus oli jälgitav nii veebis kui ka meilitsi. Ei puudunud ka veebikauplustes nii haruldane personaalne lähenemine. Järgmisel korral tulen teie juurde juba teadlikult :)”

Yrjö Toikko on Läätsed.com püsiklient

Yrjö Toikko

“Läätsed sain kätte nelja päevaga. Minu jaoks muidugi üllatavalt kiiresti. Poest ostes häiriski kõige rohkem see, et tavaliselt läätsesid kohapeal ei olnud ja tellides pidi kaua ootama. Teine põhjus, miks ma tellisin läätsed teie firma kaudu oli väga hea hind. Tunduvalt soodsam kui poes! Kvaliteedi ja hinna suhe on paigas 🙂

Ise olen läätsi kandnud  juba 12 aastat ja pole kunagi probleeme olnud. Viimase aasta jooksul olen kasutanud Bausch & Lomb´i ühepäevaseid läätsesid. Väga hästi istuvad silmas. Silmaärritusi pole olnud, kuigi päris tihti on üks paar mitu päeva silmas.

Väike arusaamatus tekkis ainult retsepti sisestamisel kahe esimese lahtriga (OD kogus – parem silm ja OS kogus – vasak silm). Aga see on tühiasi võrreldes sellega, kui kvaliteetselt on Läätsed.com kodulehekülg tehtud.

Arvan, et hakkan Teie püsikliendiks ning soovitan teid oma tuttavatele.

Edu Teile!!”

Krista Malleus ostab kontaktläätsed veebist Läätsed.com lehelt

Krista Malleus

“Sain läätsed kenasti kätte ja ei esinenud mitte mingeid probleeme ega muresid. Sobisid väga hästi, sest käisin ka eelnevalt optometristi vastuvõtul ja sain proovida neid samasid läätsi mida tellisin. Leht ja selline tellimisvõimalus on suurepärane, ei pea käima ja otsima, sest optikapoes, kus käisin optometristi juures, polnud näiteks neid läätsi müügil, mida ma soovisin osta, agea läätsed.com on olemas kõik mida vaja ja ei pea isegi kodunt välja minema, et neid endale hankida. Samuti uurisin kui palju minu poolt tellitud läätsed maksavad optika poodides, no ütleme nii, et alla 1000.- krooni mina neid ei leidnud ja läätsed.com leht pakkus neid 790.- krooniga, lihtsalt super lahendus, kvaliteet ja hind. Tellisin 3 kuulised värvilised läätsed 6 tk pakis ja esimene kuu hakkab mööda saama ja olen ikka paljusid oma uue silmavärviga üllatanud. Kui enne ei märganud keegi mu silmi, siis nüüd vaatavad otse silma ja imestavad.. Väga mugavad ja korralikud läätsed on ja olen igati rahul nii teeninduse, et siis jõudsid kiirelt kohale, kui ka kaubaga – kõik ok. Kindlasti ei jää see mu viimaseks tellimuseks antud lehelt!
Tänud läätsed.com tiimile.. hea töö ;)”

Egert Uibo tellib läätsed netist Läätsed.com lehelt

Egert Uibo

“Olen värske läätsede kasutaja ja ei tea nendest veel suurt midagi. Meeldib, et saan lugeda, millega täpsemalt on tegu ja need siis kiirelt ja mugavalt tellida omale. Väga positiivne on ka hinnaklass teie läätsedel ning ei saa ka mainimata jätta, et kaup tuuakse ukse taha kätte.”

Kristin Rosmann soovitab kontaktläätsed osta Läätsed.com veebipoest!

Kristin Rosmann

“Minule jättis Teie pakutav teenus väga meeldiva mulje. Esiteks sain kauba kätte erakordse kiirusega-u.2 päevaga, mis mind väga üllatas. Ja kaubaga olen ka väga rahul. Ning teenindus on uskumatult meeldiv.
Kindlasti tellin Teilt veel! Edu Teile ja soovitan Teid ka teistele!”

Katrin Puusepp tellib läätsed internetist Läätsed.com lehelt

Katrin Puusepp

“Idee tellida läätsed veebipoest Läätsed.com tekkis vaadates telereklaami. Oma otsusega jäin väga rahule, sest kõik mida lubatakse on ka tõene. Kodulehekülg on lihtsalt ja arusaadavalt ülesse ehitatud, nii et leidsin väga kiiresti ülesse läätsed mida otsisin. Hind on oluliselt soodam kui poes ja kui oskad retsepti lugeda on tellimine imelihtne.

Samuti sain kauba üle ootuste kiirelt kätte (järgmisel päeval), nii et soovitan kõigile :)”

Kaido Kurvits ostab kontaktläätsed Läätsed.com lehelt

Kaido Kurvits

“Lugesin Teist netist ja surfasin kodukal ning mõtlesingi, et miks mitte proovida tellida Teilt. Siiani olen olnud ühe prillipoe klient ja üllatus üllatus kui peale tellimuse kinnitamist, läätsed jõudsin minuni 4 päeva jooksul, super…siiani on rekord olnud  äkki üks kuu. Kindlasti soovitan Teid ka oma tuttavatele.

Tublid olete ja edu!”

Kerstin Ramjalg naudib Läätsed.com kiiret teenindust

Kerstin Ramjalg

“Nähes teie lehe reklaami mõtlesin ma kohe, et prooviks tellida teilt, sest siis ei pea nii sagedasti prillipoes käima. Ma ei uskunud, et see nii mugav ja kiire on. Kodukal oli kõik arusaadav. Vb kui, siis mul tekkis paar küsimust retsepi sisestamisel, sest kõike arsti kirjutatud retseptilt ei kattunud sealolevate andmetega. Aga kui see on selge, siiis on lihtsalt teie teenus väga mugav ja kiire. Mind tõsiselt üllatas nii kiire kohaletoimetamine. Nii et mul ei ole ühtegi halba sõna öelda ja mina jäin väga, väga rahule ja kui kolm kuuud on mööödas tellin taaas :)”

Kristi Kivilo ostab läätsed veebipoest Läätsed.com

Kristi Kivilo

“Teie leht on väga hea idee, sest läätsed saab kätte väga kiirelt. Prillipoest tellitud läätsedega läks mitu nädalat, aga läätsed.com-ist jõudsid läätsed minuni vähem kui nädalaga. Teenindus on ka väga meeldiv ja sõbralik. Tellin oma järgmised läätsed kindlasti läbi Teie ;)”

Maria Prii saab kontaktläätsed kiirelt veebipoest Läätsed.com

Maria Prii

“Jäin oma ostuga Läätsed.com veebipoest vägagi rahule. Läätsed (Freshlook Dimensions Pacific Blue) on mugavad ning tegid minu silmad imeliusaks siniseks. Veebileht ise on väga moodne 🙂 Lihtne kasutada ning valik lai. Kuna mul oli oma läätsedega üpris kiire, siis oli selle ostu juures kõige positiivsem see, et kaup toodi mulle kohe kiirelt kätte, suhtumine oli väga meeldiv. Tänu kiirele ning ülimeeldivale teenindusele olen õhinaga ka oma sõpradele Läätsed.com veebipoodi soovitanud. Suur aitäh ning edu Teile!”

Kirsi Kruusamets ostab läätsed veebilehelt läätsed.com

Kirsi Kruusamets

“Kuulsin teie leheküljest oma tuttava käest ning seda külastades olin ma väga üllatunud suure läätsede valiku ja tootjafirmade poolest. Olin ka varem sirvinud teisi sarnaseid veebilehti aga läätsed.com-i kasuks langes kaalukauss kuna teie lehkülg on ainus, kust saavad tellida läätsesid ka inimesed, kellel on erineva tugevusega silmad. Veel mulle meeldis see, et kuna minu tellimusest arusaamisega tekkisid probleemid, siis helistati mulle personaalselt ning me suutsime selle arusaamatuse lahendada. Väga vastutulelikud olete!”

Viktoria Pahhomova on rahul Läätsed.com laia tootevalikuga

Viktoria Pahhomova

“Meeldis, et tellimus jõudis kohale ootamatult kiiresti. Hea oli ka see, et oli võimalus valida ja see valik oli üllatavalt suur. Sain rohkem infot läätsede kohta ning valisin endale uue firma proovimiseks, mida varem ei ole kasutanud. Jäin kõigega rahule. Suur tänu Teile.”

Triinu soovitab kõikidele läätsed osta Läätsed.com veebipoest!

Triinu

“Mulle tuli teie veebipood suure meeldiva üllatusena. Läätsede tellimine oli lihtne, mugav ja kiire.Suurt headmeelt valmistab ka läätsede hind, mis on tunduvalt soodsam kui optikapoodides.Tellin kindlasti ka oma järgmised läätsed teie kodulehelt ja soovitan ka kõikidel tuttavatel seda teha!

Aitähh!”

Ketlin Hansen ostab läätsed veebipoest Läätsed.com

Ketlin Hansen

“Läätsed vastavad oodatud tulemustele. Meeldis see, et oli lihtne tellida ja sain kauba kiirelt kätte. Meeldis ka see, et veebipoes on valik suur. Olen soovitanud teie veebilehte ka oma tuttavatele.”

Mariann Laanisto lemmikuks on SofLens 59 läätsed

Mariann Laanisto

“Kasutasin umbes 6 kuud tagasi optikapoest ostetud kuuajalisi läätsesi, kuid lõpetasin selle, sest äärmiselt ebamugav oli neid silma asetada ning veelgi raskem oli neid silmast kätte saada, sest nad olid väga tugevalt vaakumis. Mu oskus nende läätsedega ei arenenud kuidagi ning seetõttu mõtlesin, et asi on lihtsalt minus. Nüüd aga avastasin väga meeldiva koha, kus saab igaüks hakkama läätsede tellimisega. Läätsed (Soflens 59) on väga elastsed ning mul ei olnud probleeme nende silma asetamisega kui ka ära võtmisega. Ma olen tootega väga rahul ja soovitan neid ka teistele läätsekandjatele. Plussiks on ka odavamad hinnad kui optikapoodides, tasuta kauba kojutoomine ning kiire ja kliendisõbralik teenindus. Aitäh Teile! :)”

Jane Luik soovitab osta läätsed veebist - Läätsed.com lehelt

Jane Luik

“Väga positiivne kogemus ! Kauba saab kiiresti kätte ja hinnad on ka väga head . Soovitan :)”

Sirje P. ostab edaspidi läätsed veebipoest Läätsed.com!

Sirje P.

“Olen läätsekandja juba 21 aastat. Selline mugav läätseostmise võimalus on lausa uskumatu. Ma olin väga rõõmus, kui sain probleemideta valida just endale vajalikud läätsed ja kui need veel nii kiirelt kohale toodi – no mida sa hing veel ihkad.

Edu Teie firmale!”

Maarja Laar ostab läätsed veebipoest Läätsed.com!

Maarja Laar

“Mina pean ütlema, et olen täiesti 100% rahul. Läätsed jõudsid kiiresti kohale, sobisid nagu valatult, hind on taskukohane ja igati vastavad antud kirjeldusele toote kohta!

Mitte ühtegi halba söna, soovitada julgen vabalt – olen seda ka juba teinud 🙂

Järgmiseks proovin ma ära värvilised läätsed!”

Karin Kapp ostab läätsed veebipoest Läätsed.com!

Karin Kapp

“Läätsed.com on suurepärane lehekülg – tellimine on lihtne, tootevalik on lai ja läätsed tuuakse koju kätte! Alguses olin kahtleval seisukohal, kas tellida või mitte, sest nii peab käituma iga internetipoega. Võtsin julguse kokku ja tellisin. Läätsed sain ilusasti kahe päeva jooksul kätte ja sobivad suurepäraselt! Järgmine kord julgen tellida ka natukene kallimaid läätsesid, sest ma tean, et asi toimib 🙂 Soovitan kõigile, sest hinnad on soodsamad ja teenindus kvaliteetne :)”

Annika Liivamägi on Läätsed.com rahulolev klient

Annika Liivamägi

“Esmalt olin läätsed.com-st ostmise suhtes skeptiline, kuna polnud kunagi varem Internetist ühtegi ostu teinud. Avastasin aga enda läätsed väga hea hinnaga ning otsustasin proovida. Kolmapäeval enne loenguid sooritasin ostu. Olin väga üllatunud, et kohale toimetati juba samal päeval. Olen väga rahul läätsed.com kodulehe, hindade kui ka teenindusega. Soovitan julgelt läätsed.com-i ka kõikidele oma sõbrannadele!”

Annamari Kenk on Läätsed.com rahulolev klient

Annamari Kenk

“Kui enamus kohtadest saab Optima FW-i osta ainult karbi kaupa (4tk), siis läätsed.com-st saab neid ka ühe kaupa tellida, mistõttu ei pea ma neid liiga pikaks ajaks ette varuma. Ja pealegi on hind väga hea ning läätsed jõudsid peale tellimist minuni kolme päevaga. Kindlasti parim koht, kust regulaarselt endale kontakläätsed osta! :)”

Kerli Roslender on Läätsed.com rahulolev klient

Kerli Roslender

“Olen kontaktläätsesid kasutanud juba 6 aastat. Kuna minu sooviks on kanda läätsesid hommikust õhtuni, on minu vaieldamatuks lemmikuks osutunud just Softlens 59 kontaktläätsed. Päeva jooksul ei tunne ma kordagi, et läätsed muutuksid ebamugavaks või silmad hakkaksid kuivama.

Minu jaoks oli väga positiivne uudis, et on avatud selline internetipood nagu läätsed.com. Kontaktläätsede tellimiseks läheb vaid paar minutit ning mis kõige olulisem, hinnad on oluliselt soodsamad kui silmaarsti juures ja kaup tuuakse koju kätte täiesti tasuta! Mis võiks veel parem olla kui säästa veidikene aega kiire elutempo juures!”

0
    Ostukorv (0)
    Ostukorv on tühiTagasi esilehele