laatsed

Glow UV Yellow

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

UV valguses helendavad läätsed, mis võimaldavad Sul peol teistest pilkupüüdvam ning säravam olla! ColourVUE Glow läätsed on 1-aastase kasutusajaga ning saadaval ainult tervetele (0.00) silmadele! Võimalik valida 8 erineva värvitooni vahel: sinine, roheline, kollane, roosa, beež, orantž, punane ja läbipaistev (muidu läbipaistvad, aga UV valguse käes helendavad)
Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE Glow läätsed on eriti efektsed pimedas ning ultravioletse valguse käes. Kui tahad peol teistest silmatorkavam ja säravam olla, siis on just need kontaktläätsed Sulle! Need läätsed on 1-aastase kasutusajaga ning saadaval ainult tervetele silmadele (tugevus 0.00). Võimalik valida 8 erineva värvitooni vahel: sinine, roheline, kollane, roosa, beež, oranž, punane ja läbipaistev (muidu läbipaistvad, aga UV valguse käes helendavad)
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Lahe Review by Asko
Kvaliteet
Hind
Lahedad ja mugavad läätsed! Soovitan teistele ka! (Postitatud 11.07.2013)
Väga hea tulemus Review by Kai
Hind
Kvaliteet
Minu tumepruunid silmad sai aastavahetuse peo ajaks ulmeliselt rohekaskollaseks nende Glow Yellow tooni läätsedega. Ainuke puudus oli see, et nägemisväli oli äärtest udune. Samas ei midagi talumatut ja sellise vahva tulemuse nimel täiesti väljakannatatav. Autorooli nendega ei istu aga peo hitiks saad küll! (Postitatud 04.01.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glow UV Yellow

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet