laatsed

Glens lugemisprillid

Laos

6,00 €
Tulid kodunt välja nii, et lugemisprillid jäid lauale? Muretsemiseks pole põhjust – Pupilos on müügil mugavad, rahakoti vahele mahtuvad Glens lugemisprillid!

Glens lugemisprillid on parim alternatiiv tavaprillidele! Tegemist on kergete, alla 1 g kaaluvate prillidega, mis oma mõõtmetelt mahuvad ka rahakoti vahele. Kolm punkti prillikaarel aitavad lugemisprille ette pannes haaret parandada ja vajaduse korral asendit reguleerida.

Ninapadjad säilitavad väikese surve, et hoida prillid kogu kasutuse aja õiges asendis.

Kuna Glens lugemisprillid on valmistatud uuenduslikust läbipaistvast materjalist, mida kasutatakse peamiselt oftalmoloogiliste toodete puhul, on prillid peaaegu nähtamatud ega ole kergesti märgatavad.

Glens lugemisprillid on sobilikud nii nutiseadmete kasutamiseks, reisimiseks kui ka menüüde ja väikese kirja lugemiseks.

* Nõutud väljad

6,00 €

Detailid

Glens lugemisprillid on parim alternatiiv tavaprillidele! Tegemist on kergete, alla 1 g kaaluvate prillidega, mis oma mõõtmetelt mahuvad ka rahakoti vahele. Kolm punkti prillikaarel aitavad lugemisprille ette pannes haaret parandada ja vajaduse korral asendit reguleerida. Ninapadjad säilitavad väikese surve, et hoida prillid kogu kasutuse aja õiges asendis. Kuna Glens lugemisprillid on valmistatud uuenduslikust läbipaistvast materjalist, mida kasutatakse peamiselt oftalmoloogiliste toodete puhul, on prillid peaaegu nähtamatud ega ole kergesti märgatavad. Glens lugemisprillid on sobilikud nii nutiseadmete kasutamiseks, reisimiseks kui ka menüüde ja väikese kirja lugemiseks.
 

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glens lugemisprillid

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet