Glamour Honey

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColorVUE Glamour värvilised läätsed on 3-kuulise kasutusajaga ning nende läätsede eesmärgiks on muuta Sinu silmad veelgi pilkupüüdvamaks ning glamuursemaks.

Efekti lisab veel läätsede ümber olev must ring, et Su silmad ei jääks kellegile märkamatuks!
NB! Neid läätsi kõiki tugevusi laos kohe saada ei ole ja sellisel juhul on nende läätsede tarneaeg 20-24 tööpäeva. Soovi korral küsi meilt enne tellimist tarneaja täpsustust!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE Glamour seeria värvilised läätsed annavad Sinu silmadele glamuurse väljanägemise. Must ring läätsede ümber muudab need läätsed Sinu silmas veelgi efektsemaks! Need 3-kuulise kasutusajaga kontaktläätsed sobivad nii heledatele kui ka tumedatele silmadele! Saadaval kuues erinevas värvitoonis: lillad - violet; sinised - blue; meresinine - aqua; rohelised - green; hellid - gray; meekarva - honey.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Nii ilus värv, nii hästi püsivad kolm kuud. Mõni pikaajaline muutub paari kuuga kasutuskõlbmatuks isegi kui kenasti hooldada, aga mitte need.
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Glamour Honey on ilus hele värv ja teeb pilgu kuudagi ekstra salapäraseks. Kindel lemmik, tellin juba mitmendat korda. Kes naudib tähelepanu, peaks kindlalt seda värvi proovima.
Väga ilusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga hea kvaliteediga ja ilusad läätsed.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glamour Honey

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet