Glamour Grey

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColorVUE Glamour värvilised läätsed on 3-kuulise kasutusajaga ning nende läätsede eesmärgiks on muuta Sinu silmad veelgi pilkupüüdvamaks ning glamuursemaks.

Efekti lisab veel läätsede ümber olev must ring, et Su silmad ei jääks kellegile märkamatuks!
NB! Neid läätsi kõiki tugevusi laos kohe saada ei ole ja sellisel juhul on nende läätsede tarneaeg kuni 20 tööpäeva. Soovi korral küsi meilt enne tellimist tarneaja täpsustust!
Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE Glamour seeria värvilised läätsed annavad Sinu silmadele glamuurse väljanägemise. Must ring läätsede ümber muudab need läätsed Sinu silmas veelgi efektsemaks! Need 3-kuulise kasutusajaga kontaktläätsed sobivad nii heledatele kui ka tumedatele silmadele! Saadaval kuues erinevas värvitoonis: lillad - violet; sinised - blue; meresinine - aqua; rohelised - green; hellid - gray; meekarva - honey.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Hea Review by
Kvaliteet
3
Läätsed on väga efektsed kaugelt vaadates, aga lähedalt on väga võltsid ja kohe aru saada, et see pole loomulik silma värv.
väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Ühed kõige ilusamad ja kindlasti kõige loomulikumad värvilised läätsed, mis mul kunagi on olnud. Teised inimesed ei saa aru, et mul on läätsed silmas, lihtsalt mu oma hallid silmad on nende läätsedega väga suured :)
Violet grey colour Review by
Kvaliteet
5
Soovitan võtta samal põhjal värvi, mis teil endal silmadki. Kui hall silm, siis hallid mingi varjundiga. Nii jääb ilus. Antud värvil on päevavalguses just äge tulemus. Silmad säravad nagu elektrisinine :)
Mugavad ja pehmed läätsed, veidi paksemad võrreldes tavaläätsedega.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glamour Grey

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet