Glamour Blue tumesinised läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Glamour Blue sügavsinised värvilised läätsed on ühed popimad, kui soovid efektset silmavärvi muutust.

NB! Need läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!
Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE Glamour seeria värvilised läätsed annavad Sinu silmadele glamuurse väljanägemise. Must ring läätsede ümber muudab need läätsed Sinu silmas veelgi efektsemaks! Need 3-kuulise kasutusajaga kontaktläätsed sobivad nii heledatele kui ka tumedatele silmadele! Saadaval kuues erinevas värvitoonis: lillad - violet; sinised - blue; meresinine - aqua; rohelised - green; hellid - gray; meekarva - honey.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga ilusad Review by
Kvaliteet
5
Ilusad sügavsinised läätsed. Kasutan juba aastaid.
Teeb silmad väga tumedaks Review by
Kvaliteet
3
Kuna mul endal on väga tumedad hallikas-sinised/sinakashallid silmad, siis nii tume lääts erilist efekti ei anna. Lähedalt vaadates on tõesti sinisemad, st vähendab halli tooni.
veidi pettusin Review by
Kvaliteet
3
Lootsin saada siniseid silmi aga tulemuseks sain musta värvi silmad. Oma silmad on hallikas-sinised ja lisades läätsed muutusid need üsna mustaks. Mis oli iseenesest väga lahe aga tellisin just need selleks, et silmad oleksid sinised. Kvaliteet oli muidu okei.
Väga hea toode, tellin juba mitmendat korda. Review by
Kvaliteet
5
Head tugevad läätsed, tellin juba mitmes kord.
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Väga head jäävad silmas ja on mugavad.
Jäävad ilusad tumedad.
Üliilusad! Review by
Kvaliteet
5
Kiire teenindus, super loomulikud! Tegid silma suureks, kasutamiseks soovitan eriti pildistamisel, et jääks wow efekt! Super rahul!
Väga kaunid! Review by
Kvaliteet
5
Jätsid loomuliku ja kauni tulemuse. Ideaalne kasutada kui vaja lisaeffekti ja erilist tulemust. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kohale tulid ülikiiresti ja olen väga rahul!
Super!!! Review by
Kvaliteet
5
Kaup tuli paar päeva jooksul. Kvaliteet super, läätsed sobivad ja mugavad. Värv vastab.
Mulle ei sobinud Review by
Kvaliteet
3
Näevad välja ilusad ja ootamatud. Kahjuks mina nendega ära ei harjunud, Vaade jääb häguseks millegi pärast ja silmad tunduvad kuivad. Arvan, et muster jääb minu silmamusta ette ja seetõttu läbi selle vaadates on pilt hägune. Õues olles see ei sega.
väga rahul Review by
Kvaliteet
5
tellisin oma tütrele, kes kasutab läätsesid esimest korda, väga rahul värviga, loomulik, aga samas ka atraktiivne. tütar sai esimese korra kohta väga hästi läätsed silma, ei tekkinud mingit silmade punetust ega muud ebamugavust. Nüüd nii harjunud nagu oleks aastaid kasutanud. Tõesti kvaliteetsed läätsed. Varem tellisin pojale teisest kohast, tekkis mitu korda silmapõletik, nüüd ta täisealine ja tellib ka ainult siit läätsesid. Soovitan kindlasti siit tellida.
Super! Review by
Kvaliteet
5
Super toode igas mõttes
Suurepärane Review by
Kvaliteet
5
Väga ilus sinine värv. Kasutan juba aastaid...
Sobib hallile või sinisele Review by
Kvaliteet
3
Läätsed minu maitse jaoks liiga läbipaistvad ehk ei katnud kuigi hästi ära loomulikku rohelist. Tulemus jäi segune. ilmselt sobib hästi loomumlikule sinisele või hallile silmale.
väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Läätsed on ilusad ja efektsed silmas. Ainult kahju et minu enda pupillid kahanevad väiksemaks heleda valguse käes ja siis jääb läätse pupilli osa suureks. Aga teeninduse ja läätsedega SUPER rahul ja kindlasti tellin veel
Nii ja naa Review by
Kvaliteet
3
Esimestel päevadel väga harjumatu.
Pigem efekti läätsed. Review by
Kvaliteet
4
Ostsin sinised läätsed. Lääts ise mugav ja sobitus silma hästi. Pupilli ava liiga suur tekkis must ring, valge ring ja kuna see sinine on ikka päris tume sinine siis tekkis jälle tume ring. Seda oli ikka päris kaugele näha. Igapäevaseks kandmiseks ei ole hea.
Ilus Review by
Kvaliteet
5
Tellisin Blue glamour läätsed. Endal sinised silmad. Päikse käes üsna sinised ikka. Läätsed olid kohe supper ilusad silmas. Tegid silma suuremaks ja lisasid tumedamat tooni. Tunduvad üsna loomulikud. Olen rahul ja soovitan. Ka oli teenindus supper kiire.
Hea hind, kvaliteetne toode Review by
Kvaliteet
5
Mulle meeldib nende läätsede tumesinine värv. Teeb silmad suureks ja ebamaiseks. Mul on loomulik silmavärv hele, minul muudavad silmavärvi täielikult. Kindlasti ostan veel.
Käivad kah Review by
Kvaliteet
3
Enda silmavärv (keskmine pruun) paistab päris palju välja ja silmad ei tundu eriti sinised. Vahel on silmas ebamugav, st lääts liigub kergelt.
Pupilo kommentaar: Lääts võib liikuda silmas kui retsept ei ole õige, ehk et kui silma kumerus on midagi muud kui 8.6. Oma värv võib tõesti nende läätsedga, eriti ereda valguse käes, mil pupill tõmbub kokku, välja paista. Õhtustel üritustel aga see ei tohiks probleemiks olla ;)
5+ Review by
Kvaliteet
5
Mugavad läätsed ja kiire postitus on minule alati suureks plussiks niiet jätkake head tööd ja järgmiste tellimusteni :)
Tellimine 5+, läätsed 3- Review by
Kvaliteet
5
Tellisin läätsed täna ja sain kohe ka täna kontorist kätte- väga kiire ja super teenindus!
Küll aga pettusin läätsede värvis. Mul on sinakas-hallid silmad ja need läätsed teevad silmad väga väga tumesiniseks. Lootsin ise saada heledamad sinised, kuid arvasin, et ehk jäävad teiste läätsedega silmad liiga heledad. Ilmselt, et see tõeline sinine välja tuleks, peaks oma silmavärv olema pigem heledam. Järgmine kord olen targem.
Samas läätsede kvaliteet tundub hea- ei ole silmas ebamugavad.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glamour Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet