laatsed

Glamour Blue

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

ColorVUE Glamour värvilised läätsed on 3-kuulise kasutusajaga ning nende läätsede eesmärgiks on muuta Sinu silmad veelgi pilkupüüdvamaks ning glamuursemaks. Efekti lisab veel läätsede ümber olev must joon, et Su silmad ei jääks kellegile märkamatuks!
Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE Glamour seeria värvilised läätsed annavad Sinu silmadele glamuurse väljanägemise. Must ring läätsede ümber muudab need läätsed Sinu silmas veelgi efektsemaks! Need 3-kuulise kasutusajaga kontaktläätsed sobivad nii heledatele kui ka tumedatele silmadele! Saadaval kuues erinevas värvitoonis: lillad - violet; sinised - blue; meresinine - aqua; rohelised - green; hellid - gray; meekarva - honey.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
5+ Review by Teele
Kvaliteet
Hind
Mugavad läätsed ja kiire postitus on minule alati suureks plussiks niiet jätkake head tööd ja järgmiste tellimusteni :) (Postitatud 10.04.2017)
Tellimine 5+, läätsed 3- Review by Liina
Kvaliteet
Hind
Tellisin läätsed täna ja sain kohe ka täna kontorist kätte- väga kiire ja super teenindus!
Küll aga pettusin läätsede värvis. Mul on sinakas-hallid silmad ja need läätsed teevad silmad väga väga tumesiniseks. Lootsin ise saada heledamad sinised, kuid arvasin, et ehk jäävad teiste läätsedega silmad liiga heledad. Ilmselt, et see tõeline sinine välja tuleks, peaks oma silmavärv olema pigem heledam. Järgmine kord olen targem.
Samas läätsede kvaliteet tundub hea- ei ole silmas ebamugavad. (Postitatud 28.02.2017)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glamour Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet