Glamour Blue

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

ColorVUE Glamour värvilised läätsed on 3-kuulise kasutusajaga ning nende läätsede eesmärgiks on muuta Sinu silmad veelgi pilkupüüdvamaks ning glamuursemaks. Efekti lisab veel läätsede ümber olev must joon, et Su silmad ei jääks kellegile märkamatuks! NB! Need läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!
Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

ColourVUE Glamour seeria värvilised läätsed annavad Sinu silmadele glamuurse väljanägemise. Must ring läätsede ümber muudab need läätsed Sinu silmas veelgi efektsemaks! Need 3-kuulise kasutusajaga kontaktläätsed sobivad nii heledatele kui ka tumedatele silmadele! Saadaval kuues erinevas värvitoonis: lillad - violet; sinised - blue; meresinine - aqua; rohelised - green; hellid - gray; meekarva - honey.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Nii ja naa Review by
Kvaliteet
3
Hind
2
Esimestel päevadel väga harjumatu.
Pigem efekti läätsed. Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Ostsin sinised läätsed. Lääts ise mugav ja sobitus silma hästi. Pupilli ava liiga suur tekkis must ring, valge ring ja kuna see sinine on ikka päris tume sinine siis tekkis jälle tume ring. Seda oli ikka päris kaugele näha. Igapäevaseks kandmiseks ei ole hea.
Ilus Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Tellisin Blue glamour läätsed. Endal sinised silmad. Päikse käes üsna sinised ikka. Läätsed olid kohe supper ilusad silmas. Tegid silma suuremaks ja lisasid tumedamat tooni. Tunduvad üsna loomulikud. Olen rahul ja soovitan. Ka oli teenindus supper kiire.
Hea hind, kvaliteetne toode Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mulle meeldib nende läätsede tumesinine värv. Teeb silmad suureks ja ebamaiseks. Mul on loomulik silmavärv hele, minul muudavad silmavärvi täielikult. Kindlasti ostan veel.
Käivad kah Review by
Kvaliteet
3
Hind
5
Enda silmavärv (keskmine pruun) paistab päris palju välja ja silmad ei tundu eriti sinised. Vahel on silmas ebamugav, st lääts liigub kergelt.
Pupilo kommentaar: Lääts võib liikuda silmas kui retsept ei ole õige, ehk et kui silma kumerus on midagi muud kui 8.6. Oma värv võib tõesti nende läätsedga, eriti ereda valguse käes, mil pupill tõmbub kokku, välja paista. Õhtustel üritustel aga see ei tohiks probleemiks olla ;)
5+ Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Mugavad läätsed ja kiire postitus on minule alati suureks plussiks niiet jätkake head tööd ja järgmiste tellimusteni :)
Tellimine 5+, läätsed 3- Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Tellisin läätsed täna ja sain kohe ka täna kontorist kätte- väga kiire ja super teenindus!
Küll aga pettusin läätsede värvis. Mul on sinakas-hallid silmad ja need läätsed teevad silmad väga väga tumesiniseks. Lootsin ise saada heledamad sinised, kuid arvasin, et ehk jäävad teiste läätsedega silmad liiga heledad. Ilmselt, et see tõeline sinine välja tuleks, peaks oma silmavärv olema pigem heledam. Järgmine kord olen targem.
Samas läätsede kvaliteet tundub hea- ei ole silmas ebamugavad.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Glamour Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet