laatsed

Fusion Green Yellow

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Colorvue Fusion revolutsioonilistes läätsedes on sulandatud kokku erinevad värvitoonid saades tulemuseks ainulaadsed varjundid, mis annavad silmale heledama ja mitmekülgse väljanägemise. Saadaval kollase ja sinise ning rohelise ja kollasega kontaktläätsed.
Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Need kontaktläätsed on mõeldud kuni 3-kuuliseks kasutamiseks ning on saadaval kahes erinevas värvitoonis: yellow blue ning green yellow. Colorvue Fusion läätsed jäävad väga loomulikud nii tumedatele kui ka heledatele silmadele!
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Minule kahjuks ei sobinud. Review by Keit
Kvaliteet
Hind
Kahjuks minule need läätseid ei sobinud, välja näevad küll väga ilusad, aga nad olid ikka väga kuivad. Õhtuks olid silmad väga väsinud ja nii kuivad, et ebamugav oli läätse ära võtta. Pilt läks alatihti uduseks ja hakkas häirima, pidin kissitama ja läätse silmas sättida, see muidugi võis tingitud olla ka sellest, et oma BC oli 8,4, aga nendel läätsedel 8,6. (Postitatud 18.02.2015)
Ülirahul Review by Valentina
Hind
Kvaliteet
Võtsin mitu aastat hoogu, et värvilisi läätsi tellida. Kuna endal on pruunid silmad, siis olin enam kui kindel, et ega need kenad ei jää, aga võtsin julguse kokku ning tellisin green-yellow läätsed ja ma olen väga rahul sellega. Katab oma värvi ilusasti ära, silmad näevad väga kenad ja suured välja :) (Postitatud 09.04.2014)
Ülirahul Review by Valentina
Hind
Kvaliteet
Kogusin mitu aastat hoogu, et värvilisi läätsi tellida. Kuna endal on pruunid silmad, siis olin suhteliselt kindel, et ega need minu silmale kenad ei jää, aga võtsin julguse kokku ja tellisin green-yellow läätsed ja olen oma ostuga ülirahul. Katab ilusasti ära ja silmad näevad väga kenad ja suured välja :) (Postitatud 09.04.2014)
super Review by Laura
Kvaliteet
Hind
Rohelised mõjuvad ülihästi ka pruunidele silmadele, olen rahul :) (Postitatud 10.07.2013)
Loomulik värv ja mõnus hind :) Review by Kai
Kvaliteet
Hind
Tellisin "green yellow" värvi läätsed ja olen rahul - endal on loomulik värv hallikas-roheline ja sulandub hästi enda värviga silma keskelt kokku ja näeb välja üsna loomulik, aga sellegipoolest ilus roheline, mis teistele inimestele silma jääb ja komplimente saab :). Ainult neid kandes on vaade äärtest pisut udusem nende läätsedega, see on halb.

Kuna mul on silmad erinevate miinustugevustega, siis oli väga-väga hea see, et sain erineva tugevusega ühe komplekti osta, ei pidanud topeltkogust tellima, üht komplekti ühe tugevusega ja teist teisega.

Igati rahul ja kui need kolm kuud läbi, tellin siit kindlasti edasi läätsesid :) (Postitatud 10.07.2013)
:) Review by Triin
Hind
Kvaliteet
Eelmised värvilised läätsed olid mul Expressions Colors (sinised), nendega võrreldes on minu arvates ColourVUE Fusion (green yellow) läätsed palju ilusamad ja mugavamad. Expressions Colors läätsed olid silmas ebamugavad, kuid Fusioni läätsi ei ole silmas tundagi. Nad teevad silma suuremaks ja samuti annavad silmale väga ilusa rohelise värvuse.Nende puhul on veel hea ka see, et neid saab kanda 3 kuud! Seega soovitan soojalt:) (Postitatud 02.11.2010)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Fusion Green Yellow

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind