laatsed

Freshlook One Day Pure Hazel

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Mugav ja efektne ühepäevane lääts, mille õhtul silmast eemaldades koos mustusega lihtsalt ära viskad. Veesisaldus on koguni 69%!

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 10
Kumerus BC 8.60
OD DIA 13.80
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 69%
Materjal Balafilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

FreshLook One Day on loodud Freshlook 3-in-1 ColorBlends tehnoloogia abil Focus Dailies platvormile. Tulemuseks on mugav ja efektne ühepäevane lääts, mille õhtul silmast eemaldades koos mustusega lihtsalt ära viskad. Veesisaldus on koguni 69%! Need kontaktläätsed ei tekita ebamugavustunnet ka pisut kuivusele kalduvas silmas. Saadaval ka tervete silmade jaoks mõeldud 0-tugevusega läätsed! NB! Ei muuda loomulikku silmavärvi tuntavalt, annab efekti üksnes heledatooniliste (hallide, siniste ja roheliste) silmade puhul
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Rahul! Review by Kerli
Hind
Kvaliteet
Kartsin, et minu türkiissinistel silmadel jäävad liiga šokeerivad, aga ülllatusin meeldivalt. Nägid silmas välja loomulikud ja sain tohutult komplimente. Ainsaks miinuseks on hind, selle hinna eest on läätsi vähe pakis. Kokku sain selle hinna eest kanda neid läätsi ainult 5 päeva. :/ (Postitatud 29.07.2015)
Pruunid tundusid rohekas-pruunid Review by Eva
Hind
Kvaliteet
Mul on sinised silmad, proovisin pruune läätsi - tulemuseks olid rohekas-pruunid silmad.
Muidu polnud viga, olid silmas mugavad ja head, aga pupilli lähedalt paistis ikka minu sinist silma :)
Head mugavad läätsed, aga effekt polnud päris see, mis ma lootsin. (Postitatud 14.09.2014)
head Review by km
Hind
Kvaliteet
tellisin omale pure hazeli tooni läätsed. mul endal üsna heledad hallikad-sinised silmad. värv jäi selline rohekas, kuid siiski ilus :) tuttavatele küll kohe uus toon silma ei paistnud, aga minu arust oli vahe suur. veidi häiris selle vedeliku, kus läätsed sees olid, lõhn.. soovitan :) (Postitatud 16.03.2012)
Väga meeldivad Review by Kristiina
Hind
Kvaliteet
Olen proovinud siniseid ,rohelisi ja pruune selle firma läätsi -rohelised on lemmikud ja pruunid meeldivad ka-ei muuda silmavärvi küll väga palju ,aga piisavalt ja tulemus on täiesti loomulik -isegi lähedalt vaadates! Ja teenindus on super! (Postitatud 20.01.2012)
Rahul Review by Hedi
Kvaliteet
Hind
Ostsin Pure hazeli värvi läätsed, endal on sellised tumedad sinised silmad.. mõneti sombused, sellist tulemust nagu ootasin küll ei saanud (lihtsalt puhast pruuni) kuid tulemus jäi huvitav ja äge küll-selline tumehallikas õrna pruuni tooniga, ja mustjas ring teeb silmad suuremaks ning toob silmakuju rohkem esile, mis on eriti vägev-lihtsalt pean pidevalt silmi peeglist imetlema :). niiet rahul olen ma ikkagi ja kindlasti proovin järgmisena siit mõnda muud värvi. (Postitatud 17.03.2010)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Freshlook One Day Pure Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind