laatsed

Freshlook Colors Grey

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

FreshLooki värvilised läätsed on just sellised, mis sobivad ka väga hästi tumedatele silmadele. Neid läätsi saab kanda päevaläätsedena kuni 1 kuu.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Dk/t (hapniku läbikandvus) 22
Veesisaldus 55%
Materjal Phemfilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Värvilised kontaktläätsed firmalt Ciba Vision, mis on mõeldud kuni kuuajaliseks kandmiseks. Saadaval kuues värvitoonis: sapphire blue, grey, blue, hazel, violet või green. Samuti on need läätsed saadaval null-läätsedena (0.00).
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Uuesti ei ostaks Review by S
Hind
Kvaliteet
Tellisin hallid läätsed, enda silmad on rohekas-sinised. Muudavad tooni õige pisut heledamaks ja külemaks. Võõras kaugelt aru ei saaks, lähedalt on näha. Kole ei jää, aga ootasin tugevamat muutust. Tumedatele silmadele ei soovita.
Keeruline silma saada - rullivad ennast näpu külge või voldivad pooleks (ka silmas juhtunud mõni kord).
Nägemine on udusem kui tavaläätsega. Pimedas autot juhtides häirib ja paneb silmi kissitama. Pupilliava aegajalt liigub silma pilgutades ja värviline osa tuleb vaatevälja ette.
Pikka aega kanda ei saa ja arvuti taga päev otsa tööd teha ka ei taha, üsna kuivad on ja silmas tunda. Silmatilgad peavad igaks juhuks alati kaasas olema. Tavaliste värvitute läätsedega seda probleemi pole. (Postitatud 20.11.2015)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Freshlook Colors Grey

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind